Praha HPP/IČO rok a více

Platit daně kompletně online? Že je to zatím pouze sen? S Tebou to bude již zanedlouho skutečnost! Buď součástí unikátního projektu pro automatizaci daňového informačního systému a vtiskni mu svoji vizi. Staň se Solution Architektem, který navrhne vhodné řešení.

Praha HPP/IČO 1 rok s možností prodloužení

Pro společnost v oblasti utility, se sídlem v Praze, hledáme novou posilu na pozici asistent/ka.

Praha HPP/IČO

Znáš agilní metody nejen z odborných článků a knih? Máš praktické zkušenosti? Chceš se aktivně podílet na agilní transformaci banky?

Praha HPP/IČO

Umíš skvěle komunikovat a nebojíš se přijmout odpovědnost? Máš chuť řešit rozličné problémy a pomáhat lidem kolem tebe tak, aby se jim pracovalo dobře a měli svoji práci rádi? Pak je Scrum Master pozice přímo pro vás.

Pardubice HPP/IČO 1 rok

Do Pardubické ligy pojišťoven potřebujeme vyslat na jednu hrací sezónu zkušeného vývojáře integračních systémů. Hodíš se nám do reprezentace?

Pardubice HPP/IČO 1 rok

Do pardubické ligy pojišťoven potřebujeme na jednu hrací sezónu vyslat dream tým v sestavě - asistenti trenéra - ICT analytiky.
Hodíš se nám do reprezentace?

AnalýzaPardubice
Pardubice HPP/IČO 1 rok

Dream tým v sestavě - Kouč (Test Manager), 4x techničtí hráči (Test Analytik), 1x obránce (Tester) potřebujeme na jednu hrací sezónu vyslat do pardubické ligy pojišťoven.
Hodíš se nám do reprezentace?

testováníPardubicedreamteam
Praha HPP/IČO

Klient si to žádá, a my proto hledáme ostřílené vývojáře, kteří mají zkušenost s vývojem na Oracle Forms a úplně nejlíp, když je to i bude bavit :)

BI Analytik

Ihned
Praha HPP/IČO 1 rok s možností prodloužení

Business Intelligence je oddělení, které dodává datové podklady napříč celou společností. BI Analytik rozvíjí, udržuje svěřené datové oblasti, koordinuje, řídí a dodává analýzy. Tím se podílí na strategickém plánování. Je tohle Tvoje parketa?

Zašli nám Tvoje CV a my se Ti ozveme!

AnalýzaDWHMS SQLAZUREBI analytik
Praha HPP/IČO 2 rok s možností prodloužení

Pokud máš velmi dobré zkušenosti s řízením integrací v oblasti bankovnictví, pak je tento inzerát přesně pro Tebe!

migraceBusinesscriticalsystemPrince2