Jednodenní kurz vám nabídne některé nové pohledy na zavedená paradigmata výkonu a spokojenosti člověka v práci i osobním životě.

V dnešním světě pracujeme často v proměnlivém, komplexním, neurčitém a nejistém prostředí a to nás často stresuje do takové míry, že se často cítíme vyšťaveni na maximum. Kurz Ti pomůže zamyslet se nad některými svými přístupy, a nabídne Ti vybrané nástroje a tipy na zlepšení, které sladíme s Tvými současnými poznatky. 

Osnova

Kurz je rozdělen do 5 částí, které postupně odhalují stresové faktory a pomáhají s nimi aktivně pracovat.


Lektor

Roman Chudoba

Roman vystudoval stavební ekonomii na ČVUT v Praze a začínal jako specialista pro plánování projektů s využitím počítačové podpory. Následně své praktické zkušenosti začal předávat dalším a v roli lektora rozšířil svůj záběr o komunikaci, vyjednávání a vedení lidí. Své vzdělání doplnil v rámci postgraduálního studia o obor koučování a mentoringu na Sheffield Hallam University.

Více jak dvacet let je pro své klienty oporou, zdrojem i výzvou při rozvoji a učení se v roli kouče, facilitátora a lektora. Jeho hlavním zaměřením je vertikální rozvoj kapacit pro přemýšlení, chápání významu a uvádění myšlenek do života. Pracuje pro jednotlivce, týmu i celé organizace.

Roman vede svou poradenskou firmu team.cz, s.r.o. Je akreditovaným koučem EMCC EIA na úrovni Master Practitioner.

 Cena:

4250,- Kč

 ONLINE

 8h

 09:00

Organizátor akce
team.cz, s.r.o.
Navazující

Výkon a odpovědnost

DominikMohu poradit?

Dominik Garreis
 

Marketing Coordinator 

dominik.garreis@principal.cz

+420 777 475 454