Vstup zdarma

Místo, kde se lidé scházejí a diskutují.

  Igor Šmerda, Marek Soukup, Zdeněk Macháček

V dnešním online světě za sebou necháváme digitální stopu. Podíváme se spolu na to, jak tento fakt použít ve Tvůj prospěch.

  Margaret Starka, Zuzana Maderová

Všichni máme nevědomé předsudky. To, že si je uvědomíme, je první krok. Druhým krokem je s nimi aktivně pracovat, ideálně je také eliminovat, protože diverzita společnosti je něco, co ji pomáhá rozvíjet a posouvat.

  Zuzana Maderová, Margaret Starka
  Vstup zdarma

Opravdu si myslíte, že je agile použitelný pouze v některých prostředích? Přemýšlíte, jak mimo pracovní agendu využít agilní metodiky? Jak na iterativní život a sprinty? Jak si vytvářet smysluplný backlog úkolů, které chcete stihnout za daný týden?

  Honza Železný, Petr Holodňák

Už se ti stalo, že jsi chtěl na schůzce působit reprezentativně a zradily tě notifikace nebo poslední prohlížené stránky? Nebo máš pocit, že bys potřeboval 48hodinový den, abys všechno stihl? Přijď se podívat, Lucie Nová Ti ukáže, jak zůstat profíkem nebo jak si ušetřit spoustu času.

  Lucie Nová

Založil sis živnost a bojuješ s úřady jako o život? Nebo teprve o OSVČ přemýšlíš a nevíš, co to všechno obnáší? Ivana Lehkoživová, zkušená advokátka ti řekne, jak si s takovými věcmi poradit.

  Ivana Lehkoživová
  Vstup zdarma

Přijď sdílet své zkušenosti s ostatními projektovými manažery na témata, která aktuálně řešíš.

  Honza Slavík

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.