Podle vzoru Sportuji s Principal vznikla nová značka Kuchtím s Principal, pod vedením naší Marcelky, která si bez vaření a pečení neumí svůj život představit!

Tak jako i druhá zmíněná značka, je Kuchtím s Principal k dohledání na facebooku. Koho kulinářství v kuchyni baví, propojte se s námi, budeme vás informovat o novinkách, meetupech a zajímavostech z kuchyně nejen naší Marcelky, ale také ostatních členů skupiny a samozřejmě se těšíme na novinky, fotky a výtvory z vaší "dílny". 

Představujeme MARCELKU jako guru značky.

Marcela pro PRINCIPAL koordinuje zákaznické projekty a analyzuje nové obchodní příležitosti.

„Můj život je o hledání nových příležitostí a správných ingrediencí. Miluji pečení. Fascinuje mě objevování a přetváření receptů. Má chuť do života je spojená i s plaváním, jógou či tancem, kde hledám novou inspiraci.
V PRINCIPAL objevuji a hledám nové obchodní příležitosti. Jsem vděčná za svobodu v práci, flexibilitu, ale hlavně za prima partu, která mě vždy podrží. Kolegové jsou jako porota na kulinářských soutěží – svojí zpětnou vazbou mě posouvají v životě dále.“

Marcelka_mala.jpg

Jako první meetup pod touto značkou (byť neoficiálně, jelikož teprve vznikala), se dá označit úterní Cheesecake na sto způsobů! 

O tento meetup byl velký zájem a během pár dnů došlo k naplnění kapacity. Nakonec se, díky dovoleným, všichni vešli. Pro lepší představu, jak to probíhalo, vkládám několik fotek.

A co o meetupu říká Marcelka?

"Zkušenosti nepředávám jen já, ale kolikrát se něčemu přiučím také. A to je jeden z důvodů, proč hodnotím tyto akce jako smysluplné, zábavné a obohacující, pro nás všechny. Pokaždé vládne uvolněná a přátelská atmosféra, kdy všichni odchází s plnými bříšky, tácky plných dobrot a hlavou plnou nápadů a zážitků."