ico projektVývoj software

 Zaměřujeme se na témata, které nejsou běžná a najdete je převážně u nás.

Kotlin v praxi

Nauč se psát Kotlin bez Java stylu! Jedním z hlavních cílů je odnaučit účastníky psát Kotlin kód Java stylem a začít přemýšlet a programovat Kotlin způsobem.

  Marcel Matula
7000,- Kč
8h
09:00
Více o kurzu

Splunk OrangeBelt

Hledáš nástroj, kterým dokážeš proměnit těžce čitelná strojová data do přehledných eventů? A co víc, provádět na nich analýzy, statistiky, vizualizace, alerty a mnohem víc? Dál nehledej, Splunk je ta pravá volba, přihlas se na školení a vyzkoušej si to.

  Tomáš Kraus
2500,- Kč
8h
08:30
Více o kurzu

ico projektProjektový management

Chceš se naučit, jak řídit rozsah projektů a jak uřídit požadavky zadavatelů? Chceš se dozvědět, jak prezentovat projektové záměry jasně a stručně? Ukážeme Ti, jak na efektivní strategii pro profesionální řízení projektů.  

Professional Scrum Master

Cílem kurzu je připravit účastníky ke složení mezinárodně uznávané zkoušky PSM I. od Scrum.org. Na kurzu budeme detailně probírat Scrum v jeho plné šíři včetně škálování, řešit vzorové testy ke zkoušce a diskutovat případné nejasnosti.

  Martin Hlavačka
2400,- Kč
6h
09:00
Více o kurzu

Úvod do agility, Scrumu a Kanbanu

V současné době je o agilitě slyšet na každém rohu. Agilita ale není jen Scrum. Je to filozofie, která se hodí na každý projekt.

  Martin Hlavačka
2400,- Kč
6h
09:00
Více o kurzu

ico projektTestování software

Získej praktické rady našich špičkových lektorů. Nastartuj svoji kariéru v testingu. 

 

Testování API s ReadyAPI

Chceš se naučit testovat API pomocí nástroje ReadyAPI (dříve SoapUI PRO)? ReadyAPI je univerzálním a vysoce efektivním nástrojem pro testování API. V ReadyAPI lze vytvářet funkční, bezpečnostní a zátěžové testy, dále také virtuální (mock) služby. ReadyAPI kombinuje přívětivost uživatelského rozhraní (mnoho lze „naklikat“ bez detailní technické znalosti) a pokročilé možnosti skriptování.

  Petr Fifka
9000,- Kč
16h
08:30
Více o kurzu

Akademie automatizovaného testování

Získej komplexní přístup k vývoji automatizovaných testů se zaměřením na Robot Framework s rozšířením o knihovnu Playwright. Nejen, že si projdeš teoretickým základem o smysluplnosti a udržitelnosti automatizace, ale vše následně pod dohledem zkušených mentorů uvedeš do praxe.

  Jan Herza, Petr Brož, Blanka Foglová
19000,- Kč
16:30
Více o kurzu

Základy databází a jazyka SQL

Na jednodenním kurzu získáš základní znalosti práce s SQL jazykem pro vyhledávání a kontroly dat. Kurz je vhodný pro testery a analytiky, kteří by si rádi osvojili práci v databázích a naučili se s jazykem SQL prakticky pracovat. Kurz je skvělým základem pro to, aby byli účastníci schopni jazyk využívat na denní bázi.

  Marek Mikel
4000,- Kč
8h
08:30
Více o kurzu

Postman pro testery

Nauč se efektivně využívat tento nástroj v rámci QA, který Ti skvěle poslouží pro integrační testování. Hlavní zaměření kurzu je na Rest API.

  Libor Šimo
8500,- Kč
16h
09:00
Více o kurzu

Úvod do integračního testování

Pomocí kurzu získáš základní vhled do integračního testování a jeho základních pojmů.

  Blanka Foglová
4000,- Kč
8h
08:30
Více o kurzu

Základy programování v Pythonu pro testery

Python vítězí ve využitelnosti na celé čáře, a to nejen v QA. Pomůžeme Ti s prvními kroky v něm a také Ti ukážeme, kam dál směřovat.

  Jakub Svoboda
5000,- Kč
ve 2 dnech - 16h
09:00
Více o kurzu

Automatizované testování smysluplně a udržitelně

Naučíme Tě, jak přistoupit k automatizaci, aby byla efektivní a přínosná pro celou firmu, nejen pro QA testing.

  Blanka Foglová
4000,- Kč
8h
09:00
Více o kurzu

Test analýza a test design

Jsi na projektu sotva pár dnů a už máš za úkol připravit kvalitní test analýzu? Nebo se chceš posunout z role testera do role test analytika?

  Jana Hladíková
2000,- Kč
6h: 3 bloky po 2h
16:00
Více o kurzu

Pokročilé techniky test analýzy

Dokážeš určit, kolik potřebuješ mít scénářů, abys správně otestoval daný produkt? Víš, jak do testů zpracovat velké množství vstupních údajů a kombinací dat?

  Jana Hladíková
2000,- Kč
6h: 3 bloky po 2h
16:00
Více o kurzu

Odhady pracnosti

Zvládneš co nejpřesněji odhadnout pracnost činností na projektu? Ukážeme Ti, jakou cestou lze dosáhnout co nejpřesnějšího výsledku.

  Marek Soukup
1000,- Kč
1,5 - 2h
10:00
Více o kurzu

ico projektDevOps

Chceš se vyznat nejen ve vývoji software, ale také v IT Operations? Pojď s dobou a vzdělávej se v DevOps, s jehož pomocí dokážeš vyvíjet software rychleji a v lepší kvalitě.

 

Ansible – automatizace správy systémů v praxi

Nauč se spravovat linuxové servery efektivně pomocí moderního orchestračního nástroje Ansible. Konfiguruj systémy a nasazuj software automatizovaně a hromadně, spravuj IT infrastrukturu jako kód (IaC).

  Vít Kasprzak
5000,- Kč
14h
09:00
Více o kurzu

sample imageOsobní rozvoj

 Školeními z této oblasti podporujeme osobnostní růst, life balance a  tím také nabízíme vyšší vyrovnanost jak v soukromém tak pracovním životě. 

Jak být IN s LinkedIn

Na kurzu si ukážeme cestu, jak budovat osobní brand, získávat kontakty, důvěru a kandidáty či zákazníky na LinkedIn. Oti Ti pomůže získat jistotu v důležitých základech práce s touto sítí, na kterých můžeš dále stavět.

  Oti Tůmová
2600,- Kč
4h
09:00
22.02.2024
Více o kurzu

Náročné rozhovory

"Zdraví jakéhokoli vztahu, týmu nebo organizace je funkcí prodlevy mezi identifikací a diskusí o problémech. “ Joseph Grenny

  Roman Chudoba
4250,- Kč
8h
08:30
Více o kurzu

Osobní produktivita

„Vybírat si a dělat tak méně, to je cesta k produktivitě. Zaměřit se na pár důležitých věcí a zbytek ignorovat." Timothy Ferriss

  Roman Chudoba
4250,- Kč
8h
08:30
Více o kurzu

Výkon a odpovědnost

"Zdraví jakéhokoli vztahu, týmu nebo organizace je funkcí prodlevy mezi identifikací a diskusí o problémech.“ Joseph Grenny

  Roman Chudoba
4250,- Kč
8h
08:30
Více o kurzu

Energie pro výkon a spokojenost v práci a v životě

Jednodenní kurz vám nabídne některé nové pohledy na zavedená paradigmata výkonu a spokojenosti člověka v práci i osobním životě.

  Roman Chudoba
4250,- Kč
8h
09:00
Více o kurzu

sample imageUX a UI design

Nabízíme kurzy na témata UX a UI designu.

Figma pro začátečníky a mírně pokročilé

Nauč se používat Figmu, velmi výkonný real-time kolaborační designový nástroj, ve kterém můžeš tvořit nejen wireframy a prototypy, ale také třeba DPF dokumenty a faktury, budeš-li chtít.

  Vadim Sharapov
2000,- Kč
7,5h
08:30
Více o kurzu

DominikMohu poradit?

Dominik Garreis
 

Marketing Coordinator 

dominik.garreis@principal.cz

+420 777 475 454

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.

Obrať se na nás

Chceš poradit? Zanech nám svůj kontakt

Bez vašeho kontaktu Vás nebudeme moci kontaktovat