Minulý rok na podzim vznikla naše značka Sportuji s Principal jako reakce na to, kolik našich lidí je nadšenými sportovci, ať už se jedná o běh, cyklistiku, posilování nebo třeba kickbox.

A jelikož je naše zaměstnání z velké většiny sedavé, je třeba podporovat lidi v trávení volného času aktivně. Abychom tuto podporu předvedli také činy, nechali jsme pro naše zaměstnance i klienty vyrobit sportovní ručníky a funkční trika, které se tak stali hezkým dárkem k Vánocům.

Již dlouhou dobu víme, jakou sílu mohou mít sociální sítě, a právě proto udržujeme naši značku Sportuji s Principal právě tam. Na Principal Facebooku máme založenou skupinu, kde vymýšlíme společné sportovní akce, udržujeme čilou konverzaci nad sportovními výkony členů a sbíráme podněty na další aktivity, které by si členové rádi vyzkoušeli nebo by se jim věnovali. Teď v červnu jsme se společně zapotili na badmintonu a už plánujeme 7denní běhací výzvu, ve které se budeme předhánět v uběhnutých kilometrech :)

Na podzim jdeme už podruhé vyzkoušet naše štěstí na Gladiator Race, kde, jak doufáme, nenasbíráme jenom šrámy a modřiny, ale dokážeme si, že na to máme, a že když se lidi spojí dohromady, dokážou spolu téměř nemožné!

Pokud jsi sportovní nadšenec tak jako my, neváhej a přidej se k nám!

Přidej se do naší facebookové skupiny nebo napiš na marketing@principal.cz

 Návrh bez názvu