Python vítězí ve využitelnosti na celé čáře, a to nejen v QA. Pomůžeme Ti s prvními kroky v něm a také Ti ukážeme, kam dál směřovat.

  Jakub Svoboda

Naučíme Tě, jak přistoupit k automatizaci, aby byla efektivní a přínosná pro celou firmu, nejen pro QA testing.

  Blanka Foglová
  2500,- Kč

Hledáš nástroj, kterým dokážeš proměnit těžce čitelná strojová data do přehledných eventů? A co víc, provádět na nich analýzy, statistiky, vizualizace, alerty a mnohem víc? Dál nehledej, Splunk je ta pravá volba, přihlas se na školení a vyzkoušej si to.

  Tomáš Kraus
  5000,- Kč

Cílem školení je předat účastníkům znalosti, které mohou využít pro svoji budoucí praxi nebo jako pomoc při přípravě na získání certifikace ISTQB CTFL. Kurz není akreditovaným školením ISTQB CTFL, ale provádí jej školitelé, kteří certifikát ISTQB mají a promítají do něj své znalosti z certifikací, ale také zkušenosti z praxe.

  Zdeněk Grössl
  2500,- Kč

Cílem tohoto školení je doplnit účastníkům znalosti o test management a nástroje, které mohou využít pro svoji budoucí praxi nebo jako pomoc při přípravě na získání certifikace ISTQB CTFL. Kurz není akreditovaným školením ISTQB CTFL, ale provádí jej školitelé, kteří certifikát ISTQB mají a promítají do něj své znalosti z certifikací, ale také zkušenosti z praxe.

  Zdeněk Grössl
  5000,- Kč

Účastníci se během kurzu naučí efektivně využívat nástroj SoapUI pro účely QA (především pro integrační testování). Zaměříme se na testování webových SOAP služeb, ukážeme si ale také jak testovat REST API. Velká část školení je platná a využitelná rovněž v komerční aplikaci ReadyAPI.

  Karel Husa

Na jednodenním kurzu získáte základní znalosti práce s SQL jazykem pro vyhledávání a kontroly dat. Kurz je vhodný pro testery a analytiky, kteří by si rádi osvojili práci v databázích a naučili se s jazykem SQL prakticky pracovat. Kurz je skvělým základem pro to, aby byli účastníci schopni jazyk využívat na denní bázi.

  Marek Mikel
  2500,- Kč

Nauč se efektivně využívat tento nástroj v rámci QA.

  Petr Fifka
  500,- Kč

Zvládneš co nejpřesněji odhadnout pracnost činností na projektu? Ukážeme Ti, jakou cestou lze dosáhnout co nejpřesnějšího výsledku.

  Marek Soukup

Pomocí kurzu získáš základní vhled do integračního testování a jeho základních pojmů.

  Blanka Foglová

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.