IT analytik/ Low-code analytik modelář

Aktuální 6000-7000/MD (dle zkušeností)
Praha HPP/IČO

Podílej se na přípravě business zadání a zároveň na modelování požadavků. Vytvářej moderní aplikace pomocí vizuálních metod a modelů.

AnalýzaUMLBPMNlow-codewebová API

IT/Business Analytik -Senior - tým Denní bankovnictví

Aktuální Do 8000/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Do týmu Denní bankovnictví - Individual Business hledáme analytickou posilu, která nám pomůže s digitalizací a automatizací procesů v oblasti pricingu a individuálního přístupu k velkým firemním klientům.
U nás budeš mít prostor pro seberealizaci, profesní rozvoj, vzdělávání a budeš pracovat ve skvělém týmu. V kanceláři se potkáváme 2x týdně a zbytek máme možnost pracovat na remote.

Business Analytik - junior-medior

Aktuální Do 5000/MD
Praha HPP/IČO

Jsi juniorní-mediorní Business Analytik, který se chce rozvíjet a má zájem o dlouhodobou spolupráci? Pokud ano, tak tady máme příležitost přímo pro Tebe.

Hledáme Business Analytika pro přední společnost v oblasti bankovního software. Naše aplikace pomáhají měnit život k lepšímu miliónům lidí. Rozvíjíme tým analytiků pro náš klíčový SW, který je implementován v několika bankách v regionu CEE. Garantujeme Ti, že jen u nás máš možnost naučit se, o čem je celé bankovnictví.

Máš možnost pracovat až 3 dny z domova. Minimálně 2x do týdne se potkáváme v kanceláři.

SQLUMLjiraSoapUI bankovnictvíBPMNREST API

IT Analytik - bankovní aplikace

Aktuální Do 7500/MD (dle zkušeností)
Praha IČO

Pojď s námi pracovat na bankovní aplikaci pro jednu z největších bank působících v České republice. Čeká Tě budování Next Generation digital workspace a návrh adaptace aplikací pro toto prostředí.

IT analytikUMLAZUREjiraconfluencebankovnictví

Procesní analytik

6 000 - 8 000 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Máš talent pro analýzu a baví Tě řešit dopad legislativních požadavků na IS? V PRINCIPALu se můžeš těmto oblastem věnovat naplno! Do našeho interního týmu nyní hledáme kolegu na pozici Procesní analytik.

process analystGDPR

Systémový analytik

6 000 - 8 000 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Hledáš roli orientovanou opravdu na technickou analýzu a není technická jen "na oko"? Čti dál...

AnalýzaTELCO

IT analytik pro multichannel

Ihned 6 000 - 8 000 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Náš úkol zní jasně!

Najít posilu našemu klientovi do týmu analytiků pro multikanálovou strategii prodeje bankovních produktů.
Pojďme se podívat na to, koho hledáme a co hledáš nyní Ty. Pokud si to spolu "sedne", ozvi se nám a probereme to!

Praha IČO

Máš základní zkušenosti s vývojem v Javě nebo v C a vášeň pro security? Chceš se věnovat automatizaci zabezpečení v rámci CI/CD?
Staň se součástí dynamického týmu analytiků a pracuj v kooperativním prostředí jedné z předních mezinárodních společností pro online platby.

AnalýzaCards and PaymentsSecurity

BI Analytik

Aktuální až 7.000 / MDRATE nebo až 80 000 CZK / měsíc
Praha HPP/IČO

Business Intelligence je oddělení, které dodává datové podklady napříč celou společností. BI Analytik rozvíjí, udržuje svěřené datové oblasti, koordinuje, řídí a dodává analýzy. Tím se podílí na strategickém plánování. Je tohle Tvoje parketa?

Zašli nám Tvoje CV a my se Ti ozveme!

AnalýzaDWHMS SQLAZUREBI analytikSSISSSRS

DWH & BI specialista

Aktuální až 7.000 / MDRATE
Praha HPP/IČO

Láká tě být součástí DWH teamu u velkého zákazníka v oblasti pojišťovnictví? Pracovat s datovými sklady v desítkách zemí, tvořit enterprise datové modely a vizualizace pro náročný management? Máš přesah do práce DBA? Máš rád(a) na starost nikoli úzkou oblast BI, ale celý životní cyklus dat v globální společnosti? Rád(a) komunikuješ přímo se zadavatelem a prezentuješ mu výsledky své práce?

Pak máme perfektní uplatnění právě pro tebe!

AnalýzaDWHMS SQLBI analytikSSISSSRS

IT Analytik

Aktuální 6 000 - 8 000 / MD RATE
Praha HPP/IČO

Baví Tě nové technologie, aplikace a chceš se podílet na návrhu jejich řešení? Řešíme projekty pro velké zákazníky z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, telco, státní správy, automotive, ale třeba i zdravotnictví. Pokud jsi analyticky zaměřený, rád/a zkoumáš detaily technického řešení, pak Tě rádi uvítáme mezi námi.

spring frameworkUMLIT analýzaSCRUMIRSWireframeUse Case

 

Není tu projekt pro Tebe?
Najdeme Ti ho!

O co máš zájem?