,,Velmi jsem si užila třetí ze série workshopů s Lukášem Hánou na téma "Jak se soustředit a udržet pozornost v rušné době". Tipy, které přinesl, byly neotřelé a jednotlivé náměty a jejich zdroje skvěle interpretované. Lukáš přináší v krátkém formátu spoustu témat k individuálnímu dostudování, což je způsob, který mi vyhovuje víc než celodenní polopatické kurzy. Lukášův přístup na poslední přednášce pro mě byl přesně tím, co odlišuje "školení" od "coachingu".

Kurz mi dal nadhled nad organizací svého času a životního stylu. Řekl mi to, co vím dlouho, ale nebyl jsem schopen si to přiznat a i když nevyužívám rad na plno, tak se snažím na to alespoň myslet při organizaci dne. Díky :)

Celkově byly všechny tři workshopy na velmi vysoké úrovni. V každém z workshopů bylo něco zajímavého a přínosného pro praxi, jak pro práci, tak pro soukromí. Z osobního pohledu hodnotím nejpřínosnější část ohledně práce s vlastní energií a pak jak si udržovat pozornost ve složitém pracovním prostředí.

Zatím nedokážu posoudit reálny dopad, ale minimálně pocitově se cítím mnohem zapálenější."

„Cením si pořádaných kurzů a to především rozmanitým výběrem témat od profesních po osobní, které mi pomáhají v osobním rozvoji a posunu. Kurzy jsou jednoduché, dobře organizované a informačně velmi přínosné. Člověk si může vybrat kterou cestou se sám dá.“

 ,,Vzdělávání je velmi důležité, díky iniciativě firmy Principal je to pro nás levnější a hlavně jednodušší se na nějaký podívat"

,,Ako zamestnanec PE som už absolvoval sériu školení zameraných na osobnostný rozvoj a školenie k nástroju Enterprise architect.  Vedomosti z týchto kurzov mi pomohli výrazne zefektívniť prácu na projekte. Som rád, že cítim zo strany zamestnávateľa podporu pri neustálom sebazdokonaľovaní v našom dynamicky sa meniacom obore."