Přijď sdílet své zkušenosti s ostatními projektovými manažery na témata, která aktuálně řešíš. Principal engineering s.r.o. a IPMA Česká republika přináší Mastermind setkání zaměřené na problémy a potřeby projektových manažerů.

Co je mastermind 

Práce projektových manažerů je dle statistik společnosti LMC jednou z deseti nejstresovějších. A právě proto potřebují mít místo, kde by se mohlo setkávat a radit si.

Mastermind Group je setkání lidí, kteří ví, co dělají a jak poradit. Tito lidé se potkávají na sérii pravidelných, řízených setkání v malé, uzavřené skupině s podobným cílem nebo zaměřením. 

Proč jít na Mastermind

Činnost MM je postavena na sdílení, podpoře a spolupráci. MM se snaží násobit potenciál odborností, dovedností, životních zkušeností či sítě kontaktů jednotlivých členů.

mastermind15.09.2020

Jak to bude probíhat

Základem je moderovaná diskuze. Každý z účastníků ve stanoveném čase popíše konkrétní problém či potřebu, se kterou se zrovna potýká a neví si rady.

Následně získává od ostatních zpětnou vazbu ke svému nápadu, problému či potřebě. Může se jednat o řešení opakujících se nesnází s organizací času, problémový klient, hledání vhodného nástroje pro řízení týmu či cokoliv jiného.

Setkání pak končí kolečkem veřejně slíbených závazků, které každý do příští schůzky splní.

Následující setkání začíná reflexí závazků z minula. Veřejný slib a diskuze o průběhu jeho plnění je hnacím motorem pro dokončení i těch nejnepříjemnější úkolů. 

Z minulých setkání

Z předchozích setkání jsme sepsali pár článků, které ukazují, jaká setkání jsou, co se na nich můžete dozvědět a jaký mají přínos. Nejprve jsme se setkávali v online formě, v době, kdy to ale situace dovolila, jsme se konečně sešli u nás, v kavárně na Kavčích Horách. 

Zaregistrujte se zde


Speaker

Honza Slavík

Akcí bude provázet a moderovat Honza Slavík z výboru IPMA Česká republika, který sdružuje, rozvíjí a vzdělává komunitu projektových manažerů.

Honza je projektový manažer s více než desetiletou zkušeností a jak sám říká: "Rád se dělí nejen o své znalosti a zkušenosti, ale také chyby a selhání z projektů různých velikostí, od malých přes střední až po ty velké - a že některé z nich byly dost šílené." Honza ukazuje lidem, jak s použitím agilních metod rozjet vlastní projekt nebo zkoordinovat stávající. 

Organizátor akce
Principal engineering, IPMA CZ
V ceně máte

Akce je zcela zdarma

Po akci je pro zájemce plánováno posezení v nedaleké restauraci

Navazující

Mastermind 20.10. 2020

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.