Opravdu si myslíte, že je agile použitelný pouze v některých prostředích? Přemýšlíte, jak mimo pracovní agendu využít agilní metodiky? Jak na iterativní život a sprinty? Jak si vytvářet smysluplný backlog úkolů, které chcete stihnout za daný týden?

Na tomto meetupu se ponoříme do světa agilních metodik avšak tentokrát mimo vody IT.

Tentokrát se můžete těšit na meetup ve formě panelové diskuze.

Můžete se aktivně zapojit do diskuze a případně také sdílet své vlastní zkušenosti.

 

Jaká témata budeme diskutovat? 

  • Vliv agile na společnost
  • Agile v soukromém a rodinném životě
  • Co bych měl jako kontraktor vědět o agilním přístupu
  • Jaké benefity jako kontraktor mohu z agile čerpat 

 

Přijďte se s námí podělit o své zkušenosti, kde všude agile již nyní využíváte. Rádi vás přivítáme ať již pracujete přímo v IT,  marketingu, HR, poradenství....

Dorazte k nám na meetup pro radu či získání inspirace nejen pro svůj profesní život. Vemte s sebou své známé, kolegy či kamarády. 

Těšíme se na vás 30. března u nás na Kavčích horách. 


Speakeři

Honza Železný

Posledních 7 let je v centru Honzova zájmu Agile - prošel si pozice od Scrum Mastera přes Agile Coache, Tribe Agile Coache a Head of Agile. V současnosti se hlavně zabývá strukturálními zásahy, inteligentním designem organizací a zaváděním změny včetně metrik a komunikace, které změnu provázejí.

Nedílnými součástmi Honzova přístupu k práci jsou systemika, systémové myšlení, kontextová komunikace, hierarchie a sebeorganizované týmy. Vystudoval Masovou a Sociální komunikaci a je certifikovaným systemickým performance coachem.

Během své praxe byl najat řadou významných institucí v Čechách a na Slovensku. V současnosti pracuje pod hlavičkou firmy ableneo, kde působí jako organizační coach a expert na zavádění změny. Na základě svých zkušeností je Honza přesvědčený, že se metodika musí přizpůsobit realitě každé organizace a každý případ je třeba řešit individuálně.


Petr Holodňák

"Před časem mi někdo řekl: Ty seš takovej Zdeněk Pohlreich pro firmy. Říkáš jim, co dělají blbě, ale hlavně, jak to mají dělat líp!"
A víte co? Ono to vlastně docela sedí." :)

Během praxe Petr poznal, že ať už se jedná o oblast bankovnictví, IT nebo třeba průmysl, “jádro pudla” není v technologiích a nástrojích, ale v lidech. Jeho zájmem i expertízou je tedy HR, ale ne ve smyslu Human Resources, ale Human Relations.

Petr věří, že ať už pomáhá firmám s managementem, strategií, komunikací, cashflow nebo třeba se zlepšením výroby/vývoje, v jádru jde vždy o motivaci lidí, o to, jak vnímají smysl práce, o přístup nadřízených k podřízeným, o firemní kulturu.

Organizátor akce
Principal engineering s.r.o.

Rezervace účasti

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím jméno

Bez vaší emailové adresy Vás nebudeme moci kontaktovat

Vyplňte prosím váše telefonní číslo

Neplatný vstup

Vyplňte celé jméno vaší společnosti

Vyplňte IČO

Neplatný vstup

Vyplňte fakturační adresu vaší společnosti

Vyplňte město

Vyplňte prosím PSČ

Doporučujeme nám připsat pár slov.

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Cena:

(*) - povinná pole

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.