Hledáme nového zkušeného člena týmu na pozici Test Manager pro transformační program v bankovním sektoru

✔Startup se stabilním investorem.
✔Inovativní segment trhu s obrovským potenciálem růstu.
✔Stabilní, perspektivní produkty a klienti.

Zní to zajímavě? Pojďme tedy dál…

Už jste si někdy objednali burger nebo pivo přes MENU BOARD? Ohodnotili jste kvalitu služby přes HODNOTÍCÍ KIOSEK nebo jen vyzvedli pořadové číslo v bance? Za tím vším stojí společnost HUGmarket a Principal Group.
Vytváří software produkty pro nový koncept obsluhy zákazníků. V podstatě digitalizuje dění a procesy ve fyzickém prostředí.
A u toho všeho můžete být i Vy..
Pro tento našlápnutý startup HUGmarket spadající do skupiny PRINCIPAL, hledáme do týmu zkušeného vývojáře, který nám pomůže s vývojem pro společnosti Burger King a UGO.

PHPSASSJquerylinuxjiragit PHP7DockerLAMP stackComposernpmBasecampSlackHTML/CSS

Seniorní Test Manager - možnost remotu

Aktuální 6 000 - 8 000 MD (dle seniority)
Praha IČO

Hledáme zkušeného Senior Test Managera, ideálně s mezinárodní certifikací ISTQB (či obdobnou), který se připojí k našemu týmu.

Test ManagerTest Management

Java Developer

Aktuální
Praha IČO

Hledáme Java parťáka/parťačku na dlouhodobou spolupráci.
Baví Vás práce s J2EE, znáte Spring? Chcete se přidat do týmu našeho klienta z oblasti bankovnictví?
Náš klient nabízí svým zákazníkům nejširší portfolio služeb pro financování bydlení a jednu z nejlépe úročených hypoték pro bydlení v Česku.

SQLspringRESTJava J2EEtomcatActiveMQStruts2

Are you experienced PHP developer?
We are seeking a Component Developer , in this role, you will work in a fast-paced team within a modified Agile environment.
As a Component Developer, you will build components that allow our customers to create sophisticated data systems. These components include extractors, writers, and other applications that connect to systems like ERPs and CRMs. Technology infrastructure is multi-cloud, utilizing GCP, AWS, and Azure, with all components built using Docker.

The team primarily communicates in Czech/Slovak, but you will also need to interact with other teams in English. As part of onboarding, you will receive training materials, descriptions of the technologies they use, and participate in the onboarding program.

PHPXMLJSON DockerHTTPDockerfilesAPIsMioservice-architecture
Prague Full-time/ Contract

Are you experienced in Python development?
Our client is seeking a Component Developer. In this role you will work in a fast-paced team within a modified Agile environment. As a Component Developer, you will build components that allow client´s customers to create sophisticated data systems.
You will encounter the following technologies: utilizing GCP, AWS, and Azure, with all components built using Docker.

PythonDocker/KubernetesXMLjiraconfluenceAPIJSON SlackGitHubHTTP

Náš klient dnes operuje v několika zemích střední Evropy v oblasti e-commerce, stávající BE tým posiluje o dalšího člena týmu - medior až senior Java vývojáře, který se nebude bát i přesahu do FE vývoje. Role je klíčová pro automatizace a optimalizace procesů a aplikací back office.

JavahibernateMVCkafkaelasticsearchCI/CDDocker/KubernetesKubernetesgit MavenRedisJava 17 Spring BootRabbitMQ

Česká mediální společnost působící v 5ti zemích, dnes rozšiřuje svůj DevOps tým o nového kolegu - zkušeného DevOps Engineera ideálně s předchozí znalostí z PHP vývoje, člověka se schopností naslouchat, nacházet příležitosti k automatizaci v Dev i Ops oblasti a schopností implementovat je do praxe.

Vzrušující příležitost pro zkušeného Product Ownera mobilní aplikace, který pomůže s inovacemi a připojí se tak k digitálnímu růstu! Hledáme někoho s citem pro strategii, někoho zkušeného v operativním myšlení i samotné realizaci.

Obsazujeme pozici zkušeného Scrum Mastera, který se připojí k týmu v oddělení zaměřeném na vývoj, implementaci a testování softwaru v oblasti Automotive.

Přidej se k týmu našeho partnera a podílej se na vývoji naší cloudové aplikace. Budeš řešit opravdu zajímavé inženýrské problémy. Velmi si ceníme kreativity a schopnosti prozkoumávat různá řešení. Tvoje role bude klíčová při návrhu a vývoji aplikace, která bude růst spolu s tím, jak roste náš business.

.NETC#ASP.NETMS AzureRESTDocker/Kubernetes.NET CoreSignalRSQLserver
Praha HPP

Jedna z předních energetických společností v ČR obsazuje pozici Linux Administrátora.

Perfektní "startovací" pozice pro budoucího obchodníka nebo manažera v IT.
Ano, bude to náročné, ale za pár týdnů až měsíců se naučíš tolik, co jinde za několik let.
Budeš koukat pod ruce CEO úspěšné IT společnosti, setkávat se s lidmi, kteří IT businessem hýbou napříč komerční i státní sférou.

✔Startup se stabilním investorem.
✔Inovativní segment trhu s obrovským potenciálem růstu.
✔Stabilní, perspektivní produkty a klienti.

Zní to zajímavě? Pojďme tedy dál…

Přemýšlíte o změně? Chcete, aby Vaše práce měla smysl a přímý dopad na lidi kolem Vás? Přemýšlíte někdy nad tím, jaké věci jednou dokáže propojení IT a medicíny?
Přejete si pracovat s tím nejmodernějším, co lze v IT potkat?

Pojďte s námi pracovat na platformě PRINCIPAL Telemedicine.

Pokud Vás zajímají inovace ve zdravotnictví, přidejte se k nám a pomozte nám budovat telemedicínskou platformu pro lékaře i pacienty.

.NETC#MicrosoftMS AzureTelemedicine

Staňte se součástí týmu pracujícího na novém mezinárodním telco projektu.

Test Analytik - medior, onsite Karlín

Aktuální 4 000 - 6 000 MD/dle seniority
Praha HPP/IČO

Jsi tester s alespoň 3 letou praxí a baví tě integrace? Rádi tě uvítáme v našem týmu v bankovnictví, který se schází na Karlíně.

test analýzaTestování SoftwareTest Analysis

Bankovní prostředí, existující rozrůstající se AI tým, a rozvoj interní AI platformy - hledáme zkušeného AI Designéra, který se zajímá o jazykové moduly a chatboty, někoho kdo bude dál aktivně sledovat trendy v této oblasti a spolu s business jednotkami v bance se bude spolupodílet na dalších řešeních. Staňte se součástí digitální banky, která usnadňuje život svým klientům i zaměstnancům. Hledáme v tuto chvíli dva lidi do našeho týmu - mediora a seniora.

LLMArtificial InteligenceAINLPNLURasaWatsonDialog Flow
Ostrava HPP/IČO

Pro našeho klienta, který se zabývá prodejem domácích elektrospotřebičů hledáme šikovného analytika business procesů.
Spolupráce na HPP/IČO dle preference a jedná se o hybridní model spolupráce ve Zlíně (3 dny onsite, 2 dny HO).

Analýzabusiness analýzajiraconfluenceBPMN

Medior Business Analyst - Praha/Brno

Ihned 80 000 - 90 000 /dle seniority
Praha HPP/IČO

Hledáme zkušenějšího business analytika, který bude vytvářet „Agile analýzy“ a následně se bude podílet na vlastní implementaci daného řešení jako člen týmu.

Aktuálně máme několik projektů z různých oblastí např. průmyslový packaging nebo státní správa, kde je velká potřeba analytických prací. Jelikož pracujeme na projektech ze státní správy je nutné mít i dobrou znalost češtiny.

V kanceláři se potkáváme 3x týdně a zbytek dní máme možnost pracovat remote.

SQLbusiness analýzajiraGitLab

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?