Product manager

Aktuální
Praha

Pro našeho klienta, společnost Woltair s.r.o. hledáme Produktového manažera se zaměřením na implementaci AI.
Vaše mise bude - identifikovat příležitosti pro implementaci AI, navrhovat a vytvářet prototypy aplikací s využitím umělé inteligence. Hledáme produkťáka/produkťačku s technologickým backgroundem, někoho, kdo svou roli bude zastávat, jak z technické, tak z business stránky.

BE Java Developer

Aktuální
Brno IČO

Česká finanční společnost hledá odvážné kolegy, kteří pomůžou s velkou změnou - transformací Core systému. Hledáme seniorní parťáky do vývoje Javy /Java 17, Docker, microservices../. Budete se účastnit implementace software, který slouží k uchování a správě klientských smluv. Jedná se o digitalizaci/automatizaci do maximální možné míry.
Některé projekty možno 100% remote, jiné 1-2 dny on-site v Brně.

React vývojář/architekt - REMOTE

Ihned až 8500,- MD rate
Remote IČO

Rád pracuješ z domova? Pokud ano, tak tady máme příležitost přímo pro Tebe. Hledáme zkušeného React vývojara/architekta, který se s námi bude podílet na velké změně - transformaci celého Core systému.

JavaScriptarchitectReactTypeScriptWebPack Redux
Zahraničí IČO

Máme super příležitost pro nadšence do aut a cestování! Budeš testovat funkčnost softwaru v autech pro velkou německou automobilku. V týdnu je tedy potřeba být onsite v Ingolstadtu. Hlavním komunikačním jazykem je angličtina, komunikativní němčina je velkou výhodou.

testováníTestování SoftwareTest Executionsenior tester

Test manager pro automotive

Aktuální 6 000 - 7 000 MD (dle seniority)
Praha HPP/IČO

Staň se součástí návrhu, vývoje a testování řešení, která jsou součástí elektronických systémů a softwaru v automobilu. Budeš mít na starosti tým 8 testerů (4 manuální a 4 automatizéři).

Test ManagerTestování SoftwareTest Management

Specialista dokumentace procesů v EA

Aktuální 4 000 - 5 000 MD/dle seniority
Praha HPP/IČO

Jsi nadšenec do EA a máš zkušenost s dokumentací? Neváhej se nám ozvat.

dokumentace

Automatizovaný tester - Cypress

Aktuální 6 000 - 7 000 MD
Praha IČO

Hledáme zkušeného a motivovaného testera pro automatizované testy naší webové aplikace pro životní pojištění. Pokud máš zájem o výzvu a chceš se podílet na vývoji kvalitního softwaru, přidej se k našemu týmu!

Testování SoftwareTest AutomationCypress/Selenium Cypress TypeScript

FE Developer (React) - Brno

Ihned 8000/MD rate
Brno IČO

Hledáme zkušeného React vývojara, který se s námi bude podílet na velké změně - transformaci celého Core systému.

JavaScriptKubernetesReactTypeScriptDocker

Mobilní testování (iOS a Android)

Aktuální 3 000 - 5 000 MD/dle seniority
Praha HPP/IČO

Máš rád mobilní testování a sport? Hledáme dlouhodobou posilu do mladého agilního týmu na Nových Butovicích. Rádi se vidíme v kanceláři 3 dny v týdnu.

testovánítestingTestování SoftwareTest Executionmobile testing

PHP Developer - Mediální společnost

Aktuální 6000-7500/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Pro jednu z nejmodernějších mediálních společností na českém trhu hledáme PHP Vývojáře do týmu Online IT. Pojď pracovat na tom, aby se internetoví diváci dostali kdykoliv a kdekoliv spolehlivě ke své zábavě a novinkám.

PHPAZURENetteRedissymfony MySQLPHPStormPHP7GitLab

Správce informačního systému (Liberec)

Aktuální až 80 000,-/měs
Liberec HPP

Pro ryze českou síť maloobchodních prodejen (tabákových výrobků), hledáme zkušeného správce informačního systému.
Pokud při své práci umíte využít SQL, MS Office a vyznáte se v datových souborech, práce v Liberci už na Vás čeká!

SQL databáze MS office
Praha

Finanční skupina našeho klienta staví vlastní banku. Můžete být součástí budování banky na zelené louce. Potkáte se s partou nadšenců, kteří prošli již několika úspěšnými projekty. Práce pro technologické nadšence, kteří rádi řeší technické výzvy. Budete využívat Kubernetes v hybrid cloudu, aplikace nasazovat v Helmu, používat též CI/CD. Můžete být v týmu, který se nebojí experimentovat.

CI/CDDocker/KuberneteslinuxDevOpsAWSHelm
Prague Full-time/ Contract

Are you an experienced System Administrator and work with M365/SharePoint? Be part of multinational employer with a great history and presence in providing accurate and reliable news and information to domestic audiences in the local languages.

.NET Developer

Aktuální
Praha

Hledáme parťáka - .NET Developera na projekt České spořitelny - pro banku s nejdelší historií. Je pro nás důležitá spolupráce, vztahy. U nás můžete dělat, co umíte nejlépe. Budete zde pracovat s nejmodernějšími technologiemi, můžete přicházet s vlastními nápady, rozvíjet své znalosti. Nejen vyvíjíme kód, ale podílíme se na jeho návrhu, provozním modelu a zajišťování kvality například core systémů, webových a mobilních aplikací, cloudových řešení.

IT analytik/ Low-code analytik modelář

Aktuální 6000-7000/MD (dle zkušeností)
Praha HPP/IČO

Podílej se na přípravě business zadání a zároveň na modelování požadavků. Vytvářej moderní aplikace pomocí vizuálních metod a modelů.

AnalýzaUMLBPMNlow-codewebová API

IT/Business Analytik -Senior - tým Denní bankovnictví

Aktuální Do 8000/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Do týmu Denní bankovnictví - Individual Business hledáme analytickou posilu, která nám pomůže s digitalizací a automatizací procesů v oblasti pricingu a individuálního přístupu k velkým firemním klientům.
U nás budeš mít prostor pro seberealizaci, profesní rozvoj, vzdělávání a budeš pracovat ve skvělém týmu. V kanceláři se potkáváme 2x týdně a zbytek máme možnost pracovat na remote.

Business Analytik - junior-medior

Aktuální Do 5000/MD
Praha HPP/IČO

Jsi juniorní-mediorní Business Analytik, který se chce rozvíjet a má zájem o dlouhodobou spolupráci? Pokud ano, tak tady máme příležitost přímo pro Tebe.

Hledáme Business Analytika pro přední společnost v oblasti bankovního software. Naše aplikace pomáhají měnit život k lepšímu miliónům lidí. Rozvíjíme tým analytiků pro náš klíčový SW, který je implementován v několika bankách v regionu CEE. Garantujeme Ti, že jen u nás máš možnost naučit se, o čem je celé bankovnictví.

Máš možnost pracovat až 3 dny z domova. Minimálně 2x do týdne se potkáváme v kanceláři.

SQLUMLjiraSoapUI bankovnictvíBPMNREST API

IT Analytik - bankovní aplikace

Aktuální Do 7500/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Pojď s námi pracovat na bankovní aplikaci pro jednu z největších bank působících v České republice. Čeká Tě budování Next Generation digital workspace a návrh adaptace aplikací pro toto prostředí.

IT analytikUMLAZUREjiraconfluencebankovnictví

Tester/Test Analytik pro banky

Aktuální 5 000 - 7 000 MD
Praha HPP/IČO

Hledáme zkušeného testera a test analytika do týmu na Praze 4, který se potkává 2-3 dny v týdnu onsite.

testingTest Analysisonsite

Google Cloud Architect - Full remote

Actual To 11000CZK/MD rate
Prague Contract

Are you a technology leader who can transform how Enterprises use the Cloud? Are you interested in leading a team focused on Google Cloud Platform? We are looking for an experienced Google Cloud Architect with experience in infrastructure, security and disaster recovery solutions.

architectAWSGoogle Cloud platform

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?