Be-DNA

Společnost Be-DNA je parta nadšenců se specializací na marketing (match them) a human relations (be-dna). V rámci týmu vychází z toho, co je baví a je našemu talentu blízké. Čerpají z dlouholeté praxe v HR a marketingu a zakládáme si na empatii, přirozenosti a slušnosti v práci.

 • Oblast spolupráce:

Ve spolupráci se společností pořádáme meetupy, které jsou zaměřené na tématiku z řad HR. Je to proto, že v současné době, víc než kdy jindy, je důležité se věnovat tématice firemní kultury a hodnot, diverzity jednotlivců a mnohým dalším, které utvářejí spokojenost člověka ve svém pracovní a profesním životě. 

Czechitas

Czechitas pomáhají ženám a dětem poznat svět informačních technologií. Učí je programovat, kódovat i pracovat s daty. Organizují workshopy na různých úrovních pokročilosti, letní tábory, rekvalifikační a večerní kurzy. Inspirují, vzdělávají a uplatňují nové talenty k posílení diverzity a konkurenceschopnosti v IT.

 • Oblast spolupráce:

Naši kolegové jsou součástí nově vzniklých dlouhodobých kurzů v oblasti testingu, kde v roli koučů a mentorů předávají své knowhow účastnicím jednotlivých školení a workshopů.   

Edutrea

Edutrea poskytuje poradenské služby v oblasti informačních technologií a řízení organizací, procesů a projektů. Pomáhá najít řešení, které přispějí k Vašemu růstu, zvyšování efektivity a výkonnosti. Spolupracuje s respektovanými odborníky z České republiky i ze zahraničí.

 • Oblast spolupráce:

S Edutreou spolupracujeme na různých meetupech a zájmových setkávání lidí, již poněkolikáté v řadě se u nás koná Forum inAgile a pravidelně jsme partnery mezinárodní konference InAgile.  

Havel & Partners

HAVEL & PARTNERS je tým 220 právníků,daňových poradců, cca 150 advokátů a celkem 500 spolupracovníků. Jsou komerčně orientovaná právnická firma s aktivním přístupem a kvalitním týmem právníků, pro kterou jsou nadstandardní péče o klienta a mimořádná časová flexibilita nejvyššími prioritami.

 • Oblast spolupráce: 

Společnost je nám dlouholetým partnerem a také pravou rukou ve všem, kde je potřeba právního poradenství.  

IPMA

IPMA®️ Česká republika je členskou národní asociací Internationational Project Management Association a jako jediná v České republice může certifikovat dle standardu IPMA®️.

 • Oblast spolupráce:

Společně pořádáme Projekťácký Mastermind, pravidelné setkání lidí v uzavřené skupině, kteří mají bohaté zkušenosti v projektovém řízení. Činnost MM je postavena na sdílení, podpoře a spolupráci a budování sítě kontaktů jednotlivých členů.

Ivana Lehkoživová

Ivana je advokátkou, která se snaží svým klientům „ulehčit život“. Právní rady dává hlavně malým a středním podnikatelům, tvoří smlouvy (včetně takových, kterým rozumí i neprávníci) a pomáhá klientům s řešením sporů. O právu mluví srozumitelně.

Ivana studovala právo a ekonomiku v ČR i v zahraničí. Už od dob studií podniká. Má praxi v oblasti IT, bankovnictví, jazykových služeb, neziskovek či fitness.

 • Oblast spolupráce:

S Ivanou spolupracujeme na obohacování lidí formou meetupů na různá právnická témata, která se mohou hodit kontraktorům, freelancerům i lidem se zájmem o tyto věci. 

Lucie Nová

Lucie má více než 10 leté zkušenosti v oblasti testingu. Jako konzultantka na volné noze spolupracuje zejména s bankami nebo telekomunikačními operátory na projektech z oblasti IT, výstavbách sítě a zavádění nových systémů a procesů. Mimo jiné působí dlouhodobě jako lektorka Teseny a České společnosti pro jakost a aktivně se zapojuje do organizace komunity ProTest.

 • Oblast spolupráce:

Lucie Nová s námi dlouhodobě spolupracuje na pořádání akcí, jako jsou meetupy a různá zájmová setkávání lidí. Vždy má pro nás tip na nějakého zajímavého speakera či akci, které bychom se mohli zúčastnit. Její přehled o tom, co se kde v oblasti testingu "šustne" je obdivuhodný. Lucie je ukázkou toho, že když se stane práce koníčkem, věci najednou dostanou úplně nový rozměr.

Prague Scrum Beer

Pražský Scrum Beer je skupina pořádající meetupy pro Scrum nadšence a "praktikanty" této agile metody. Meetupy jsou pořádány pravidelně od roku 2014 a pravidelně jsou na nich diskutována různá témata z oblasti software developmentu těmito metodami jak jinak, než nad půllitrem piva.

 • Oblast spolupráce: 

S pražskou skupinou scrum se pravidelně scházíme na pivních setkáních, která také spoluorganizujeme.

Projektový klub

Projektový klub je nezávislou diskuzní platformou fungující hlavně pro výměnu manažerských zkušeností a dlouhodobý rozvoj lidí řídících projekty. Setkávají se zde jak zkušení, tak i začínající projektoví manažeři. A nebo kdokoliv, koho jednorázově zaujme vybrané téma.

 • Oblast spolupráce: 

S Projektovým klubem spolupracujeme na organizaci meetupů. S Mírou Vlachem, který projektový klub vede, komunikujeme ohledně společných setkávání na zajímavá témata. 

ProTest

Více než pět let vede skupina lidí kolem testování setkání s prezentacemi a diskusemi o testování a kvalitě softwaru. Lidé v organizačním týmu se mění, ale [PRO] TEST! je stále tady.

 • Oblast spolupráce: 

Se skupinou Protest spolupracujeme na tematických meetupech, na které pravidelně půjčujeme prostory a pomáháme s organizací.

Test Stack - Czech testers group

TEST STACK je komunika českých testerů - profesionálů a lidí se zápalem. Neustále rostoucí komunita vytváří bezplatnou platformu
pro sdílení know-how ze všech oblastí zajišťování kvality.

 • Oblast spolupráce: 

V testerské skupině máme mnoho zpřátelených jedinců, se kterými spolupracujeme na meetupech, školeních a vzájemně se podporujeme propagací a vzájemných obohacováním profesní sítě pomocí setkávání a komunikace na různých akcích.  

TREDGATE

Tredgate je startupovou vzdělávací společností, která " vše, co dělá, dělá proto, aby zajistila lepší kvalitu ve světě IT. Cílem její mise je moderní svět, kde nás nebudou zatěžovat zbytečné chyby. Její práce je zaměřena na profesionalitu, efektivitu a přátelské jednání. Školeními i jinými činnostmi vytváří novou generaci IT expertů." 

 • Oblast spolupráce:

S Tredgate spolupracujeme na poskytování školení a vzdělávacích kurzů v oblasti testingu a pomáháme jim tak dělat svět lepším místem a vzdělávat tak budoucí generace testerů.