Java vývojář

Aktuální 7000
Praha IČO

Pro našeho klienta, dodavatele informačních technologií a systémového integrátora hledáme Java vývojáře. Budete pracovat v různých oblastech – v odvětví zdravotnictví, dopravy, obrany, financí výroby, logistiky...Zapojíte se do pětičlenného týmu se specializací na projekty v oblasti správy dokumentů, komerčních systémů a na další IT projekty.

JavaJavaScriptspring frameworkspringbootXMLxsd XQWSQL/MSSQL
Remote IČO

Hledáme zkušeného PHP Senior Developera, který se připojí k našemu týmu s možností plně vzdálené práce. Budeš se podílet na implementaci informačních systémů pro zpracování pojistných událostí.

NettePHP8

Pojď pracovat pro start-up se 150 letou tradicí, který je jedničkou v oblasti barevného a industriálního tisku a také se zaměřuje na oblasti jako je inteligentní kancelář, inteligentní kamerové systémy s AI, nebo elektronický podpis. Hledáme Azure DevOps Engineera, který bude spravovat infrastrukturu v prostředí Azure - vytváří nové resources, upravuje stávající, nastavuje konfigurace atd.

DevOpsAzureDevOpsTerraformAKS

Pro společnost, která je největším operátorem v Česku hledáme nového kolegu, který se bude podílet na vývoji a správě interních aplikací v PHP.
Práce je v dynamicky se rozvíjejícím, desetičlenném vývojovém týmu a jedná se například o modelační nástroje pro obchodníky, Call Centra a prodejny, aplikace a spousty dalších.
Spolupráce je preferovaná na IČO a jedná se o hybridní model spolupráce (3 dny onsite, 2 dny HO).

NettePHP8Laravel

Pojď vytvářet technologická řešení pro největší Českou banku do Tribu firemního denního bankovnictví! V Tribu se staví technologická řešení pro podnikatele a firmy. Klientské potřeby se přesouvají do digitálního světa a technologie, které jsou klienti zvyklí používat v běžném životě, chtějí mít k dispozici i pro podnikání.
Hledáme mediorní až seniorní vývojáře s aktivní znalostí Java/Kotlin + Spring.
Triby pracují agilně, v týmech složených z business a IT kolegů a všichni v týmu táhnou za jeden provaz a dokážou pracovat se zpětnou vazbou, kterou považují za nástroj, který posouvá tým vpřed.
Budeš mít možnost pracovat s AI nástroji a dostaneš hodně prostoru na aktivity jako je vzdělávání/technologický dluh.

JavaKotlin springboot

Pre nášho klienta do oblasti telca hľadáme skúseného Lead DevOps Engineera, ktorý má skúsenosti v oblasti CI/CD technológii a podelí sa o know-how s členmi svojho tímu.
Táto pozícia je až z 90% remote.

PythonCI/CDDevOpscloudAzureDevOps

iOS Developer

Aktuální 6000-9000/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Jsi seniorní iOS vývojář a hledáš práci v mezinárodním prostředí a oceníš možnost práce z domova? Pokud ano, tak máme otevřenou pozici na vývoj mobilní aplikace pro betting (kurzovní sázky). Máš možnost pracovat na Remote a dvakrát za týden se potkáte v kanceláři s kolegy.

swiftgit iOS iOSSwift

iOS Developer

Aktuální
Vídeň HPP/IČO

Máš to do Vídně nebo Bratislavy co bys kamenem dohodil? Zvyknul sis pracovat v teple domácího krbu? Máš možnost! Vyvíjej s námi moderní mobilní bankovní aplikaci z pohodlí domova a jednou za dva týdny si udělej výlet do jedné ze sousedních metropolí.

swiftiOS UIKit

Potřebuješ cítit, že Tvá práce má velký smysl a přímý dopad na lidi kolem Tebe, Tvou rodinu i na Tebe samotného? Umíš si představit jaké zázraky jednou dokáže spojení IT a medicíny? Chceš pracovat s tím nejmodernějším, co lze v IT potkat? Pracuj s námi na platformě PRINCIPAL Telemedicine.

.NETAZUREMachine LearningTelemedicine

IT Solution Architect - program DIGITALIZACE

Ihned pojďme se o tom pobavit
Praha HPP/IČO

Digitalizace je všude a tlačí se na ní. Baví Tě? Zajímala by Tě práce na projektu spočívající v navrhování řešení přímých kanálů digitalizace pro slovenskou pobočku velmi dobře etablované banky v Česku? Neboj se, práce je z ČR :)

architectdigitalizace
Praha

Líbilo by se ti posouvat úroveň inovací a vyvíjet mobilní aplikace dobře a efektivně tak, aby co nejvíce pomáhali Pražanům a dávaly jim potřebný smysl?

JavaMobilní vývoj android Kotlin
Praha HPP

Jistotu v nejisté době můžete najít u našeho váženého klienta z finančního segmentu. Nyní pro něho hledáme 2 nové .NET developery do agilního týmu.
Pojďte dát podobu aplikaci pro žádosti o úvěr či jiné aplikaci, která zpříjemní kontakt a jednání s bankou. Je fajn vidět, že to co jste dělali slouží tisícům lidí.

Praha HPP

Aktuálně hledáme člověka na HPP se zkušeností s vývojem v .NET a webovými technologiemi.

ASP.NETMSSQLVSSTFSSharePoint

Vývojář - moderní webové frameworky

Aktuální 6 000 - 7 500 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Víš, že WebForms nebo dokonce i MVC Core už mají to nejlepší za sebou a chceš vyvíjet weby v něčem modernějším?

.NETPLSQLAZUREReactANGULAR AngularVue.jscloudBackbone
Bratislava HPP/IČO

Vyvíjíš aplikace buď pro Android nebo iOS? Podílel by ses rád na vývoji mobilních aplikací v zahraničí? Věříš si na vytvoření mobilní aplikace pomocí nativních technologií? Hledáme vývojáře pro vývoj na obou platformách. Pracovat můžeš přímo v Bratislavě nebo i vzdáleně z domova.

Mobilní vývoj android iOS MAPPGoogle Firebase
Praha HPP

Jsi spolehlivý Androiďák a miluješ svou práci? Pak máme pro Tebe zajímavý projekt v sektoru financí.

JavaSCRUMAgileMobilní vývoj android OOPGsuiteTCP/IPwifigsmSLL

Vývojář v MS Azure

Ihned až 7.000 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Pro našeho velkého zákazníka hledáme kolegu, který by se podílel na vývoji mobilní aplikace a backendu pro tuto appku. Obchodní portál a sociální sítě v jednom.

.NETC#MS Azure.NET FrameworkDocker/Kubernetes

.NET vývoj pro appku seniorů

Aktuální 5 000 - 6 000 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Chceš se jako vývojář podílet na chytrém zdravotním asistenčním systému?

.NETCSSIoTstate-of-the-art-technologieASP.NET MVC MS DevOps MSSQLMS EFKendoUIJS
Praha HPP/IČO

Pro začínající vývojáře běží boot camp.
Chceš být jeho součástí? Chceš se naučit či zdokonalit v cloudovém prostředí Azure?

Přihlas se a nastartuj svoji kariéru!
Praktickou přípravu na reálných projektech máme pro Tebe připravenou.

.NETMicrosoftAZUREškoličkaMS Sharepoint

Senior .NET Developer

Aktuální až 7.000 / MDRATE nebo až 80 000 CZK / měsíc
Praha HPP/IČO

Pavel, náš "GURU" na Microsoftí technologie, hledá do svého týmu .NET vývojáře/vývojářku. Jde o komunitu junior až senior vývojářů, kteří by rádi mezi sebe uvítali někoho, kdo už má zkušenosti s vývojem .NET, má blízko k novým trendům a uvítá prostředí, kde se může učit od zkušenějších kolegů.

Jsme fajn parta, přidej se k nám!

.NETMS SQLAZURECEM ReactANGULAR Node.js EF

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?