4 facilitátoři, 4 skupinové místnosti, 4 témata. Vyber si téma a pojď s námi diskutovat.

Toto není meetup, na který seš zvyklý/á. Na tomto meetupu se aktivně zapojíš do formátu akce. Sdílej své zkušenosti a získej zpětnou vazbu od kolegů z projektové komunity.

Nebudeme omezovat Tvůj pohyb mezi skupinovými místnostmi. Volba je čistě na Tobě. Každé téma bude diskutováno dvakrát, aby Ti nic neuteklo.

Na konci meetupu pak facilitátoři shrnou výstupy z jednotlivých diskuzí, aby ani ostatní účastníci nepřišli o to, na co jste během společného času přišli v rámci jednotlivých místností.

Témata:


Speakeři

Josef Hajkr

Již 25 let se zabývá rozvojem projektové kultury. Nejde o to pracovat více, ale pracovat chytřeji. Od ledna 2021 věnuje více než polovinu svého času mezinárodním projektům.


Jan Plachý

Přes 15 let se věnuje projektovému řízení, dodávkám projektů a snaze o vzdělávání a předávání zkušeností dalším lidem, které tato oblast baví. Po desetiletí v oblasti bankovnictví se poslední dva roky věnuje projektům v oblasti zdravotnictví a zlepšení zdravotní péče pomocí nových technologií.


Michael Motal

Propojuje lidi, systémy a pracovní postupy s důrazem na jednoduchost, praktičnost a smysluplnost. Od května 2020 pracuje naplno online a vidí, že to má skutečné výsledky. V rámci meetupu povede diskuzi na téma Projektová práce v digitálním prostředí prakticky. 


Jan Gruna

Od roku 2000 se věnuje řízení projektů na profesionální úrovni, do konce roku 2018 byl členem Společnosti pro projektové řízení, kde jsem působil v Programové komisi a v Národní certifikační a akreditační radě. Kromě teoretických a lektorských aktivit se i nadále aktivně věnuje řízení převážně IT projektů a konzultačním službám v oblasti projektového řízení.

 Cena:

Vstup zdarma

 Online

 2h

 13:30

  • 16.05.2022
Organizátor akce
Principl engineering, Shine Consulting

Rezervace účasti

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím jméno

Bez vaší emailové adresy Vás nebudeme moci kontaktovat

Vyplňte prosím váše telefonní číslo

Neplatný vstup

Vyplňte celé jméno vaší společnosti

Vyplňte IČO

Neplatný vstup

Vyplňte fakturační adresu vaší společnosti

Vyplňte město

Vyplňte prosím PSČ

Doporučujeme nám připsat pár slov.

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Cena:
Neplatný vstup

(*) - povinná pole

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.