V dubnu organizujeme již 4. ročník Code Breakers pod záštitou portálu www.contractors.cz. Letos jsme si pro Vás připravili dvě novinky.

První novinkou je přednáška, kterou jsme zařadili před samotnou laser game. Tématem přednášky bude DevOps tj. závislost vývoje softwaru a IT provozu. Ukážeme Vám, jak na spolupráci týmu, kontinuální integraci, nasazování a provoz. Existuje mnoho nástrojů, které toto poskytují, nicméně firma Red Hat v tomto patří ke špičce v oboru a její platformy používají nejrozšířenější open source. Pokud Vás problematika DevOps a automatizace zajímá, je přednáška od Firmy Red Hat to pravé pro Vás.

Jaká jsou konkrétní témata přednášky?

DevOps a containerizace, základy containerizace a orchestrace Kubernetes, Openshift Container Platform features, CI/CD a automatizace v Openshiftu, Microservices na Openshiftu, Storage, Netwoking, Ops Management, Local developemnt, Advanced CI/CD workflows a Integrace a API management (optional).

Druhou novinkou je, že jsme využili nově otevřeného laser game centra v areálu Branického pivovaru. Moc se těším, protože nový prostor vypadá fakt skvěle.

 

Zajímá Vás DevOps? Chcete vědět jak na spolupráci vývojářů, testerů, provozu a ostatních zúčastněných stran? Chcete se pobavit s kamarády? Zahrát si Laser Game, fotbálek, mini bowling a jiné?

Registruj se na Code Breakers