Praha IČO

Pojď pracovat na novém CRM systému, který denně používá tisíce lidí. Díky jednotnému front-endu pracuje ve stejném uživatelském rozhraní zákazník na svém zařízení, zaměstnanec ve značkové prodejně či operátor na call centru.

JavahibernateCRMUMLspringboot

Java vývojář

Aktuální 9000/MD rate - dle seniority
Praha IČO

Pokud jsi seniorní Javista, máš chuť do práce, agilní prostředí Ti není cizí a baví Tě bankovní prostředí s docházením do kanceláře, jsi na správné adrese.
Sídlíme na Stodůlkách a rádi Tě přivítáme v našem kolektivu.

JavaspringdeveloperspringbootDocker/KubernetesPostgreSQL

Java vývojář

Aktuální
Praha HPP

Jsme česká IT společnost s dlouholetou historií v oblasti IT. Řešíme klíčové projekty v komerční i veřejné sféře. Budeš pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech. U nás budeš mít příležitosti k vlastnímu rozvoji. Přidej se k nám.

JavaspringMavenJava 11
Canada Full-time/ Contract

Are you MS technologies enthusiast that enjoys travelling and new adventures? Would you like to live and work across the ocean, but still be covered by the stable Czech company? Then come and be part of our Canadian team!

.netCRMMS DynamicsKanadaCanada

Front-End Developer (React)

Aktuální až 7000/MD Rate - dle seniority
Praha IČO

Jsi nadšenec do sportovního utkání? Máš tu jedinečnou příležitost pracovat na projektu pro jednu z největších sazkových kanceláří v ČR. Pokud by Tě lákalo podílet se na dalším rozvoji webu, který v Česku prakticky nemá obdoby, a baví Tě věci neustále vylepšovat, jsi na správné adrese.

JavaScriptReact DevelopertypeScriptfrontend
Prague Full time

We're looking for a Senior Java Developer to join one of our most comprehensive technology verticals Sportsbook. You will be part of a talented software team that works on mission-critical applications.

Java

Global manufacturing company with headquarter based in Sweden is currently looking for a Solution Architect with deep knowledge of Azure - the position is full remote with occasional business trips to Stockholm.

architectAZUREMS Azurefull remote
Praha HPP/IČO

Jsi student, nebo hledáš novu práci, která by Ti dávala smysl? Máš zájem se posunout dál, naučit se pracovat s moderními technologiemi jako je .NET Core 5, MVC, cloudy…

.netSQLC#.NET Core

Seniorní Angular Vývojář - Možnost Remote

Aktuální 7000/MD rate dle seniority
Praha HPP/IČO

Do naší super Principal party hledáme šikovného senior Angular vývojáře. Budeš se podílet na vývoji interní platformy a navíc máš možnost pracovat na Remote. Nejen, že s námi zažiješ srandu, také nám záleží na všem, co řekneš - nasloucháme a rádi zrealizujeme Tvé nápady. Přidej se k nám!

JavaScriptUMLspringbootANGULAR BPMN

Front-End Developer - eGaming

Aktuální 6000-7000/MD Rate dle seniority
Praha IČO

Baví tě herní průmysl? Rád vyvíjíš s fajn týmem a sdílíš s nimi moderní kanceláře, kde se člověk nenudí? Chytni se této příležitosti!

JavaScriptHTML5REACT CSS3

Frontend Developer - Angular

6000-8000/MD Rate dle seniority
Remote HPP/IČO

Vyvíjej novou aplikaci pro real-time zobrazení dat. Se svým týmem budeš mít odpovědnost za celou aplikaci od návrhu, vývoje a testování až po nasazení do produkce.

JavaScriptSASSANGULAR REST API

Android/iOS Developer - Telemedicína

Aktuální 4000-7000/MD Rate dle seniority
Praha HPP/IČO

Jsi zkušený Android nebo iOS vývojář, který se chce podílet na výjimečném projektu, co má smysl? Máš možnost být součástí naší Principal Telemedicine.
Telemedicína je v Česku na vzestupu. Je to blízká budoucnost pro nás pro všechny a my jí chceme a budeme ovlivňovat. V Principal engineering máme vlastní high - tech produkt a tým, který se mu věnuje.

Hledáme parťáka, který nám pomůže budovat tento produkt s dopadem a přesahem pro nás všechny v Česku i ve světě.

JavaMobilní vývoj android iOS Kotlin

PHP Developer

Aktuální
Praha HPP/IČO

Pomoz s námi usnadňovat e-shopům přepravu zboží směrem k zákazníkům. Můžeš si vybrat, v jakém chceš pracovat týmu podle toho, co Tě zajímá a baví. Základnu máme na Praze 8, ale můžeš pracovat částečně i na Home officu.

PHPMS AzurePHP7.1LogisticsNette Framework
Praha HPP/IČO

Naši velcí zákazníci si zamilovali možnosti, které jim nabízí Sharepoint Online v cloudu. Staň se naším kolegou a pomoz jim spolu s námi realizovat přechod do Sharepointu v cloudu a dále jej rozvíjet.

MS SharepointSharepoint OnlineMS Azure.NET Framework.NET Framework CoreJquery
Praha HPP/IČO

Jsi seniorním vývojářem backendových aplikací na platformě .NET? Chceš být součástí super party? Neváhej a ozvi se.

.netEntity FrameworkDomain-driven-design
Remote HPP/IČO

Máš zkušenosti a znalosti z oblasti PAYMENTS? Potřebuješ pracovat REMOTE? Rozhodně čti dál.

Cards and Paymentsremote

BE developer JAVA

od 250 €
Bratislava HPP/IČO

Hľadáme skúseného JAVA Developera. Pokiaľ máš skúsenosti a rád by si sa stal súčasťou silného tímu, agilita Ti nieje cudzia, neváhaj a ozvi sa.

JavaPythonRESTXMLxsd groovy SoapUI JSON Ruby

Backend Developer

Aktuální od 250 €
Bratislava HPP/IČO

Buď jedným z nás a pridaj sa do tímu odborníkov, tech-nadšencov a priateľov, ktorý vytvárajú zmysluplné digitálne produkty.

Kotlin GradleJava 11Openshift MongoDBSpring Ecosystemmobile banking

FE developer - React

Aktuální od 250 €
Bratislava HPP/IČO

Hľadáme front-end developerov, ktorý vedia, ako si správne ošetriť vstupy, ako optimalizovať parsovanie veľkého množstva dát, ako správne postaviť podmienky zobrazovania.

React DeveloperReactvyvojjiraJenkinsfrontendOpenShifteElastic StackZabbix
Praha HPP/IČO

Pro běžící projekt plně digitální asistentky Kate hledá KBC šikovného Python vývojáře, který bude na home office s občasným ukázáním se v kancelářích na Radlické, přímo u metra.

Buď s námi u vývoje Kate, nebudeš litovat.

JavaPythonAWS

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?