Tento týden jsme, jako každý rok, vyrazili na dvoudenní teambuilding, tentokrát do hotelu Orlík, který se nachází poblíž zapadlé vesničky Vystrkov. Příhodný název, že?

 

100 134 Návrh bez názvu 2

Většina z nás dorazila už v pondělí ráno, abychom si dostatečně užili společných aktivit. Nejprve World café s našimi leadry jednotlivých kompetencí, kteří s námi diskutovali na uvolněná témata. Třeba, jak by bylo možné zlepšit firemní kulturu nebo kam se můžeme posunout v rámci jednotlivých oblastí. Mimo jiné jsme také kolegům v rámci našeho PRINCIPAL inkubátoru vytvořili prostor pro představení jejich vlastních inovátorských a business nápadů našemu CEO, Miloši Tkáčikovi.

 

thumb 120 109 130

 

Po dopolední zábavě přišel na řadu vydatný oběd a po něm jsme se vrhli na venkovní sportovní aktivity, kde jsme, jak už jsem avizovala v nadpisu, zažili pravé aprílové počasí. Co na tom, že je září, že?

Podle radarů jsme odladili start týmů tak, abychom se vyhnuli těm trakařům, které padaly po celou dobu oběda a po něm, a jali jsme se týmově plnit úkoly. Co vám budu povídat – za ty dvě hodinky, které jsme strávili venku, se nám vystřídalo čtvero ročních období. Jen se divím, že nám ještě nezačal padat sníh.

 

thumb 135 153 thumb 170

 

Co se dá dělat – museli jsme rozmrznout v sauně nebo ve vířivce, i když ne všichni byli natolik odvážní, aby se do těchto prostor mezi kolegy vydali.

Večer se pak nesl v duchu bohatého rautu, skvělého pití, hlasité diskotéky a spousty smíchu a dobré nálady. O to krušnější však bylo pro některé následující ráno ;-)

 

thumb 166 thumb 151 thumb 172

 

U snídaně na sebe zírala spousta bledých tváří, které rozehřál až dopolední volný program. Počasí nám nedovolilo pustit se do sportovních aktivit, přesto se hodně kolegů vrhlo do lesa: za prvé, aby mohli bezpečně odjet, za druhé, aby ukojili své houbařské touhy. Vytrvalci se znovu vrhli do sauny a do bazénu, aby si ještě prohřáli po protančeném večeru bolavé nožky.

Tímto chceme poděkovat společnosti Perfect Concept, která nám celý výjezd organizovala a já za sebe také všem kolegům, kteří vytvořili na Orlíku skvělou atmosféru.