ico projektVývoj software

 Zaměřujeme se na témata, které nejsou běžná a najdete je převážně u nás.

  5000,- Kč

Nauč se psát Kotlin bez Java stylu!

  Marcel Matula

Znáš Kotlin a chceš si rozšířit znalosti o coroutines? Na školení si ukážeme, jak fungují coroutines, jaký je rozdíl mezi thread a coroutine, jak udělat správně lock, co je to strukturovaná concurrency a další možnosti, které nám programování s coroutine otevírá.

  Marcel Matula

ico projektProjektový management

Chceš se naučit, jak řídit rozsah projektů a jak uřídit požadavky zadavatelů? Chceš se dozvědět, jak prezentovat projektové záměry jasně a stručně? Ukážeme Ti, jak na efektivní strategii pro profesionální řízení projektů.  

  2400,- Kč

Cílem kurzu je připravit účastníky ke složení mezinárodně uznávané zkoušky PSM I. od Scrum.org. Na kurzu budeme detailně probírat Scrum v jeho plné šíři včetně škálování, řešit vzorové testy ke zkoušce a diskutovat případné nejasnosti.

  Martin Hlavačka

V současné době je o agilitě slyšet na každém rohu. Agilita ale není jen Scrum. Je to filozofie, která se hodí na každý projekt.

  Martin Hlavačka

ico projektTestování software

Získej praktické rady našich špičkových lektorů. Nastartuj svoji kariéru v testingu. 

 

Na jednodenním kurzu získáte základní znalosti práce s SQL jazykem pro vyhledávání a kontroly dat. Kurz je vhodný pro testery a analytiky, kteří by si rádi osvojili práci v databázích a naučili se s jazykem SQL prakticky pracovat. Kurz je skvělým základem pro to, aby byli účastníci schopni jazyk využívat na denní bázi.

  Marek Mikel
  2500,- Kč

Cílem tohoto školení je doplnit účastníkům znalosti o test management a nástroje, které mohou využít pro svoji budoucí praxi nebo jako pomoc při přípravě na získání certifikace ISTQB CTFL. Kurz není akreditovaným školením ISTQB CTFL, ale provádí jej školitelé, kteří certifikát ISTQB mají a promítají do něj své znalosti z certifikací, ale také zkušenosti z praxe.

  Zdeněk Grössl
  5000,- Kč

Cílem školení je předat účastníkům znalosti, které mohou využít pro svoji budoucí praxi nebo jako pomoc při přípravě na získání certifikace ISTQB CTFL. Kurz není akreditovaným školením ISTQB CTFL, ale provádí jej školitelé, kteří certifikát ISTQB mají a promítají do něj své znalosti z certifikací, ale také zkušenosti z praxe.

  Zdeněk Grössl
  5000,- Kč

Účastníci se během kurzu naučí efektivně využívat nástroj SoapUI pro účely QA (především pro integrační testování). Zaměříme se na testování webových SOAP služeb, ukážeme si ale také jak testovat REST API. Velká část školení je platná a využitelná rovněž v komerční aplikaci ReadyAPI.

  Karel Husa
  2500,- Kč

Nauč se efektivně využívat tento nástroj v rámci QA.

  Petr Fifka

Pomocí kurzu získáš základní vhled do integračního testování a jeho základních pojmů.

  Blanka Foglová

Python vítězí ve využitelnosti na celé čáře, a to nejen v QA. Pomůžeme Ti s prvními kroky v něm a také Ti ukážeme, kam dál směřovat.

  Jakub Svoboda

Nauč se vytvářet si nad automatizací tzv. big-picture tak, aby Tebou vytvořené testy nebyly jen na jedno spuštění, ale aby přinášely užitek opakovaně a dlouhodobě.

  David Krist, Jan Herza

Naučíme Tě, jak přistoupit k automatizaci, aby byla efektivní a přínosná pro celou firmu, nejen pro QA testing.

  Blanka Foglová

„Ještě včera ta procedura na produkci fungovala! Proč ne dnes? Nerozbije moje změna v T-SQL kódu celou aplikaci? Proč jsme tuhle chybu neodhalili dříve?“

  Roman Pijáček

ico projektDevOps

Chceš se vyznat nejen ve vývoji software, ale také v IT Operations? Pojď s dobou a vzdělávej se v DevOps, s jehož pomocí dokážeš vyvíjet software rychleji a v lepší kvalitě.

 

Nauč se spravovat linuxové servery efektivně pomocí moderního orchestračního nástroje Ansible. Konfiguruj systémy a nasazuj software automatizovaně a hromadně, spravuj IT infrastrukturu jako kód (IaC).

  Vít Kasprzak

sample imageOsobní rozvoj

 Školeními z této oblasti podporujeme osobnostní růst, life balance a  tím také nabízíme vyšší vyrovnanost jak v soukromém tak pracovním životě. 

  4250,- Kč

"Zdraví jakéhokoli vztahu, týmu nebo organizace je funkcí prodlevy mezi identifikací a diskusí o problémech. “ Joseph Grenny

  Roman Chudoba
  4250,- Kč

„Vybírat si a dělat tak méně, to je cesta k produktivitě. Zaměřit se na pár důležitých věcí a zbytek ignorovat." Timothy Ferriss

  Roman Chudoba
  4250,- Kč

"Zdraví jakéhokoli vztahu, týmu nebo organizace je funkcí prodlevy mezi identifikací a diskusí o problémech.“ Joseph Grenny

  Roman Chudoba

Jednodenní kurz vám nabídne některé nové pohledy na zavedená paradigmata výkonu a spokojenosti člověka v práci i osobním životě.

  Roman Chudoba

ico meetupyMeetupy

Pořádáme neformální setkání na různá témata. Můžeš se s námi dozvědět informace nejen ze světa testingu, vývoje, projektového řízení a dalších oblastí IT světa, ale také na meetupech společně třeba pečeme nebo cestujeme. Zkrátka, u nás si určitě přijdeš na své.

 

Jak modernizovat veřejný sektor a podporovat digitální inovaci? Jak vybrat správnou technologickou platformu pro projekty ve veřejné správě?

  Martin Podveský, Ladislav Müller, Pavel Zelenka, Martin Šebek, Lucie Smolka

Nejbližší termíny

 18.01.2022

Diskuze: Výběr technologií do veřejného IT projektu

Open source nebo tradiční řešení?


 18.01.2022

Úvod do agility, Scrumu a Kanbanu


 03.02.2022

Foundation of Testing II.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍPRAVY NA CERTIFIKACI ISTQB CTFL


 16.02.2022

Professional Scrum Master

PŘÍPRAVA NA CERTIFIKACI PSM I.


 29.03.2022

Postman pro testery

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.

Obraťte se na nás

Chcete poradit? Zanechte nám svůj kontakt
Bez vašeho kontaktu Vás nebudeme moci kontaktovat

Neplatný vstup