1900,- Kč Praha 4 hod

Aby byl projekt úspěšný, je nutné dobře porozumět  souvislostem mezi metodikami projektového řízení a reálným životem na projektu.
Jak se aplikují metodiky projektového řízení v praxi? Bez kterých aktivit se skutečně neobejdou jednotlivé fáze? Jaké jsou nejčastější chyby, které se v průběhu řízení projektu dělají?

Právě na praktické hledisko dává veliký důraz dlouholetý úspěšný projektový manažer a člen Společnosti pro projektové řízení, Jan Gruna.

Číst dál...

1 900,- Kč Praha 4 hod

80% dění na projektu je založené na komunikaci. Co vše v rámci řízení projektu pokrývá komunikace? Jak ji lze využít pro dosažení úspěchu projektu? Jak řídit různé typy lidí s využítím jejich mentality?

Číst dál...

890,- Kč Praha 2 hod

Je mnoho softwarových nástrojů a technik pro řízení projektů. Jsou pro práci projektového managementu skutečně důležité? Je důležitější nástroj nebo technika, na základě které je nástroj navržen? Jaké nástroje a techniky má opravdu smysl využívat a proč?

Číst dál...

5 200,- Kč Praha 3 hod

Jak vzít data z testů a vytvořit z nich validní informace? Co je zajímavé, co je důležité a co je jen informační šum? V rámci testování je generováno velké množství dat, zvláště když používáme pokročilý software na podporu test managementu. To podstatné ale je, umět informace účelně zpracovat tak,abyste v každém jednom okamžiku dokázali zodpovědět dotaz „Jak je na tom testování?“.

Číst dál...

690,- Kč Praha 3 hod

Metoda WBS a WBS Dictionary

Jak sestavíte konzistentní projektový plán? Klíčovou roli hraje transparentní harmonogram prací na projektu tzv. „WBSka“. 

Dobře připravená hierarchická struktura prací, tzv. „WBSka“ (Work Breakdown Structure) vám ušetří nemálo času a starostí při řízení vašeho projektu.

Číst dál...

Praha

Chcete vstoupit do IT?
Chcete začít jako Tester, ale nedaří se Vám nalézt uplatnění bez praxe?
Staň se Testerem a nastartuj svoji kariéru s PRINCIPALem.

Číst dál...

24 000,- Kč Praha 2x8 hod

Atlassian JIRA je velmi rozšířeným nástrojem pro podporu vývoje software a řízení projektů jak v tradičním,tak agile prostředí.
Seznámíme Vás se základními stavebními kameny konfigurace systému a na praktických příkladech Vás naučíme, jak je dobře používat

Číst dál...

5 490,- Kč Praha 2x6 hod

Základní znalosti o testování ve dvou dnech, které vás připraví na projekt v roli Tester, Test analytik? Není to nemožné! Sjednotíme slovník, uspořádáme aktivity, představíme role a jejich odpovědnosti, ukážeme, jak napsat testovací scénáře. 

Číst dál...

920,- Kč Praha 5 hod

Jsi na projektu sotva pár dnů a už máš za úkol připravit kvalitní test analýzu? Nebo se chceš posunout z role testera do role test analytika? Spolehlivě Tě na tuto roli připravíme. Seznámíš se se základní teorií test analýzy a naučíš se základní techniky na reálných příkladech z praxe.

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 6 měsíců

Máte dlouhodobé know-how při zajišťování byznys analýzy v oblasti důležitého SW pro korporátní bankovnictví? Máme pozici přímo pro Vás.

Číst dál...