"Zdraví jakéhokoli vztahu, týmu nebo organizace je funkcí prodlevy mezi identifikací a diskusí o problémech.“ Joseph Grenny

Kdekoli žijí nebo spolupracují dva nebo více lidí, vynoří se problémy. Naše schopnost předcházet a řešit tyto problémy do značné míry závisí na tom, jak jsme schopni se navzájem dovolávat k odpovědnosti při dodržování standardů, očekávání, slibů a závazků.

Právě uvědomění a přijetí odpovědnosti je hlavním ukazatelem mezi zdravými a nezdravými vztahy a celými organizacemi. Jak se lidé zlepšují ve své schopnosti projednávat otázky odpovědnosti, zlepšují vzájemnou důvěru, efektivnost, míru zapojení a výsledky.

Výkon a odpovědnost učí přímému procesu řešení problémů při dosahování výsledků, posílení důvěry, spolehlivosti a odstranění nekonzistence. Poskytuje dovednosti pro udržování odpovědnosti spolupracovníků – bez ohledu na pozici nebo autoritu. Potřebné postoje a dovednosti se učí prostřednictvím interaktivní prezentace konceptů, reflexí, procvičováním a koučováním.

Obsah:


Lektor

Roman Chudoba

Roman vystudoval stavební ekonomii na ČVUT v Praze a začínal jako specialista pro plánování projektů s využitím počítačové podpory. Následně své praktické zkušenosti začal předávat dalším a v roli lektora rozšířil svůj záběr o komunikaci, vyjednávání a vedení lidí. Své vzdělání doplnil v rámci postgraduálního studia o obor koučování a mentoringu na Sheffield Hallam University.

Více jak dvacet let je pro své klienty oporou, zdrojem i výzvou při rozvoji a učení se v roli kouče, facilitátora a lektora. Jeho hlavním zaměřením je vertikální rozvoj kapacit pro přemýšlení, chápání významu a uvádění myšlenek do života. Pracuje pro jednotlivce, týmu i celé organizace.

Roman vede svou poradenskou firmu team.cz, s.r.o. Je akreditovaným koučem EMCC EIA na úrovni Master Practitioner.

 Cena:

4250,- Kč

 Online

 8h

 08:30

Organizátor akce
team.cz,s.r.o.
Navazující

Náročné rozhovory

DominikMohu poradit?

Dominik Garreis
 

Marketing Coordinator 

dominik.garreis@principal.cz

+420 777 475 454