Minulý týden jsme vyjeli na tak dlouho očekávaný teambuilding, který předčil veškerá naše očekávání! Nejen, že jsme se skvěle bavili při společných čtvrtečních aktivitách, které prověřily našeho týmového ducha, ale také jsme si protáhli svaly v Lanovém parku.  

Celý teambuilding se táhl v duchu dobré nálady a potěšení ze společného programu, který mimo jiné obsahoval například stavbu vorů nebo společnou jízdu na lyžích (ano, opravdu - jízda na lyžích v létě). To vše a také mnohem více - balancování na hover boardech, rallye s truggy nebo stavění obří Jenga věže jsme stihli absolvovat ještě ve čtvrtek, hned po příjezdu do hotelu Atlantida v krásném prostředí Staré Živohošti na Slapech. 

"Počasí nám sice moc nepřálo, ale mohlo být hůř. Nejprve bylo dusno přímo k zalknutí a potom začalo pršet jako o závod, naštěstí asi za půl hodinky přestalo a my to všechno zvládli." říká Lída Marešová, test analytička, která všechny úkoly plnila se svým týmem na výbornou.

Čtvrteční večer pokračoval po večeři krátkým proslovem managementu a pak už se jedlo, pilo, bavilo a tancovalo až do časných ranních hodin. Abychom dostáli také pořádné sportovní aktivitě, hned ráno po snídani jsme v pátek vyrazili procházkou do 3 kilometry vzdáleného lanového parku, kde jsme se nechali obléct do postrojů a vrhli se na stromy.  

"Musií říct, že jsem na prvních dvou překážkách měla skoro infarkt při představě toho, jak jsme vysoko. Po pár překážkách jsem si zvykla a parádně jsem si to užila. Po červené, středně obtížné trase jsme si s Michalem kolegou střihli ještě černou - silově náročnou a musím říct, že jsem po dokončení měla ruce vytahané jako opice :) "  s takovými zkušenostmi se s námi podělila Danča Drncová, kolegyně z marketingu.