konzultace 2Pečlivě vybrané a seskupené kurzy do konkrétních témat, která na sebe navazují.

Jedině u nás najdete skladbu témat, která jsou zaměřená na IT problematiku.

projektyMODERNÍ ŘÍZENÍ POŽADAVKŮ

Využijte na maximum rozvoj technologických možností a hledejte nové způsoby, jak přistupovat k řízení požadavků i realizaci změn. Staňte se pro vašeho zadavatele odborným partnerem při tvorbě nových řešení i další strategie. Připravujte kreativní řešení při zpracování požadavků tak, abyste spolu se zadavatelem obstály v tvrdém konkurenčním boji na trhu.

Číst dál...

srdickoOd té doby, co rozmanité SW aplikace používá nejširší veřejnost (včetně našich prarodičů a dětí), přestal být vývoj SW výsostnou doménou softwarových inženýrů. Do popředí se dostává design a uživatelský prožitek, proto týmy vyvíjející SW dnes tvoří, kromě SW programátorů, také designeři či psychologové. To vše si žádá dokonalou souhru a efektivní týmovou spolupráci s maximálním fokusem na budoucího uživatele a jeho uživatelský prožitek (UX).

Číst dál...

testovaniOblast testování byla až doposud ušetřena zásadního třeštění, které je spojené s využitím agilních přístupů při vývoji software. Hodně se toho na konferencích namluvilo – test manažeři budou bez práce, manuální testování je v podstatě sprosté slovo, testeři se musí učit programovat a kdo každé ráno alespoň 10 minut nestojí u tabule je nemožný staromilec. Realita průběhu projektů a releasů v korporacích tomu naštěstí neodpovídá – testuje se stále na poslední chvíli, test analytici píší scénáře, až se jim kouří od klávesnice a počet test manažerů se zdvojnásobil :)

Číst dál...

vyvoj swKÓDUJ LÉPE, RYCHLEJI A EFEKTIVNĚJI
Speciální říjnové kurzy jsou určeny pro programátory Oracle databází, kteří chtějí pracovat rychleji, ale přitom mít tvorbu kódu neustále pod kontrolou. Vytvářet funkční kód s minimem chyb. Jak kód napsat jednodušeji, aby fungoval od samého začátku? Testujte, testujte, testujte. Nevíte, jak na to? Přijďte na kurzy a nechte si poradit od našeho školitele a zkušeného SW architekta Štefana Oravce.

Číst dál...

analyzaHrajete si už dlouho s myšlenkou, že půjdete pracovat na ičo? Jak ale poznat, jestli je to ten správný krok? Jak dobře zvážit všechny pro a proti? Jak dobře odhadnout vnější, ale i vnitřní faktory? Otázek kolem podnikání je mnoho a odpovědi se dají hledat různě. My vám je nabízíme prostřednictvím 2 základních kurzů.

Číst dál...