Na jednodenním kurzu získáš základní znalosti práce s SQL jazykem pro vyhledávání a kontroly dat. Kurz je vhodný pro testery a analytiky, kteří by si rádi osvojili práci v databázích a naučili se s jazykem SQL prakticky pracovat. Kurz je skvělým základem pro to, aby byli účastníci schopni jazyk využívat na denní bázi.

Chceš vědět, co to je databáze a jak se k ní přípojit? Osvoj si získávání dat přímo z databáze, zjisti, jak se v jejím prostředí orientovat, kvalitně a efektivně provádět datové kontroly a jejich analýzu. Nauč se všechno výše zmíněné pomocí jazyka SQL. A co víc, na kurzu také zjistíš, jak jednoduchý je zápis výběrových dotazů a jejich omezujících kritérií. Seznamíš se s typy relačních vazeb mezi tabulkami, naučíš se záznamy z tabulek mezi sebou propojovat a upravovat tabulky pomocí příkazů na manipulaci s daty jako profík. 

Struktura kurzu:

Pro koho je kurz vhodný a potřebné znalosti

Kurz je určený pro testery a analytiky, kteří si chtějí osvojit umění jazyka SQL. Pro absolvování kurzu je potřebná znalost základního ovládání počítače a MS Windows. 


Lektor

Marek Mikel

se testování věnuje 6 let a prošel si mnoha projekty v především telco oblasti a bankovnictví. Nyní pracuje na projektu vyvíjející řešení automatizovaného poradenství, kde nastavuje proces testování. To zahrnuje nastavování automatizovaných testů, testování celé aplikace včetně integrací na okolní systémy a databáze. Marek se zároveň stará o komunikaci s koncovými zákazníky, řešení produkčních problémů a navrhuje technické změnové požadavky. Ve volném čase se věnuje posilování zdraví metodou Performance lifestyle a je ambasadorem Spartan race OCR závodů.

 Cena:

4000,- Kč

 Online

 8h

 08:30

  • PLÁNUJEME
Organizátor akce
Principal engineering
V ceně máte

Osvědčení o absolvování kurzu

Rezervace účasti

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím jméno

Bez vaší emailové adresy Vás nebudeme moci kontaktovat

Vyplňte prosím váše telefonní číslo

Neplatný vstup

Vyplňte celé jméno vaší společnosti

Vyplňte IČO

Neplatný vstup

Vyplňte fakturační adresu vaší společnosti

Vyplňte město

Vyplňte prosím PSČ

Doporučujeme nám připsat pár slov.

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Cena:

(*) - povinná pole

DominikMohu poradit?

Dominik Garreis
 

Marketing Coordinator 

dominik.garreis@principal.cz

+420 777 475 454

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.