Virtuální realita je doslova technologií budoucnosti. Honza Horešovský vám ukáže, jak se dá virtuální realita využít k podnikání, co je k tomu potřeba a na co si dát pozor. Už jste ve firemní praxi využili VR? Pojďte se na toto téma pobavit a sdílet své zkušenosti.

Tentokrát se nebudeme o virtuální realitě jenom bavit, ale budeme si ji moci také sami prožít!

Přijďte si vyzkoušet VR na vlastní kůži. Projeďte se konceptem elektromobilu značky ŠKODA AUTO. Získejte neopakovatelný zážítek, tak jako ho zažili návštěvníci na autosalónu v Šanghaji. 

Hostem našeho meetupu bude Honza Frič z kreativní agentury Whisper, kde se specializují na komunikaci technologických a telekomunikačních firem. Spolupracují s nadnárodními společnostmi jako jsou Dell, Microsoft Xbox, HTC či O2. Honza nám přidá náhled na současné využití VR ve velkých firmách. 

 

Meetup je pro každého, kde se zajímá o nejnovější trendy ve VR, pro toho, kdo si ji chce vyzkoušet na vlastní kůži a vyslechnout si zkušenosti, které s ní Honzové mají - ať už pracovní nebo volnočasovou. Honza je blázen, který se virtuální realitou baví i ve volném čase. Sám se nám přiznal,že ve virtuálním světě strávil v kuse 8 hodin! 


Speaker

Jan Horešovský

Honza pracoval mimo jiné jako Projektový manažer na prezentaci VR ŠKODA VISION E, která se ve stejnou chvíli realizovala v Shaghai, Praze, Berlíně, Tel-Avivu, Bratislavě, Barceloně, Oslu a na dalších místech po celém světě. Byl odpovědný za přípravu projektu a následně všech eventů, včetně dodání potřebných součástí projektu. Od té doby se jejímu využití věnuje pro B2B a B2C ve všech aspektech včetně náročných realizací či produkcí. Díky úzké spolupráci s HTC získal mnoho zkušeností z reálných akcí. Aktivně virtuální realitu používá pro Sim Racing v online ligách a jako vzdělávání pro děti. 

Rezervace účasti

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím jméno

Bez vaší emailové adresy Vás nebudeme moci kontaktovat

Vyplňte prosím váše telefonní číslo

Neplatný vstup

Jméno společnosti
Vyplňte celé jméno vaší společnosti

IČO
Vyplňte IČO

DIČ
Neplatný vstup

Sídlo společnosti
Vyplňte fakturační adresu vaší společnosti

Město
Vyplňte město

PSČ
Vyplňte prosím PSČ

Doporučujeme nám připsat pár slov.

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Základní cena:

(*) - povinná pole

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.