BE Java Developer

Aktuální
Brno IČO

Česká finanční společnost hledá odvážné kolegy, kteří pomůžou s velkou změnou - transformací Core systému. Hledáme seniorní parťáky do vývoje Javy /Java 17, Docker, microservices../. Budete se účastnit implementace software, který slouží k uchování a správě klientských smluv. Jedná se o digitalizaci/automatizaci do maximální možné míry.
Některé projekty možno 100% remote, jiné 1-2 dny on-site v Brně.

React vývojář/architekt - REMOTE

Ihned až 8500,- MD rate
Remote IČO

Rád pracuješ z domova? Pokud ano, tak tady máme příležitost přímo pro Tebe. Hledáme zkušeného React vývojara/architekta, který se s námi bude podílet na velké změně - transformaci celého Core systému.

JavaScriptarchitectReactTypeScriptWebPack Redux

FE Developer (React) - Brno

Ihned 8000/MD rate
Brno IČO

Hledáme zkušeného React vývojara, který se s námi bude podílet na velké změně - transformaci celého Core systému.

JavaScriptKubernetesReactTypeScriptDocker

PHP Developer - Mediální společnost

Aktuální 6000-7500/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Pro jednu z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu hledáme PHP Vývojáře do týmu Online IT. Pojď pracovat na tom, aby se internetoví diváci dostali kdykoliv a kdekoliv spolehlivě ke své zábavě a novinkám.

PHPAZURENetteRedissymfony MySQLPHPStormPHP7GitLab
Praha

Finanční skupina našeho klienta staví vlastní banku. Můžete být součástí budování banky na zelené louce. Potkáte se s partou nadšenců, kteří prošli již několika úspěšnými projekty. Práce pro technologické nadšence, kteří rádi řeší technické výzvy. Budete využívat Kubernetes v hybrid cloudu, aplikace nasazovat v Helmu, používat též CI/CD. Můžete být v týmu, který se nebojí experimentovat.

CI/CDDocker/KuberneteslinuxDevOpsAWSHelm

.NET Developer

Aktuální
Praha

Hledáme parťáka - .NET Developera na projekt České spořitelny - pro banku s nejdelší historií. Je pro nás důležitá spolupráce, vztahy. U nás můžete dělat, co umíte nejlépe. Budete zde pracovat s nejmodernějšími technologiemi, můžete přicházet s vlastními nápady, rozvíjet své znalosti. Nejen vyvíjíme kód, ale podílíme se na jeho návrhu, provozním modelu a zajišťování kvality například core systémů, webových a mobilních aplikací, cloudových řešení.

Praha IČO

Pojď pracovat na novém CRM systému, který denně používá tisíce lidí. Díky jednotnému front-endu pracuje ve stejném uživatelském rozhraní zákazník na svém zařízení, zaměstnanec ve značkové prodejně či operátor na call centru.

JavahibernateCRMUMLspringboot

Java vývojář

Aktuální 9000/MD rate - dle seniority
Praha IČO

Pokud jsi seniorní Javista, máš chuť do práce, agilní prostředí Ti není cizí a baví Tě bankovní prostředí s docházením do kanceláře, jsi na správné adrese.
Sídlíme na Stodůlkách a rádi Tě přivítáme v našem kolektivu.

JavaspringdeveloperspringbootDocker/KubernetesPostgreSQL

Global manufacturing company with headquarter based in Sweden is currently looking for a Solution Architect with deep knowledge of Azure - the position is full remote with occasional business trips to Stockholm.

architectAZUREMS Azurefull remote

iOS Developer

Aktuální
Vídeň HPP/IČO

Máš to do Vídně nebo Bratislavy co bys kamenem dohodil? Zvyknul sis pracovat v teple domácího krbu? Máš možnost! Vyvíjej s námi moderní mobilní bankovní aplikaci z pohodlí domova a jednou za dva týdny si udělej výlet do jedné ze sousedních metropolí.

swiftiOS UIKit

Potřebuješ cítit, že Tvá práce má velký smysl a přímý dopad na lidi kolem Tebe, Tvou rodinu i na Tebe samotného? Umíš si představit jaké zázraky jednou dokáže spojení IT a medicíny? Chceš pracovat s tím nejmodernějším, co lze v IT potkat? Pracuj s námi na platformě PRINCIPAL Telemedicine.

.netAZUREMachine LearningTelemedicine
Praha HPP/IČO

Jsi senior v C# a máš praxi s vedením lidí? Zajímáš se o fintech bankovnictví? Buď hlavou svého vlastního týmu vývojářů, který na Tebe bude spoléhat.

IT Solution Architect - program DIGITALIZACE

Ihned pojďme se o tom pobavit
Praha HPP/IČO

Digitalizace je všude a tlačí se na ní. Baví Tě? Zajímala by Tě práce na projektu spočívající v navrhování řešení přímých kanálů digitalizace pro slovenskou pobočku velmi dobře etablované banky v Česku? Neboj se, práce je z ČR :)

architectdigitalizace
Praha

Líbilo by se ti posouvat úroveň inovací a vyvíjet mobilní aplikace dobře a efektivně tak, aby co nejvíce pomáhali Pražanům a dávaly jim potřebný smysl?

Javaandroid Kotlin Mobilní vývoj
Praha HPP/IČO

Pracuj pro startup, který automatizuje komunikaci mezi business partnery, klienty a společnostmi. Podílej se úspěšně na odstranění zbytečného papírování a pomoz urychlit komunikaci po celém světě! Buď součástí projektu, na kterém je vyvíjena back-end SaaS platforma tak, aby byla škálovatelná na datové sady o velikosti terabajtů, obsluhovala najednou desítky tisíc uživatelů a spolehlivě sloužila největším podnikům a prodejcům software na světě.

Senior back-end Python vývojář

Ihned až 7 500,- CZK/ MD RATE
Praha HPP/IČO

Pracuj pro startup, který automatizuje komunikaci mezi business partnery, klienty a společnostmi. Podílej se úspěšně na odstranění zbytečného papírování a pomoz urychlit komunikaci po celém světě! Buď součástí projektu, na kterém je vyvíjena back-end SaaS platforma tak, aby byla škálovatelná na datové sady o velikosti terabajtů, obsluhovala najednou desítky tisíc uživatelů a spolehlivě sloužila největším podnikům a prodejcům software na světě.

Back-end Developer, Ruby

Ihned až 250 €/ MD Rate
Bratislava

Nabízíme projekt ve společnosti, která se snaží přispět svým přístupem k udržitelné budoucnosti. Buď back-end vývojářem na investiční platformě, která diverzifikuje portfolio akcií klientů mezi společnosti se zeleným přístupem a smýšlením.
Pracuj remote pro vývojový tým v Bratislavě (remote na 80%) a pomoz tak vytvářet lepší budoucnost švýcarskému fintech startupu.

Agilegit REST APIRuby on Rails

DevOps vývojář s hodnocením rizik

Ihned až 8 000,- CZK/MD Rate
Praha IČO

Hledáme někoho, kdo dokáže stavět cloudová řešení od nuly, od návrhu infrastruktury, přes DevOps až k hodnocení rizik. Máš rád/a nové technologie a nebojíš se výzev?
Tak pojď pracovat do světa cloudových služeb, který se neustále rozvíjí a zažívá boom. Věděl/a jsi, že v horizontu dvou let už bude podle predikcí jen cca 15% firem fungovat na svých vlastních řešeních?

PythonscalaKubernetesflink

Data / Software Engineer

Aktuální MD rate: až 8 000,- CZK / MD
Praha IČO

Víš, že 90% existujících dat vzniklo jen během posledních dvou let, a nic nenapovídá tomu, že by se tento trend měl v nejbližší budoucnosti změnit? Hledáme software ingeneera, který má zkušenosti se zpracováváním big data v cloudu a ovládá alespoň jeden z jazyků Java nebo Python.

JavaSQLPythonAWSGoogle Cloud platform
Zahraničí HPP/IČO

Máš zkušenosti Android developera a láká Tě prostředí moderní české banky nebo by ses rád podíval k našim "bratia" na Slovensko? Máme tu pro Tebe dva projekty, takže máš z čeho vybírat. A pokud si nevybereš? Nevadí, nedávno jsme roztáhli křídla a otevřeli si pobočku "za velkou louží", až v Kanadě. I tam budeme brzy nové Android developery potřebovat.
Tak neváhej a ozvi se.

JavaMobilní vývoj git Kotlin JSON

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?