Praha HPP/IČO

Připoj se k našemu týmu, který vytváří webové a další aplikace pro různé klienty a také naše interní weby. Je nás 7 a hledáme k sobě PHP vývojáře, který má zájem se rozvíjet.

Nezáleží na tom, jestli jsi medior nebo šikovný junior, protože u nás budeš mít k dispozici našeho seniorního PHP vývojáře Honzu, který ti bude pomáhat s tvým profesním růstem.

Nabízíme ti flexibilní pracovní dobu, možnost pracovat z domova, ale každou středu se pravidelně setkáváme v naší kanceláři, kde si můžeš vyměnit zkušenosti a názory s ostatními kolegy.

A to není všechno! Občas si společně zajdeme na pivko a povyprávíme si o všem možném, nebo vyrazíme na chatu, kde pracujeme a trávíme zde společný volný čas.

git Nettesymfony MySQLPHP7REST APIOpenAPIPHPStanRectorJoomlaLandoInjectionDependencyCD/CI

✔Startup se stabilním investorem.
✔Inovativní segment trhu s obrovským potenciálem růstu.
✔Stabilní, perspektivní produkty a klienti.

Zní to zajímavě? Pojďme tedy dál…

Už jste si někdy objednali burger nebo pivo přes MENU BOARD? Ohodnotili jste kvalitu služby přes HODNOTÍCÍ KIOSEK nebo jen vyzvedli pořadové číslo v bance? Za tím vším stojí společnost HUGmarket a Principal Group.
Vytváří software produkty pro nový koncept obsluhy zákazníků. V podstatě digitalizuje dění a procesy ve fyzickém prostředí.
A u toho všeho můžete být i Vy..
Pro tento našlápnutý startup HUGmarket spadající do skupiny PRINCIPAL, hledáme obchodníka/konzultanta.

Performance Tester Remote

Aktuální 6 000 - 8 000 MD (dle seniority)
Praha IČO

Máš zkušenosti s performance testingem a hledáš možnost, která není vázaná na lokalitu? Máme pro tebe možná další dlouhodobou alokaci.

testováníTestování SoftwareTest PerformancePerformance testing

Jira Specialist

Aktuální 60 000 - 100 000 Kč/měs
Praha HPP/IČO

Hledáme Jira specialistu pro nastavení, konfiguraci a provozování aplikací firmy Atlassian.

jiraJira AdministratorJira SpecialistAtlassian

Manuální Tester s praxí

Aktuální 2 000 - 3 000 MD / dle seniority
Praha IČO

Jsi nadšenec do testování, máš přibližně rok zkušeností a hledáš dlouhodobou alokaci? Máme příležitost přímo pro Tebe!

SQLjiraTest Execution

Jsme malý tým, který zvládá spoustu věcí. A baví nás to. Postarat se o celý marketing skupiny Principalu není lehké, a to nás motivuje a rozvíjí. Odchází nám dlouholetá skvělá členka týmu a my potřebujeme nového parťáka/parťačku.

iOS Developer

Aktuální 6000-9000/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Jsi seniorní iOS vývojář a hledáš práci v mezinárodním prostředí a oceníš možnost práce z domova? Pokud ano, tak máme otevřenou pozici na vývoj mobilní aplikace pro betting (kurzovní sázky). Máš možnost pracovat na Remote a dvakrát za týden se potkáte v kanceláři s kolegy.

swiftgit iOS iOSSwift

Testování BE - Postman

Ihned 4 000 - 6 000 MD / dle seniority
Praha IČO

Hledáma zkušeného testera, který posilní tým na Stodůlkách, který se schází 2 dny v týdnu a 3 dny pracuje z domova.

testovánítest analýzaTest Automation

Product manager

Aktuální
Praha

Pro našeho klienta, společnost Woltair s.r.o. hledáme Produktového manažera se zaměřením na implementaci AI.
Vaše mise bude - identifikovat příležitosti pro implementaci AI, navrhovat a vytvářet prototypy aplikací s využitím umělé inteligence. Hledáme produkťáka/produkťačku s technologickým backgroundem, někoho, kdo svou roli bude zastávat, jak z technické, tak z business stránky.

Automatizovaný tester - Cypress

Aktuální 6 000 - 7 000 MD
Praha IČO

Hledáme zkušeného a motivovaného testera pro automatizované testy v bankovním sektoru. Pokud se chceš podílet na vývoji kvalitního softwaru, přidej se k našemu týmu!

Testování SoftwareTest AutomationCypress/Selenium Cypress TypeScript
Praha

Finanční skupina našeho klienta staví vlastní banku. Můžete být součástí budování banky na zelené louce. Potkáte se s partou nadšenců, kteří prošli již několika úspěšnými projekty. Práce pro technologické nadšence, kteří rádi řeší technické výzvy. Budete využívat Kubernetes v hybrid cloudu, aplikace nasazovat v Helmu, používat též CI/CD. Můžete být v týmu, který se nebojí experimentovat.

CI/CDDocker/KuberneteslinuxDevOpsAWSHelm

IT analytik/ Low-code analytik modelář

Aktuální 6000-7000/MD (dle zkušeností)
Praha HPP/IČO

Podílej se na přípravě business zadání a zároveň na modelování požadavků. Vytvářej moderní aplikace pomocí vizuálních metod a modelů.

AnalýzaUMLBPMNlow-codewebová API

IT/Business Analytik -Senior - tým Denní bankovnictví

Aktuální Do 8000/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Do týmu Denní bankovnictví - Individual Business hledáme analytickou posilu, která nám pomůže s digitalizací a automatizací procesů v oblasti pricingu a individuálního přístupu k velkým firemním klientům.
U nás budeš mít prostor pro seberealizaci, profesní rozvoj, vzdělávání a budeš pracovat ve skvělém týmu. V kanceláři se potkáváme 2x týdně a zbytek máme možnost pracovat na remote.

Business Analytik - junior-medior

Aktuální Do 5000/MD
Praha HPP/IČO

Jsi juniorní-mediorní Business Analytik, který se chce rozvíjet a má zájem o dlouhodobou spolupráci? Pokud ano, tak tady máme příležitost přímo pro Tebe.

Hledáme Business Analytika pro přední společnost v oblasti bankovního software. Naše aplikace pomáhají měnit život k lepšímu miliónům lidí. Rozvíjíme tým analytiků pro náš klíčový SW, který je implementován v několika bankách v regionu CEE. Garantujeme Ti, že jen u nás máš možnost naučit se, o čem je celé bankovnictví.

Máš možnost pracovat až 3 dny z domova. Minimálně 2x do týdne se potkáváme v kanceláři.

SQLUMLjiraSoapUI bankovnictvíBPMNREST API

IT Analytik - bankovní aplikace

Aktuální Do 7500/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Pojď s námi pracovat na bankovní aplikaci pro jednu z největších bank působících v České republice. Čeká Tě budování Next Generation digital workspace a návrh adaptace aplikací pro toto prostředí.

IT analytikUMLAZUREjiraconfluencebankovnictví

Tester/Test Analytik pro banky

Aktuální 5 000 - 7 000 MD
Praha HPP/IČO

Hledáme zkušeného testera a test analytika do týmu na Praze 4, který se potkává 2-3 dny v týdnu onsite.

testingTest Analysisonsite

Global manufacturing company with headquarter based in Sweden is currently looking for a Solution Architect with deep knowledge of Azure - the position is full remote with occasional business trips to Stockholm.

architectAZUREMS Azurefull remote
Bratislava HPP/IČO

Máš za sebou pár let praxe v IT, CI/CD Ti není cizí, zajímáš se celkově o DevOps , baví Tě projektová koordinace a rád by ses posunul/a do konzultační role?

AnalýzaDevOps

Procesní analytik

6 000 - 8 000 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Máš talent pro analýzu a baví Tě řešit dopad legislativních požadavků na IS? V PRINCIPALu se můžeš těmto oblastem věnovat naplno! Do našeho interního týmu nyní hledáme kolegu na pozici Procesní analytik.

process analystGDPR

iOS Developer

Aktuální
Vídeň HPP/IČO

Máš to do Vídně nebo Bratislavy co bys kamenem dohodil? Zvyknul sis pracovat v teple domácího krbu? Máš možnost! Vyvíjej s námi moderní mobilní bankovní aplikaci z pohodlí domova a jednou za dva týdny si udělej výlet do jedné ze sousedních metropolí.

swiftiOS UIKit

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?