Praha HPP/IČO 6 měsíců s možností prodloužení

Přidej se do našeho testovacího týmu a pojď pracovat na projekty našich klientů. Jsme veselá parta lidí, kteří se rádi vzdělávají, předávají si své zkušenosti, a když to situace dovolí, rádi si zajdeme na dobré jídlo, u kterého smích a dobrá nálada nikdy nechybí.

Chceš do této party patřit? Tak neváhej a ozvi se :)

SQLUMLAPItestanalyzaSoap UI
Praha HPP 1 rok s možností prodloužení

Chceš být součástí tvorby a rozvoje IT systémů v jedné z nejúspěšnějších českých společností pro rozvoj silniční mobility v České republice?
Náš klient je závodníkem ujíždějícím konkurenci a držitelem prvního místa, co se týče rychlosti rozvoje mezi evropskými koni :)

SQLtestovánítest analýzajiraconfluenceHP ALM
Praha HPP/IČO

Silné oddělení architektury v mezinárodní společnosti zabývající se oblastí pojišťovnictví. 36 zemí celosvětově, 10 zemí v EU. Pojď se přidat do party schopných architektů, nebýt jen sám voják v poli, ale mít kolem sebe schopné kolegy.

Už tě nebaví přeskakovat z projektu na projekt? Stojíš více o dlouhodobou spolupráci, zázemí a jistotu? Toto by mohlo být to pravé. Můžeš si vybrat spolupráci na HPP nebo na IČO.

MicrosoftarchitectUML.NET Framework.NET Coreangličtina
Praha HPP/IČO Rok a více

Úkol zní jasně... posílit a rozšířit oddělení architektury u jednoho z našich významných klientů v oblasti pojišťovnictví.
Máš tedy možnost být součástí party schopných architektů, nebýt jen sám voják v poli, ale mít se od koho učit a na oplátku předávat ostatním svoje "How to do it".
Pokud Ti už nevyhovuje přeskakovat z projektu na projekt, od zákazníka k zákazníkovi a raději bys dlouhodobou spolupráci, zázemí a jistotu, pak by tohle mohlo být to pravé. Můžeš si vybrat spolupráci na HPP nebo na IČO.

architectangličtina online

Tribe Agile Coach

Aktuální
Praha HPP/IČO 1 rok s možností prodloužení

Je tvým cílem stát se ambasadorem agilního přístupu v tribu? Chceš se stát koučem ostatních koučů uvnitř tribu? A co pomáhat překonávat překážky, aby členové tribu dosáhli svého cíle?

Pokud je Tvá odpověď kladná, čti určitě dále.

SCRUMAgilekanbanLeSSSAFeDAD

Squad Agile Coach

Aktuální
Praha HPP/IČO 1 rok s možností prodloužení

Umíš pracovat s týmem tak, aby byl jeho výkon a spokojenost co nejlepší? Jsi člověk, který umí navodit v týmu atmosféru, která všechny stmelí? Dokážeš také přiložit ruku k dílu, i když je výsledek občas nejistý? Pak je tato pozice přesně pro Tebe.

SCRUMAgileSQUAD
Praha IČO

Je pro Tebe serverless architektura tím pravým ořechovým? Chceš pracovat s moderními technologiemi? Sleduješ nové trendy? Jsi profík v navrhování event-driven infrastruktur?

Třikrát ANO?
Pak HEURÉKA! Chceme Tě!

AWSAZUREcloud
Praha HPP Rok a více

Aktuálně hledáme člověka na HPP se zkušeností s vývojem v .NET a webovými technologiemi.

ASP.NETMSSQLVSSTFSSharePoint
Praha HPP/IČO

Umíš programovat moderní webové aplikace a máš zkušenosti s delegováním práce? Chceš určovat směr, kterým aplikace vyvíjet?

.netASP.NETREACT
Praha HPP/IČO

Moderní aplikace .NET Ti říkají pane a relační databáze jsou Ti také vlastní?

SQLC#.NET Framework

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?