„Vybírat si a dělat tak méně, to je cesta k produktivitě. Zaměřit se na pár důležitých věcí a zbytek ignorovat." Timothy Ferriss

Getting Things Done (GTD) – Mít vše hotovo je dnes již poměrně známá metoda pro organizaci vašich úkolů, priorit a vašeho plánu tak, aby byly zvládnutelné.

Jednou z největších výhod GTD je, že usnadňuje sledování toho, co máte na talíři, a výběr toho, na čem budete dále pracovat. Klade také silný důraz na to, abyste dostali své úkoly z hlavy a přenesli je do „systému“, kam se můžete vždy podívat. To vám vyčistí mysl od jakýchkoli duševních rozptýlení, která vám brání efektivně pracovat.

GTD má však také své kritiky, a proto se podíváme i na další pohledy, jak si produktivně organizovat čas pro práci s větší motivací a bez stresu. Get it Done (GIT) zjednodušuje seznamy úkolů a pracuje s dlouhodobou motivací.
V rámci kurzu se podělíme o praktické tipy a triky nad rámec obou přístupů.

Obsah:

  • Čas a energie – reflexe prvního modulu o energii pro výkon
  • Obvyklé pasti při plánování času
  • Jak získat kontrolu v rámci dne a týdne
  • Hlavní principy současných přístupů k plánování GTD versus GID?
  • Jak získat kontrolu nad perspektivou života?
  • Jaké jsou dobré nástroje pro zpřehlednění záměrů, námětů a úkolů
  • Do jaké míry jsou moje postoje a postupy při plánování efektivní
  • Co změnit

Lektor

Roman Chudoba

Roman vystudoval stavební ekonomii na ČVUT v Praze a začínal jako specialista pro plánování projektů s využitím počítačové podpory. Následně své praktické zkušenosti začal předávat dalším a v roli lektora rozšířil svůj záběr o komunikaci, vyjednávání a vedení lidí. Své vzdělání doplnil v rámci postgraduálního studia o obor koučování a mentoringu na Sheffield Hallam University.

Více jak dvacet let je pro své klienty oporou, zdrojem i výzvou při rozvoji a učení se v roli kouče, facilitátora a lektora. Jeho hlavním zaměřením je vertikální rozvoj kapacit pro přemýšlení, chápání významu a uvádění myšlenek do života. Pracuje pro jednotlivce, týmu i celé organizace.

Roman vede svou poradenskou firmu team.cz, s.r.o. Je akreditovaným koučem EMCC EIA na úrovni Master Practitioner.

 Cena:

4250,- Kč

 Online

 8h

 08:30

Organizátor akce
team.cz, s.r.o.

DominikMohu poradit?

Dominik Garreis
 

Marketing Coordinator 

dominik.garreis@principal.cz

+420 777 475 454