Pomáháme vám růst

ivanaVšichni víme, že na rozšiřování znalostí je potřeba čas. A toho máme po čertech málo!

Ale stále nám zní v hlavě: potřeboval/a bych absolvovat tohle nebo tamto. Ještě jste se nedostali z fáze "měl/a bych se vzdělávat" do fáze "vzdělávám se"?

To je normální. Všichni to tak máme.

S Contractors.cz tolik času nepotřebujete. Děláme kurzy z celé oblasti IT - analýza, testování, databáze, projektové řízení a k tomu vám ukážeme, jak nastartovat vaši živnost. V IT samozřejmě!

  • potřebujete jen 2-4 hodiny po práci - místo celého dne
  • to podstatné vám servírujeme po částech, v tematických okruzích v rámci jednoho měsíce
  • o své "Best practices" se s vámi podělí lektoři, kteří těží z praktických zkušeností
1490,- Kč Praha 6,5 hod

Jak se nenechat semlít bouřlivým závěrem projektu a jak k tomu využít správně nastavený proces testování? Jak dokázat předávat správné informace o stavu projektu ve správný čas? Jak využít schopnosti a dovednosti jednotlivých členů týmu? Seznámíte se s procesem testování v rámci vývojových či implementačních projektů, a to od jeho nastavení až po vyhodnocení.

Číst dál...

920,- Kč Praha 5 hod

Jsi na projektu sotva pár dnů a už máš za úkol připravit kvalitní test analýzu? Nebo se chceš posunout z role testera do role test analytika? Spolehlivě Tě na tuto roli připravíme. Seznámíš se se základní teorií test analýzy a naučíš se základní techniky na reálných příkladech z praxe.

Číst dál...

300,- Kč Praha 3 hod

Ten registr automobilů je pomalý! Zase se mi nepodařilo přihlásit do mého internetového bankovnictví! Ta hra mi těsně před koncem spadla!“ Aby koncoví uživatelé zažívali tyto situace co nejméně, ověřujeme při vývoji softwaru jeho kvalitu. Co to je kvalita softwaru? Jak testování nových aplikací probíhá? Co všechno musí testováním projít? Získejte tyto základní informace a pohodlně vstupte do IT i oboru testování.

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Máš při rozhovorech na téma bankovnictví s lidmi z businessu pocit, že patrně hovoří cizím jazykem? Potřebuješ se zorientovat v principech našeho bankovnictví a v základních bankovních produktech v ČR? Získej ucelený pohled, na jakých principech banka funguje, jaké jsou aktuální trendy a jak banky ovlivňuje svět technologií.

Číst dál...

300,- Kč Praha 2 hod

Příprava odhadů pracnosti nemusí být magickou činností a křišťálová koule není jediným nástrojem. Jaké techniky jsou vhodné a co je třeba zajistit? Jak se vyhnout problémům s chybnou interpretací? Poznejte skutečnosti a omezení, které je nutné vzít do úvahy, protože mohou mít zásadní dopady na projekt. 

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Hledáte inspiraci či nové techniky při zpracování požadavků? Přemýšlíte, jak efektivně připravit smysluplné řešení pro zadavatele? Chcete být o dva kroky před konkurencí?

Číst dál...

690,- Kč Praha 3 hod

Reporting a zápisy ze schůzek jsou klíčovou administratinou v řízení projektu. Jak ale reporting dobře nastavit a realizovat? Na kurzu se naučíš, co a jak reportovat, aby příjemci reportu měli ty správné informace pro jejich business a chtěli reporty číst. Máš těžkou hlavu ze zápisů z projektových schůzek? Máme pro tebe řadu praktických doporučení, se kterými zápisy i reporting hlavě zvládneš. 

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Profesionální práce s požadavky je klíčovým předpokladem úspěchu každého projektu. Pokud se chceš pustit do analýzy na projektech a nemáš zatím mnoho zkušeností, kurz Ti ukáže, jak si ušetřit zbytečné prošlapávání slepých uliček. Získej základní přehled o formování a řízení požadavků na projektu v celém jeho životním cyklu.

Číst dál...

690,- Kč Praha 3 hod

Metoda Logické rámcové matice (LRM)

Potřebuješ přehledně zachytit rozsah projektu nebo jeho části? Využij Logickou rámcovou matici. Výstupem je dokument o délce 1-2 strany A4. Hned při zahájení projektu a určování strategie nastavíš jasná očekávání, a to u všech zainteresovaných stran - projektového týmu i investora.

Číst dál...

690,- Kč Praha 3 hod

Jsou projektová rizika Tvou noční můrou? Neměj z nich obavy, počítej s nimi a aktivně s nimi pracuj. Identifikuj a definuj je tak, aby bylo možno najít optimální strategii pro jejich minimalizaci a eliminaci. Základem je správné určení a popis rizika tak, aby všechny zúčastněné strany porozuměli jeho podstatě a dopadům na projekt.

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Uvažuješ o pozici business analytika? Chceš se dozvědět, čemu se věnuje, co je náplní jeho práce a kde jsou největší úskalí business analýzy? Co je nejdůležitější při sběru požadavků u investora? Získej praktický přehled o business analýze a o náplni práce analytika.

Číst dál...

24 000,- Kč Praha 2x8 hod

Atlassian JIRA je velmi rozšířeným nástrojem pro podporu vývoje software a řízení projektů jak v tradičním, tak agile prostředí.
Seznámíme Vás se základními stavebními kameny konfigurace systému a na praktických příkladech Vás naučíme, jak je dobře používat

Číst dál...

1690,- Kč Praha 8 hod

Chceš se naučit psát automatizované testy a nemáš představu, co to skutečně obnáší a jak začít? Ukážeme Ti, jak postupovat a zaměříme se na důležité otázky, na které narazíš při automatizaci systémových a integračních testů.

Číst dál...

920,- Kč Praha 5 hod

Dokážeš určit, kolik potřebuješ mít testovacích scénářů, abys správně otestoval/a daný produkt? Víš, jak do testů zpracovat velké množství vstupních údajů a kombinací dat? 

Číst dál...

5 490,- Kč Praha 2x6 hod

Základní znalosti o testování ve dvou dnech, které vás připraví na projekt v roli Tester, Test analytik? Není to nemožné! Sjednotíme slovník, uspořádáme aktivity, představíme role a jejich odpovědnosti, ukážeme, jak napsat testovací scénáře. 

Číst dál...

Získej slevu na školení

Nabízíme kurzy, která reálně vyžijete na IT projektech a přispějeme Vám až 50% z ceny kurzu, pokud jste nebo se stanete naším spolupracovníkem. Podívejte se na nabídku IT projektů.