Java vývojář

Aktuální 7000
Praha IČO

Pro našeho klienta, dodavatele informačních technologií a systémového integrátora hledáme Java vývojáře. Budete pracovat v různých oblastech – v odvětví zdravotnictví, dopravy, obrany, financí výroby, logistiky...Zapojíte se do pětičlenného týmu se specializací na projekty v oblasti správy dokumentů, komerčních systémů a na další IT projekty.

JavaJavaScriptspring frameworkspringbootXMLxsd XQWSQL/MSSQL

Hledáme zkušeného a samostatného Projektového Manažera, který se připojí k našemu týmu v oddělení zaměřeném na vývoj, implementaci a testování softwaru v oblasti Automotive.

SCRUMAgilekanbanprojektové řízení ITprojektyHPPAutomotivesenior
Remote IČO

Hledáme zkušeného PHP Senior Developera, který se připojí k našemu týmu s možností plně vzdálené práce. Budeš se podílet na implementaci informačních systémů pro zpracování pojistných událostí.

NettePHP8

Pojď pracovat pro start-up se 150 letou tradicí, který je jedničkou v oblasti barevného a industriálního tisku a také se zaměřuje na oblasti jako je inteligentní kancelář, inteligentní kamerové systémy s AI, nebo elektronický podpis. Hledáme Azure DevOps Engineera, který bude spravovat infrastrukturu v prostředí Azure - vytváří nové resources, upravuje stávající, nastavuje konfigurace atd.

DevOpsAzureDevOpsTerraformAKS
Praha

Chcete být u rozvíjení omnichannel řešení?, chcete mít klíčovou roli při implementaci a optimalizaci procesů?
Pro našeho klienta, obchodní společnost, která se též zabývá návrhy, rekonstrukcemi bytů a domů, hledáme nového kolegu na pozici Senior SAP SD konzultant.

IT analytik - oblast zdravotnictví

Aktuální 60 000 - 80 000 / dle seniority
Praha HPP

Hledáme komunikativní IT nadšence, kterému práce s daty a zkušenost z oblasti zdravotnictví nejsou cizí.
Pokud jsi analyticky zaměřený, rád/a zkoumáš detaily technického řešení, ozvi se nám.

AnalýzaPLSQLSQLPower BISSISdata

Pro společnost, která je největším operátorem v Česku hledáme nového kolegu, který se bude podílet na vývoji a správě interních aplikací v PHP.
Práce je v dynamicky se rozvíjejícím, desetičlenném vývojovém týmu a jedná se například o modelační nástroje pro obchodníky, Call Centra a prodejny, aplikace a spousty dalších.
Spolupráce je preferovaná na IČO a jedná se o hybridní model spolupráce (3 dny onsite, 2 dny HO).

NettePHP8Laravel

Do stávajícího kolektivu hledáme specialitu/specialistku pro novou pozici, se zájmem o práci s elektroenergetickými daty v různých informačních systémech. Nová pozice datového specialisty v týmu SW DŘ bude zajišťovat péči o data, jejich přenosy a sdílení v mezinárodních systémech ENSTO-E.

SQLPythonData Factoryenergetikadata scientist
Prague Full-time/ Contract

Are you an experienced UX designer looking for a long-term allocation? Come and strengthen a large international team in the tourism industry, which is based in the center of Prague.

UX/UI
Praha IČO

Do týmu našeho klienta z bankovního sektoru hledáme kolegu/kolegyni na pozici Databázový administrátor PostgreSQL.

linuxPostgreSQL

Pojď vytvářet technologická řešení pro největší Českou banku do Tribu firemního denního bankovnictví! V Tribu se staví technologická řešení pro podnikatele a firmy. Klientské potřeby se přesouvají do digitálního světa a technologie, které jsou klienti zvyklí používat v běžném životě, chtějí mít k dispozici i pro podnikání.
Hledáme mediorní až seniorní vývojáře s aktivní znalostí Java/Kotlin + Spring.
Triby pracují agilně, v týmech složených z business a IT kolegů a všichni v týmu táhnou za jeden provaz a dokážou pracovat se zpětnou vazbou, kterou považují za nástroj, který posouvá tým vpřed.
Budeš mít možnost pracovat s AI nástroji a dostaneš hodně prostoru na aktivity jako je vzdělávání/technologický dluh.

JavaKotlin springboot

Pre nášho klienta do oblasti telca hľadáme skúseného Lead DevOps Engineera, ktorý má skúsenosti v oblasti CI/CD technológii a podelí sa o know-how s členmi svojho tímu.
Táto pozícia je až z 90% remote.

PythonCI/CDDevOpscloudAzureDevOps
Praha HPP

Hledáme zkušeného a motivovaného systémového administrátora, který bude zodpovědný za údržbu, konfiguraci a bezpečnost našich informačních systémů. Staň se součástí menšího interního týmu (5 lidí) českého zaměstnavatele v oblasti designu. Určitě oceníš rodinného ducha a zájem o tebe.

linuxwindows 10 VMwareHyper-VHPP
Praha HPP

Hledáme nadšené a technologicky orientované kolegy na pozici QA Engineer, kteří nám pomohou zajistit, aby klientům z oblasti kritické infrastruktury fungoval bezporuchově náš produkt. To je posláním našeho QA týmu. Tato pozice není vhodná pro testery webových a mobilních aplikací. Hledáme někoho, kdo se umí podívat na bug, dokáže jít do „vnitřností“ systému a umí ho najít.
A to si žádá poměrně slušné technologické základy. Pokud Ti něco říká #sip, #wireshark, #sql, #linux, #log server, tak jsi náš člověk.

SQLTestování SoftwareTest ExecutionHPP

✔Startup se stabilním investorem.
✔Inovativní segment trhu s obrovským potenciálem růstu.
✔Stabilní, perspektivní produkty a klienti.

Zní to zajímavě? Pojďme tedy dál…

Už jste si někdy objednali burger nebo pivo přes MENU BOARD? Ohodnotili jste kvalitu služby přes HODNOTÍCÍ KIOSEK nebo jen vyzvedli pořadové číslo v bance? Za tím vším stojí společnost HUGmarket a Principal Group.
Vytváří software produkty pro nový koncept obsluhy zákazníků. V podstatě digitalizuje dění a procesy ve fyzickém prostředí.
A u toho všeho můžete být i Vy..
Pro tento našlápnutý startup HUGmarket spadající do skupiny PRINCIPAL, hledáme obchodníka/konzultanta.

iOS Developer

Aktuální 6000-9000/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Jsi seniorní iOS vývojář a hledáš práci v mezinárodním prostředí a oceníš možnost práce z domova? Pokud ano, tak máme otevřenou pozici na vývoj mobilní aplikace pro betting (kurzovní sázky). Máš možnost pracovat na Remote a dvakrát za týden se potkáte v kanceláři s kolegy.

swiftgit iOS iOSSwift

Máme super příležitost pro nadšence do aut! Budeš testovat funkčnost softwaru přímo ve vozidle. V pracovní dny je tedy potřeba být plně onsite v Mladé Boleslavi.

testováníTestování SoftwareTest Executionsenior tester

Tester/Test Analytik pro banky

Aktuální 5 000 - 7 000 MD
Praha IČO

Hledáme zkušeného testera a test analytika do týmu na Praze 4, který se potkává 2-3 dny v týdnu onsite.

testingTest Analysisonsite

iOS Developer

Aktuální
Vídeň HPP/IČO

Máš to do Vídně nebo Bratislavy co bys kamenem dohodil? Zvyknul sis pracovat v teple domácího krbu? Máš možnost! Vyvíjej s námi moderní mobilní bankovní aplikaci z pohodlí domova a jednou za dva týdny si udělej výlet do jedné ze sousedních metropolí.

swiftiOS UIKit

Potřebuješ cítit, že Tvá práce má velký smysl a přímý dopad na lidi kolem Tebe, Tvou rodinu i na Tebe samotného? Umíš si představit jaké zázraky jednou dokáže spojení IT a medicíny? Chceš pracovat s tím nejmodernějším, co lze v IT potkat? Pracuj s námi na platformě PRINCIPAL Telemedicine.

.NETAZUREMachine LearningTelemedicine

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?