ico projektVývoj software

 Zaměřujeme se na témata, které nejsou běžná a najdete je převážně u nás.

  5000,- Kč

Nauč se psát Kotlin bez Java stylu!

  Marcel Matula

Znáš Kotlin a chceš si rozšířit znalosti o coroutines? Na školení si ukážeme, jak fungují coroutines, jaký je rozdíl mezi thread a coroutine, jak udělat správně lock, co je to strukturovaná concurrency a další možnosti, které nám programování s coroutine otevírá.

  Marcel Matula

ico projektProjektový management

Chceš se naučit, jak řídit rozsah projektů a jak uřídit požadavky zadavatelů? Chceš se dozvědět, jak prezentovat projektové záměry jasně a stručně? Ukážeme Ti, jak na efektivní strategii pro profesionální řízení projektů.  

V současné době je o agilitě slyšet na každém rohu. Agilita ale není jen Scrum. Je to filozofie, která se hodí na každý projekt.

  Martin Hlavačka

ico projektTestování software

Získej praktické rady našich špičkových lektorů. Nastartuj svoji kariéru v testingu. 

 

  5000,- Kč

Účastníci se během kurzu naučí efektivně využívat nástroj SoapUI pro účely QA (především pro integrační testování). Zaměříme se na testování webových SOAP služeb, ukážeme si ale také jak testovat REST API. Velká část školení je platná a využitelná rovněž v komerční aplikaci ReadyAPI.

  Karel Husa
  2500,- Kč

Nauč se efektivně využívat tento nástroj v rámci QA.

  Petr Fifka

Pomocí kurzu získáš základní vhled do integračního testování a jeho základních pojmů.

  Blanka Foglová

Python vítězí ve využitelnosti na celé čáře, a to nejen v QA. Pomůžeme Ti s prvními kroky v něm a také Ti ukážeme, kam dál směřovat.

  Jakub Svoboda

Nauč se vytvářet si nad automatizací tzv. big-picture tak, aby Tebou vytvořené testy nebyly jen na jedno spuštění, ale aby přinášely užitek opakovaně a dlouhodobě.

  David Krist, Jan Herza

Naučíme Tě, jak přistoupit k automatizaci, aby byla efektivní a přínosná pro celou firmu, nejen pro QA testing.

  Blanka Foglová

„Ještě včera ta procedura na produkci fungovala! Proč ne dnes? Nerozbije moje změna v T-SQL kódu celou aplikaci? Proč jsme tuhle chybu neodhalili dříve?“

  Roman Pijáček
  1500,- Kč

Jsi na projektu sotva pár dnů a už máš za úkol připravit kvalitní test analýzu? Nebo se chceš posunout z role testera do role test analytika?

  Jana Hladíková

Dokážeš určit, kolik potřebuješ mít scénářů, abys správně otestoval daný produkt? Víš, jak do testů zpracovat velké množství vstupních údajů a kombinací dat?

  Jana Hladíková
  500,- Kč

Zvládneš co nejpřesněji odhadnout pracnost činností na projektu? Ukážeme Ti, jakou cestou lze dosáhnout co nejpřesnějšího výsledku.

  Marek Soukup

ico projektDevOps

Chceš se vyznat nejen ve vývoji software, ale také v IT Operations? Pojď s dobou a vzdělávej se v DevOps, s jehož pomocí dokážeš vyvíjet software rychleji a v lepší kvalitě.

 

Nauč se spravovat linuxové servery efektivně pomocí moderního orchestračního nástroje Ansible. Konfiguruj systémy a nasazuj software automatizovaně a hromadně, spravuj IT infrastrukturu jako kód (IaC).

  Vít Kasprzak

sample imageOsobní rozvoj

 Školeními z této oblasti podporujeme osobnostní růst, life balance a  tím také nabízíme vyšší vyrovnanost jak v soukromém tak pracovním životě. 

  4250,- Kč

"Zdraví jakéhokoli vztahu, týmu nebo organizace je funkcí prodlevy mezi identifikací a diskusí o problémech. “ Joseph Grenny

  Roman Chudoba
  4250,- Kč

„Vybírat si a dělat tak méně, to je cesta k produktivitě. Zaměřit se na pár důležitých věcí a zbytek ignorovat." Timothy Ferriss

  Roman Chudoba
  4250,- Kč

"Zdraví jakéhokoli vztahu, týmu nebo organizace je funkcí prodlevy mezi identifikací a diskusí o problémech.“ Joseph Grenny

  Roman Chudoba

Jednodenní kurz vám nabídne některé nové pohledy na zavedená paradigmata výkonu a spokojenosti člověka v práci i osobním životě.

  Roman Chudoba

ico meetupyMeetupy

Pořádáme neformální setkání na různá témata. Můžeš se s námi dozvědět informace nejen ze světa testingu, vývoje, projektového řízení a dalších oblastí IT světa, ale také na meetupech společně třeba pečeme nebo cestujeme. Zkrátka, u nás si určitě přijdeš na své.

 

Mysleli jste si, že Microsoft Teams je jen novější verze Skype for Business a slouží primárně k volání? Omyl! V tomto nástroji je možné kompletně řídit vaše projekty včetně komunikace, sdílení souborů, tvorby dokumentů, zadávání úkolů a mnoho dalšího. A jak tedy vypadá moderní spolupráce v rámci MS Teams, co všechno tento software umí a jak jednoduše tyto nástroje využít?

  Honza Dolejš, Vladimír Antalík, Radek Macek, Vladimír Hruban
  Vstup zdarma

Místo, kde se lidé scházejí a diskutují.

  Martin Hlavačka, Jaroslav Procházka, Jan Červinka

Jak modernizovat veřejný sektor a podporovat digitální inovaci? Jak vybrat správnou technologickou platformu pro projekty ve veřejné správě?

  Martin Podveský, Ladislav Müller, Pavel Zelenka, Martin Šebek, Lucie Smolka

Založil sis živnost a bojuješ s úřady jako o život? Nebo teprve o OSVČ přemýšlíš a nevíš, co to všechno obnáší? Ivana Lehkoživová, zkušená advokátka ti řekne, jak si s takovými věcmi poradit.

  Ivana Lehkoživová

Nejbližší termíny

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.

Obraťte se na nás

Chcete poradit? Zanechte nám svůj kontakt
Bez vašeho kontaktu Vás nebudeme moci kontaktovat

Neplatný vstup