Věděli jste, že namísto použití složitých programovacích jazyků lze využít vizuální rozhraní a intuitivně vyvíjet např. mobilní či business aplikace? Právě tzv. no-code je přístup k vývoji software, který sice vyžaduje technické zázemí, ale pro vytváření aplikací a procesů není potřeba umět kódovat.

Řešíte tyto otázky?

  • Trápí vás nedostatek vývojářů?
  • Potřebujete zkrátit čas při vývoji aplikací?
  • Řešíte závislost na jednom dodavateli?
  • Uvažujete o standardizaci prostředí a vývoje?

Na naší business snídani vám představíme, jak jednoduše vytvářet specifické aplikace pomocí Model driven přístupu za využití Metada Platform.

Zní vám to dobře? Pokud ano, rádi vám ukážeme, že to tak funguje i ve skutečnosti.

Harmonogram:

  • 9:00 - 9:10 Úvod
  • 9:10 - 10:00 Představení Metada no-code platformy
  • 10:00 - 11:30 Live ukázka práce
  • 11:30 - 12:00 Implementace řešení u zákazníků

Poslechni si o no-code vývoji více zde: 

 

Speakeři

Lukáš Pešl

Lukáš se většinu své profesní kariéry angažuje na úrovni obchodu či poskytování specifických služeb v oblasti finančního sektoru. Po několika letech působení v bance, v oblasti investičního bankovnictví, a následně na několika pozicích v lokálních či globálních společnostech, nyní zastává roli senior manažera v Principal engineering, se zaměřením na oblast inovací, business a technologického poradenství. Jako jeden z hlavních trendů současnosti vnímá téma low-code/no-code platforem, jakožto přístupu, který zpřístupní automatizaci a transformaci rychleji a jednodušeji širšímu spektru společnosti či vybraných subjektů.


Petr Majer

Petr se téměř celý svůj profesní život zabývá obchodem v IT, zejména obchodem pro specifické oblasti či industry edge technologie. Přes systémy pro kreditní registry, bankovní core systémy, systémy pro obchodování na kapitálových trzích, bateriová energetická úložiště či smart building automation zakotvil ve vodách low-code/no-code vývoje aplikací. Je přesvědčen, že enterprise low-code/no-code platformy jsou jednoznačnou budoucností vývoje, resp. tvorby korporátních aplikací. Nabízí se však i velmi úspěšné využití pro budování SW produktů či SaaS za využití model driven přístupu, který z jeho pohledu posune význam low-code/no-code ještě o krůček dále.


Jan Kobera

Jan propadl kouzlu modelování aplikací před více než 10 lety. Přes doby ryze průkopnické se dostal až do současného využití model driven přístupu k tvorbě a interpretaci aplikací. Je jedním ze základních pilířů tvorby Metada Platform z pohledu použití modeláři, a to jak přípravou metodiky, kdy školí nové modeláře či vede metodicky implementační týmy pracující s Metada Platform, tak i z pohledu návrhu nových funkcí a postupů tak, aby prakticky neexistovaly překážky a hranice v rozsahu funkcí modelovaných aplikací v porovnání s vývojem aplikací standardním způsobem. Je přesvědčen, že již nyní jsou v porovnání s běžným vývojem low-code/no-code platformy významně lepší v rychlosti vývoje a dlouhodobé udržitelnosti podpory a rozvoje modelovaných aplikací.

 Cena:

Vstup zdarma

Organizátor akce
Principal engineering, Metada

Rezervace účasti

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím jméno

Bez vaší emailové adresy Vás nebudeme moci kontaktovat

Vyplňte prosím váše telefonní číslo

Neplatný vstup

Vyplňte celé jméno vaší společnosti

Vyplňte IČO

Neplatný vstup

Vyplňte fakturační adresu vaší společnosti

Vyplňte město

Vyplňte prosím PSČ

Doporučujeme nám připsat pár slov.

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Cena:
Neplatný vstup

(*) - povinná pole

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.