QA Manager Senior

7 000 - 8 000 MD
Praha IČO

Jsi QA manager, který má za sebou zkušenost v oblasti mobilních aplikací a portálů a hledáš nový projekt, novou motivaci? Nechceš pracovat ve velkém týmu a chceš být nejen test managerem, ale také release manažerem, mít pravomoce upravovat procesy a "kecat do prioritizace" dokonce i vývojovému týmu? Jsi silným english speakerem? Pak se nám ozvi, máme pro tebe zajímavý projekt.

Test Management

IT /Business Analytik Junior - interní tým

Aktuální 2 500 - 4 500 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Právě jsi dokončil/a školu a hledáš zajímavou práci v IT? Nebo jsi tester/ka či vývojář/ka, který/á by se chtěl přesunout do oblasti analýzy? Pokud ano, tak právě pro Tebe máme příležitost se v této oblasti uplatnit. Hledáme juniorního IT/Business analytika do našeho interního týmu.

Analýzajunioranalýza ISITanalyzaCASEnastroje

Android/iOS Developer - Telemedicína

Aktuální 4000-7000/MD Rate dle seniority
Praha HPP/IČO

Jsi zkušený Android nebo iOS vývojář, který se chce podílet na výjimečném projektu, co má smysl? Máš možnost být součástí naší Principal Telemedicine.
Telemedicína je v Česku na vzestupu. Je to blízká budoucnost pro nás pro všechny a my jí chceme a budeme ovlivňovat. V Principal engineering máme vlastní high - tech produkt a tým, který se mu věnuje.

Hledáme parťáka, který nám pomůže budovat tento produkt s dopadem a přesahem pro nás všechny v Česku i ve světě.

Javamobilní vývoj android iOS Kotlin

Performance tester/ka - možné fully remote

4000 - 7000 Kč/MD dle seniority
Praha HPP/IČO

Sídlo kanceláří máme sice v Praze a rádi Tě v nich přivítáme, ale jelikož je vás tady v Praze a jejím okolí jako šafránu, rádi budeme spolupracovat i s perf testery, kteří chtějí pracovat kompletně z domova.

JavaScriptTest AutomationPerformance testing

Tester/ test analytik technického rázu

2500 - 4000 Kč/MD dle seniority
Praha HPP/IČO

Připoj se k týmu deseti testerů, kteří řeší projekty mobilních aplikací a další testování pro velkého českého mobilního operátora. Pracuj 2 dny z domova a 3 dny budeš mít možnost vidět se s celým týmem na Brumlovce.

MS SQLjiraTest AnalysisSoap UIPostman

Tester/test analytik pro tn.cz

Aktuální 4 000- 5 000,- Kč /MD Rate
Praha HPP/IČO

Pomoz nám zajistit stoprocentní spokojenost zákazníků webového zpravodajského portálu. Hledej chyby a zajisti tak, aby se s nimi uživatelé vůbec nesetkali.

Test Analysis
Praha HPP/IČO

Podílej se na přípravě business zadání a zároveň na modelování požadavků. Vytvářej moderní aplikace pomocí vizuálních metod a modelů.

AnalýzaUMLBPMNlow-codewebová API
Praha HPP/IČO

Umíš perfektně HTML5 a CSS? Chceš být součástí super kolektivu a přitom se učit nové věci? Hledáš možnost flexibilní práce s možností home office? Pokud sis na tyto otázky odpověděl/a ANO, tak čteš ten správný inzerát.
Do našeho interního týmu hledáme kodéra na weby a e-shopy. Jednou za týden se potkáváme v kanceláři, ale zbytek času můžeš pracovat odkudkoliv.

HTML5CSSCSS3HTML

Automation Tester

Aktuální Dle seniority 4 000 - 8 000 Kč/MD Rate
Praha HPP/IČO

Jsi tester tělem a duší a Tvé srdce tíhne k automatizaci? Už máš za sebou nějaký projekt, kde ses automatizovanému testování věnoval/a a hledáš další příležitost? Jsi komunikativní člověk, nebojíš se zodpovědné práce a zároveň se v ní chceš posouvat stále dál a dál a rozvíjet se v tom, co Tě baví? Pak hledáme právě Tebe!

SoapUI Test AutomationCypress/Selenium
Praha HPP/IČO

Baví Tě cloudy a infrastruktura? Chtěl/a by ses v této oblasti rozvíjet? Máme dva nové projekty, které Tě zavedou za hranice naší republiky, a to do Německa. Neboj, nechceme po Tobě, abys tam jezdil/a, na projektech budeš pracovat REMOTE.

PHP Developer

Aktuální
Praha HPP/IČO

Pomoz s námi usnadňovat e-shopům přepravu zboží směrem k zákazníkům. Můžeš si vybrat, v jakém chceš pracovat týmu podle toho, co Tě zajímá a baví. Základnu máme na Praze 8, ale můžeš pracovat částečně i na Home officu.

PHPMS AzurePHP7.1LogisticsNette Framework

Test Lead integračního testování na HPP

80 000 -120 000 Kč dle seniority
Praha HPP

Máš rád/a výzvy? Pak je tato pozice právě pro Tebe! Budeš součástí budování a nastavování strategie integračního testování a týmů okolo integračních testů. Dá se říct, že si tuto kompetenci budeš moci postavit skoro "na zelené louce".

angličtina Test Managementintegrační testováníTest LeadHPP

Databázový administrátor Informix - možný full remote

5 000 - 7 000,- MD Rate dle seniority
Praha HPP/IČO

Chceš být prospěšný české společnosti? Pomoz digitalizovat státní správu.

Tvá základna sídlí na Praze 4, ale Ty můžeš pracovat kompletně remote. Budeš denně komunikovat se zákazníkem, tedy s různými institucemi veřejné správy, tudíž čeština nebo slovenština je "must have". Jedná se nám o dlouhodobou spolupráci na plný úvazek. Čím dříve se nám ozveš, tím lépe.

DB adminInformixDB specialistadata warehouse

Do you want to help develop the biggest comparison company in the Czech Republic? Help people save on family expenses with them. Technology rules the direction of the entire company. Be a part of a technology company with young collective and modern offices located in Prague 8 - Karlín.

AWSCloud infrastructureProcess automation
Praha HPP/IČO

Naši velcí zákazníci si zamilovali možnosti, které jim nabízí Sharepoint Online v cloudu. Staň se naším kolegou a pomoz jim spolu s námi realizovat přechod do Sharepointu v cloudu a dále jej rozvíjet.

MS SharepointSharepoint OnlineMS Azure.NET Framework.NET Framework CoreJquery
Bratislava HPP/IČO

Máš za sebou pár let praxe v IT, CI/CD Ti není cizí, zajímáš se celkově o DevOps , baví Tě projektová koordinace a rád by ses posunul/a do konzultační role?

AnalýzaDevOps

Automation Engineer - plně remote

Podle seniority 4 000 - 7 000 Kč/MD Rate
Remote HPP/IČO

Baví Tě odhalovat chyby, rýpat se v detailech? Chceš testovat produkt tak, aby byl opravdu nejlepší?

android Test AutomationiOSSwiftCypress TypeScript

Automatizační tester - SOAP UI/ Postman/ Cypress

Aktuální Dle seniority 3 000 - 6 500 Kč/MD Rate
Praha HPP/IČO

Chceš pracovat v plně agilním prostředí v moderní české bance? Je Ti lokalitou blízká Praha 5 a mohl/a by ses tam alespoň dvakrát týdně otočit? Hledáme mediorního automatizéra jako posilu do již rozběhnutého týmu.

SoapUI Test AutomationCypress/Selenium
Praha HPP/IČO

Jsi seniorním vývojářem backendových aplikací na platformě .NET? Chceš být součástí super party? Neváhej a ozvi se.

.netEntity FrameworkDomain-driven-design

Hledáme dva IT techniky, kteří budou alespoň jednou týdně schopní pracovat on-site v Mělníku.

Nabídka je vhodná pro kandidáty přímo z Mělníku, Letňan, Odolené Vody ideálně z tohoto směru. Obě pozice jsou vyloženě cestovatelské, je třeba dvakrát týdně vyrazit k zákazníkům a zhruba dva dny v týdnu můžeš pracovat z domu.

Microsoft BI SQL Serverspráva sítěVMwareHyper-VServieDesk

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?