Be-DNA

Společnost Be-DNA je parta nadšenců se specializací na marketing (match them) a human relations (be-dna). V rámci týmu vychází z toho, co je baví a je našemu talentu blízké. Čerpají z dlouholeté praxe v HR a marketingu a zakládáme si na empatii, přirozenosti a slušnosti v práci.

  • Oblast spolupráce:

Ve spolupráci se společností pořádáme meetupy, které jsou zaměřené na tématiku z řad HR. Je to proto, že v současné době, víc než kdy jindy, je důležité se věnovat tématice firemní kultury a hodnot, diverzity jednotlivců a mnohým dalším, které utvářejí spokojenost člověka ve svém pracovní a profesním životě. 

Czechitas

Czechitas pomáhají ženám a dětem poznat svět informačních technologií. Učí je programovat, kódovat i pracovat s daty. Organizují workshopy na různých úrovních pokročilosti, letní tábory, rekvalifikační a večerní kurzy. Inspirují, vzdělávají a uplatňují nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT.

  • Oblast spolupráce:

Naši kolegové jsou součástí nově vzniklých dlouhodobých kurzů v oblasti testingu, kde v roli koučů a mentorů předávají své knowhow účastnicím jednotlivých školení a workshopů.   

Edutrea

Edutrea poskytuje poradenské služby v oblasti informačních technologií a řízení organizací, procesů a projektů. Pomáhá najít řešení, které přispějí k Vašemu růstu, zvyšování efektivity a výkonnosti. Spolupracuje s respektovanými odborníky z České republiky i ze zahraničí.

  • Oblast spolupráce:

S Edutreou spolupracujeme na různých meetupech a zájmových setkávání lidí, již poněkolikáté v řadě se u nás koná Forum inAgile a pravidelně jsme partnery mezinárodní konference InAgile.  

Havel & Partners

HAVEL & PARTNERS je tým 220 právníků,daňových poradců, cca 150 advokátů a celkem 500 spolupracovníků. Jsou komerčně orientovaná právnická firma s aktivním přístupem a kvalitním týmem právníků, pro kterou jsou nadstandardní péče o klienta a mimořádná časová flexibilita nejvyššími prioritami.

  • Oblast spolupráce: 

Společnost je nám dlouholetým partnerem a také pravou rukou ve všem, kde je potřeba právního poradenství.  

IPMA

IPMA®️ Česká republika je členskou národní asociací Internationational Project Management Association a jako jediná v České republice může certifikovat dle standardu IPMA®️.

  • Oblast spolupráce:

Společně pořádáme Projekťácký Mastermind, pravidelné setkání lidí v uzavřené skupině, kteří mají bohaté zkušenosti v projektovém řízení. Činnost MM je postavena na sdílení, podpoře a spolupráci a budování sítě kontaktů jednotlivých členů.

Ivana Lehkoživová

Ivana je advokátkou, která se snaží svým klientům „ulehčit život“. Právní rady dává hlavně malým a středním podnikatelům, tvoří smlouvy (včetně takových, kterým rozumí i neprávníci) a pomáhá klientům s řešením sporů. O právu mluví srozumitelně.

Ivana studovala právo a ekonomiku v ČR i v zahraničí. Už od dob studií podniká. Má praxi v oblasti IT, bankovnictví, jazykových služeb, neziskovek či fitness.

  • Oblast spolupráce:

S Ivanou spolupracujeme na obohacování lidí formou meetupů na různá právnická témata, která se mohou hodit kontraktorům, freelancerům i lidem se zájmem o tyto věci. 

Lucie Nová

Lucie má více než 10 leté zkušenosti v oblasti testingu. Jako konzultantka na volné noze spolupracuje zejména s bankami nebo telekomunikačními operátory na projektech z oblasti IT, výstavbách sítě a zavádění nových systémů a procesů. Mimo jiné působí dlouhodobě jako lektorka Teseny a České společnosti pro jakost a aktivně se zapojuje do organizace komunity ProTest.

  • Oblast spolupráce:

Lucie Nová s námi dlouhodobě spolupracuje na pořádání akcí, jako jsou meetupy a různá zájmová setkávání lidí. Vždy má pro nás tip na nějakého zajímavého speakera či akci, které bychom se mohli zúčastnit. Její přehled o tom, co se kde v oblasti testingu "šustne" je obdivuhodný. Lucie je ukázkou toho, že když se stane práce koníčkem, věci najednou dostanou úplně nový rozměr.

Manta Edu

Manta Edu je poradenská a vzdělávací společnost, která podporuje organizace a jednotlivce v dosahování jejich cílů s využitím poznatků neurověd v oblastech mezilidských dovedností, rozvoje sebe sama a projektového řízení.

  • Oblast spolupráce:

Manta Edu je naším partnerem na pořádání meetupů a vzdělávání v oblasti seberozvojových aktivit, osobní produktivity a  mezilidských dovedností.

Prague Scrum Beer

Pražský Scrum Beer je skupina pořádající meetupy pro Scrum nadšence a "praktikanty" této agile metody. Meetupy jsou pořádány pravidelně od roku 2014 a pravidelně jsou na nich diskutována různá témata z oblasti software developmentu těmito metodami jak jinak, než nad půllitrem piva.

  • Oblast spolupráce: 

S pražskou skupinou scrum se pravidelně scházíme na pivních setkáních, která také spoluorganizujeme.

ProTest

Více než pět let vede skupina lidí kolem testování setkání s prezentacemi a diskusemi o testování a kvalitě softwaru. Lidé v organizačním týmu se mění, ale [PRO] TEST! je stále tady.

  • Oblast spolupráce: 

Se skupinou Protest spolupracujeme na tematických meetupech, na které pravidelně půjčujeme prostory a pomáháme s organizací.