Proč jsou některé týmy úspěšnější, než jiné? Jak je možné, že u stejného projektu si jeden tým vyláme zuby a jiný dodá bezchybný výsledek? Čím se můžete v byznysu inspirovat u úspěšných sportovních týmů?

Během posledních 5 let jsme sledovali práci více než 120 týmů z různých oborů i lokalit. Vysledovali jsme principy, které mají přímý vliv na úspěch nebo neúspěch. Setkali jsme se s týmy složenými ze špičkových specialistů, které propadly, i s týmy nováčků, kteří excelovali.

Řada firem investuje do rozvoje jednotlivců. Pravý potenciál se ale skrývá jinde. Pojďte s námi odhalit tajemství úspěšných týmů.

Co Ti meetup přinese?

  • Načerpáš inspiraci, jak budovat úspěšné týmy
  • Získáš praktické tipy na zvládání změn a jak se poučit z neúspěchu
  • Lépe porozumíš roli lídra pomocí příkladů ze sportovního prostředí
  • Nastartuješ svůj potenciál pro zlepšování

Host

Pavel Pumprla

pumprla.jpgPavel strávil posledních 15 let jako reprezentant českého národního basketbalového týmu. Z toho byl posledních 10 let ve funkci kapitána. Pavel je také inspirativním řečníkem a při svých vystoupeních uplatňuje právě své zkušenosti ze světa profesionálního sportu v kombinaci s dlouholetým studiem leadershipu a osobního rozvoje. Toto spojení teoretických i praktických znalostí z oblasti profesionálních sportovních týmů úspěšně aplikuje na týmy pracovní, protože "Sport představuje jedinečnou paralelu světu byznysu, zároveň však ukazuje i odlišný způsob pohledu."


Speakeři

Pavla Líčeníková

Specialistka na rozvoj týmu a manažerů

Pavla je specialistkou na manažerský rozvoj, budování a zvyšování výkonnosti týmů a také autorkou taktických business her a inspirativních workshopů. Kariéru lektorky nastartovala již ve svých 23 letech, aby ale mohla efektivně pomáhat týmům, rozhodla se odejít do podnikatelské sféry a získat praktické dovednosti v oblasti komunikace, vedení a rozvoje lidí. Jak totiž sama říká: "Vím, že bez osobní zkušenosti z managementu a znalosti firemního prostředí bych jako lektor neobstála." 


Václav Strnadel

Facilitátor

Vašek se více než 20 let se zabývá osobním rozvojem, komunikací a týmovou spoluprací. Fascinuje ho komunikace a lidský mozek. Je "advokátem" gamifikace a zážitkového vzdělávání, jelikož nejrychleji se učíme ze zpětné vazby a pomocí vlastního prožitku. Vašek tak pomáhá přenášet interakci, emoce a zážitky do online prostoru.

 Cena:

Vstup zdarma

 Online

 1,5-2 hh

 17:30

  • 19.5.2021
Organizátor akce
Principal enginnering ve spolupráci s Azteka

Rezervace účasti

Neplatný vstup

Neplatný vstup

Vyplňte prosím jméno

Bez vaší emailové adresy Vás nebudeme moci kontaktovat

Vyplňte prosím váše telefonní číslo

Neplatný vstup

Vyplňte celé jméno vaší společnosti

Vyplňte IČO

Neplatný vstup

Vyplňte fakturační adresu vaší společnosti

Vyplňte město

Vyplňte prosím PSČ

Doporučujeme nám připsat pár slov.

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Prosíme, toto políčku zaškrtněte

Cena:
Neplatný vstup

(*) - povinná pole

dancaMohu poradit?

Daniela Drncová
 

Event specialist

daniela.drncova@principal.cz

+420 775 733 191

Odběr nových akcí

Vyplňte svůj email a přihlaste se k odběru nových školení.