Praha HPP/IČO 1 rok

Orientuješ se ve světe DWH? Máš praktickou zkušenost v návrhu řešení DWH na platformě Microsoft?Nemáš problém s architekturou řešení na základě vyhodnocení požadavků zákazníka? Umíš aplikační design logických a fyzických komponent DWH? Pak neváhej a přidej se k nám!

Číst dál...


Praha IČO 1 rok

Pro našeho obchodního partnera z oblasti financí hledáme nadšeného iOS developera, kterého motivují výzvy a rád dotahuje věci do konce.

Číst dál...


Praha HPP/IČO 1 rok

Orientuješ se ve světe DWH? Máš zkušenost s MS SQL? Jsi týmový hráč? Pak neváhej a přidej se k nám!

Hledáme nadšeného vývojáře, kterého motivují výzvy a rád dotahuje věci do konce.

Číst dál...


Praha HPP/IČO 1 rok

Hledáš projekt mimo korporace, kde najdeš příjemné a stabilní prostředí?  Chceš se stát součástí menšího kompaktního týmu?

Hledáme nadšeného vývojáře, kterého motivují výzvy a rád dotahuje věci až do konce.

Číst dál...


Brno HPP/IČO 1 rok

Jsi týmový hráč? Nebojíš se experimentovat? Jsi proaktivní? Pak neváhej a připoj se k nám!

Pro našeho obchodního partnera hledáme seniorního JAVA vývojáře do Brna na dlouhodobou spolupráci.

Číst dál...


Dohodou Zahranici HPP/IČO 1 rok

Je Ti český IT rybník malý a chceš se vydat do světa? Nebo chceš pracovat z tepla domova na zahraničním projektu a občas vyrazit na výlet do Amsterdamu? Jestliže jsi zkušený vývojář v oblasti Siebel, Salesforce nebo MS Dynamics, umíme Ti Tvoje přání splnit.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO

Chceš vyvíjet na moderních technologiích Microsoft .NET? Máme pro Tebe spoustu cool projektů v komerčním i veřejném sektoru. Pojď růst spolu s PRINCIPALem. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Stanete se součástí týmu, který rozvíjí a buduje internetové bankovnictví. Budete hledat a popisovat cesty, jak vyvíjet nové požadavky pomocí moderních techologií (REST, React) do současného frameworku. Budete se podílet na přípravě nového frameworku internetového bankovnictví.

Číst dál...


Ihned Praha IČO 4 měsíce

Chcete pracovat na klíčových projektech dodávajících strategické změny do produktů a informačních technologii? Máte znalost -NET programování? Hledáme .NET vývojáře pro rozvoj bankovních systémů.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 6 měsíců

Hledáme zkušeného vývojáře schopného analyzovat a navrhovat implementace business požadavků v DWH. Chcete získat dlouhodobé uplatnění v bankovní sféře a pracovat na smysluplných BI projektech? 

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 2 roky

Plánujeme několik zajímavých projektů v oblasti .NET frameworku a vidíme příležitost s nimi oslovit i kandidáty, kteří zatím neprošli žádným velkým projektem a nemají tolik zkušeností, ale nechybí jim nadšení a chuť se učit právě .NET. 

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 6 měsíců

Chcete pracovat na návrhu a vývoji databázových bankovních systémů? Programujete v PL SQL? Máme pro Vás vhodný projekt.

Číst dál...


dle dohody Praha IČO 1 rok

Máš zkušenosti v oblastech aplikační architektury i infrastrukturálních řešení? Získal jsi praktické zkušenosti z reálného nasazení rozsáhlých projektů? Chceš je využít v novém projektu?

Číst dál...


Ihned Praha IČO 1 rok

Máš zájem rozvíjet datový sklad, který patří k největším ve střední Evropě?  Umíš pracovat s ETL nástroji? 

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO

Do vývojářského týmu, který se zaobírá vývojem core banking systému a pobočkových aplikací hledáme posilu, která bude přispívat k rozvoji jádra banky.

Číst dál...

Profesionalita, Respekt...

Profesionalita, Respekt, Inteligence, Nadhled, Cílevědomost, Inovace, Perspektiva, Adaptabilita, Logika. To je Principal engineering