Praha HPP/IČO 6500,- CZK / MD Rate

Máš zkušenosti s vývojem rozsáhlých Python aplikací a jejich provozováním v Kubernetes? Už jsi někdy implementoval algoritmy do produkčního kódu Machine Learning?
Suň dopředu nové i stávající produkty v Data Science týmu v rychle rostoucí mezinárodní firmě s centrálou v Holešovicích.

PythonMachine Learning
Praha HPP/IČO

Jsi senior v C# a máš praxi s vedením lidí? Zajímáš se o fintech bankovnictví? Buď hlavou svého vlastního týmu vývojářů, který na Tebe bude spoléhat.

Praha HPP/IČO 4 000 - 6 000 Kč/MD Rate

Pracuj pro velkou sázkovou společnost a buď členem zcela nového týmu, který bude mít na starosti nastavení a zavedení automatizovaného testování na všech projektech napříč společností.

javaSelenium Testování Software

QA Engineer

Ihned
Praha HPP/IČO 3 000 - 4 500,- CZK/MD Rate

Chceš pracovat pro mladý, dynamický tým rychle rostoucí společnosti, která se věnuje internetovému prodeji zboží? Máme tady pro Tebe nabídku pracovat částečně REMOTE v režimu min. 3+2 (3 dny v kanceláři na Praze 8 - v Karlíně a 2 dny na home office)

Test AnalysisTest ExecutionTest Automation
Praha HPP/IČO až 4 500/ MD Rate

Pomoz nám zajistit stoprocentní spokojenost zákazníků digitální televize. Hledej chyby a zajisti tak, aby se s nimi uživatelé vůbec nesetkali.

linuxPostmanREST API
Praha HPP/IČO 3000 - 5500 Kč /MD Rate

Jsi samostatný tester/test analytik, který má základní znalost SQL a má zkušenosti s prací v SOAP-UI?

SQLSoapUI Test AnalysisTest Execution
Praha HPP/IČO pojďme se o tom pobavit

Digitalizace je všude a tlačí se na ní. Baví Tě? Zajímala by Tě práce na projektu spočívající v navrhování řešení přímých kanálů digitalizace pro slovenskou pobočku velmi dobře etablované banky v Česku? Neboj se, práce je z ČR :)

architectdigitalizace
Praha

Líbilo by se ti posouvat úroveň inovací a vyvíjet mobilní aplikace dobře a efektivně tak, aby co nejvíce pomáhali Pražanům a dávaly jim potřebný smysl?

javaandroid Kotlin

Máš možnost podílet se na vývoji projektů, které každý den zlepšují život v Praze a denně výsledky Tvojí práce používají desetitisíce lidí. Máš možnost ovlivnit směr interního vývoje u našeho klienta a spolupracovat na zajištění tvorby kvalitních udržitelných řešení pro hlavní město Prahu.

javaScriptReact DevelopertypeScriptfrontend

Zapoj se do podpory rozhodování v Praze na základě dat a technologií 21. století. Náš klient interně vyvíjí datovou platformu pro sběr a konsolidaci dat, které následně analyzuje a dodává poklady pro vedení města, městské částí a městské společnosti.

NODE.JS typeScriptdatová platforma

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?