Seznamte se s našimi lektory. V případě že budete mít dotaz k jednotlivým lektorům, neváhejte se Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. obrátit.

zdenek grossl

Zdeněk se věnuje testování software patnáct let, prošel si pozicemi od juniorního testera až po test manažera, převážně v oblasti financí a utilit. V současné době vede testovací oddělení v nadnárodní korporaci a dále přednáší na VŠE analýzu testů. Pravidelně se účastní konference CzechTest a také zájmových setkání proTest.

jaroslavmojzis

Jaroslav je u zákazníka zodpovědný za analyticko-architektonické práce. Umí velmi dobře vést projekt v agilním i tradičním prostředí. Stará se o to, aby byl zákazník schopen rychle zareagovat na nové události na trhu a systematicky podle toho inovovat své produkty.  

Marek Soukup2

V průběhu své dvacetileté profesní historie si Marek prošel několika manažerskými pozicemi v IT firmách a vyzkoušel prakticky všechny projektové role u celé řady klientů od bankovních domů až po státní správu. Aktuálně je zodpovědný za dodávky služeb a řešení v ryze české IT společnosti. Zajišťuje vše potřebné pro hladký průběh projektů či jejich usazení zpět na koleje. Své zkušenosti z oblasti testování a řízení projektů předává na školeních či přednáškách.

Jan Karel2

Jan je test manager s 13-ti letými zkušenostmi v oboru testování. Začínal jako junior test exekutor a postupně se vypracoval na test leadera a následně na test managera. V roce 2012 přesídlil z dodavatelské pozice na stranu významného zákazníka v doméně telekomunikací, kde řídil útvar testování. Od roku 2016 působí jako test manager na volné noze, aktuálně na projektu v doméně bankovnictví.

jan grunaHonza je certifikovaný senior projektový manažer a IPMA certifikovaný konzultant. Působí jako člen Společnosti pro projektové řízení a akredituje vzdělávací programy pro přípravu na certifikaci IPMA. Má bohaté zkušenosti z rozsáhlých projektů zejména ve finančním sektoru a státní správě. 

Petr Raška1

Petr se věnuje testování a systémové analýze více než 10 let. V testování ho nejvíce zajímá automatizace (včetně zavádění) a integrace na komplexních projektech. Podílí se na vývoji open source nástroje HydraTK, který využívá pro automatizaci systémových a integračních testů.

Petr Czaderna1

Petr se věnuje testování, jako hlavní náplni práce, od roku 2001, a to převážně v mobilních telekomunikací. Má komplexní zkušenosti v oblastech testování integrace systémů a služeb, včetně implementace vhodných testovacích postupů. Založil projekt HydraTK, primárně určený na prototypování a vývoj testovacích nástrojů, na jehož vývoji se podílí do současnosti. 

Jana Hladikova1

Jana se testování a řízení testů věnuje přes 10 let.  V roli test managera realizovala celou řadu projektů v bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikacích a ve státní správě. Specializuje se na fázi akceptačních testů obvykle na větších projektech. Díky svým bohatým zkušenostem působí také jako test konzultant a mentor. 

Jan kovanic1

K testování se Honza dostal vlastně náhodou a byla to takříkajíc láska na první pohled. Člověk si musí uvědomovat důsledky, způsob uvažování uživatelů na jedné a vývojářů na straně druhé. Nároky jedněch na práci druhých a dokázat je dostat do souladu. Řešení problémů je úžasná zábava. Každý klient je jiný, se specifickými požadavky, specifickými problémy. Na každém projektu se naučím něco nového. Přijít, vidět, zvítězit!

Číst dál...