Dopady agilních transformací na životy lidí a jak je možné některé agilní principy využít v běžném životě.

Korporace a organizace, které se řídí Agile principy přistupují k vytváření hodnot jinak. Jejich lidé mají prostor přemýšlet a chovat se přirozenějším, organickým způsobem. Tento odlišný prožitek z práce se přenáší do jejich naladění a tedy i soukromých životů.

 

Jak může Agile v práci přispět k lepšímu životu doma?

Představte si, že nemusíte každý den řešit, kde získáte materiály, komu zavolat, co je vlastně důležité a jaká jsou očekávání nadřízených. Namísto toho máte vše připravené a strukturované. Máte přístup ke zdrojům a informacím, které k dosažení hodnoty potřebujete. Domů se vracíte lépe naladění než v minulé firmě. Jste komunikativní a aktivní, protože jste nestrávili celý den řešením problémů, kterým se dalo předejít. Cítí to vaše druhá polovička i děti. Mají díky tomu lepší prožitek ze společného času, který si ponesou s sebou zítra do školy, ale i po zbytek života a celou tu dobu je bude ovlivňovat.

 

Zaměříme se na témata:

  • Jaký vliv má Agile na naší společnost
  • Co se stane, když zavede velká firma Agile a jak to pozná laik z ulice
  • Jak zefektivnit spolupráci v rámci rodiny

 

Pojďte se aktivně zapojit do našeho meetupu. Zapojte se do diskuze a sdílejte své zkušenosti případně popište váše potíže. Následná diskuze bude doplněná o doporučení speakerů. 

 

Můžete se těšit na hosta Magdalénu POŘÍZKOVOU.

Magda má přes dvacet leMagda Porizkovat zkušeností z poradenství a managementu, vedla různě velké týmy a transformační projekty v mnoha odvětvích. Pracovala pro korporace, malé firmy i  startupy na třech kontinentech. Specializuje se na transformace, agilitu a inovace. Zajímá se o to, jak do byznysu dostat kreativní myšlení. V minulosti zaváděla inovační kulturu ve  Škoda Auto nebo transformovala MallGroup po mergeru. Její současné projekty jsou třeba v Red Bull, CNC nebo podpora nových agilních týmů v ČSOB.

 


Speakeři

Jan Železný

Posledních 7 let je v centru Honzova zájmu Agile - prošel si pozice od Scrum Mastera přes Agile Coache, Tribe Agile Coache a Head of Agile. V současnosti se hlavně zabývá strukturálními zásahy, inteligentním designem organizací a zaváděním změny včetně metrik a komunikace, které změnu provázejí.

Nedílnými součástmi Honzova přístupu k práci jsou systemika, systémové myšlení, kontextová komunikace, hierarchie a sebeorganizované týmy. Vystudoval Masovou a Sociální komunikaci a je certifikovaným systemickým performance coachem.

Během své praxe byl najat řadou významných institucí v Čechách a na Slovensku. V současnosti pracuje pod hlavičkou firmy ableneo, kde působí jako organizační coach a expert na zavádění změny. Na základě svých zkušeností je Honza přesvědčený, že se metodika musí přizpůsobit realitě každé organizace a každý případ je třeba řešit individuálně.


Petr Holodňák

"Před časem mi někdo řekl: Ty seš takovej Zdeněk Pohlreich pro firmy. Říkáš jim, co dělají blbě, ale hlavně, jak to mají dělat líp!"
A víte co? Ono to vlastně docela sedí." :)

Během praxe Petr poznal, že ať už se jedná o oblast bankovnictví, IT nebo třeba průmysl, “jádro pudla” není v technologiích a nástrojích, ale v lidech. Jeho zájmem i expertízou je tedy HR, ale ne ve smyslu Human Resources, ale Human Relations.

Petr věří, že ať už pomáhá firmám s managementem, strategií, komunikací, cashflow nebo třeba se zlepšením výroby/vývoje, v jádru jde vždy o motivaci lidí, o to, jak vnímají smysl práce, o přístup nadřízených k podřízeným, o firemní kulturu.


Tomáš Leidl

Tomáš své zkušenosti a energii investuje 18 let v IT sektoru, primárně do oblasti bankovních a finančních služeb. Ve své práci rád používá vizualizaci a kreativitu. Pracoval jako metodik, projektový manažer a team leader. Nyní je součástí velkého transformačního programu v Komerční bance jako Agilní Tribe kouč. Pomáhá týmům, aby byly efektivnější, pracovaly na produktech, co dodávají hodnotu a zároveň přijaly změnu ve firemní kultuře.

 Cena:

Vstup zdarma

 Online

 1,5h

 17:00

  • 16.03.2021
Organizátor akce
Principal engineering s.r.o.

Rezervace účasti

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím jméno

Bez vaší emailové adresy Vás nebudeme moci kontaktovat

Vyplňte prosím váše telefonní číslo

Neplatný vstup

Vyplňte celé jméno vaší společnosti

Vyplňte IČO

Neplatný vstup

Vyplňte fakturační adresu vaší společnosti

Vyplňte město

Vyplňte prosím PSČ

Doporučujeme nám připsat pár slov.

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Cena:

(*) - povinná pole

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.