690,- Kč Praha 3 hod

Jsou projektová rizika Tvou noční můrou? Neměj z nich obavy, počítej s nimi a aktivně s nimi pracuj. Identifikuj a definuj je tak, aby bylo možno najít optimální strategii pro jejich minimalizaci a eliminaci. Základem je správné určení a popis rizika tak, aby všechny zúčastněné strany porozuměli jeho podstatě a dopadům na projekt.

Číst dál...

690,- Kč Praha 3 hod

Metoda WBS a WBS Dictionary

Jak sestavíte konzistentní projektový plán? Klíčovou roli hraje transparentní harmonogram prací na projektu tzv. „WBSka“. 

Dobře připravená hierarchická struktura prací, tzv. „WBSka“ (Work Breakdown Structure) vám ušetří nemálo času a starostí při řízení vašeho projektu.

Číst dál...

690,- Kč Praha 3 hod

Metoda Logické rámcové matice (LRM)

Potřebuješ přehledně zachytit rozsah projektu nebo jeho části? Využij Logickou rámcovou matici. Výstupem je dokument o délce 1-2 strany A4. Hned při zahájení projektu a určování strategie nastavíš jasná očekávání, a to u všech zainteresovaných stran - projektového týmu i investora.

Číst dál...

920,- Kč Praha 5 hod

Jsi na projektu sotva pár dnů a už máš za úkol připravit kvalitní test analýzu? Nebo se chceš posunout z role testera do role test analytika? Spolehlivě Tě na tuto roli připravíme. Seznámíš se se základní teorií test analýzy a naučíš se základní techniky na reálných příkladech z praxe.

Číst dál...

1490,- Kč Praha 6,5 hod

Jak se nenechat semlít bouřlivým závěrem projektu a jak k tomu využít správně nastavený proces testování? Jak dokázat předávat správné informace o stavu projektu ve správný čas? Jak využít schopnosti a dovednosti jednotlivých členů týmu? Seznámíte se s procesem testování v rámci vývojových či implementačních projektů, a to od jeho nastavení až po vyhodnocení.

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Hledáte inspiraci či nové techniky při zpracování požadavků? Přemýšlíte, jak efektivně připravit smysluplné řešení pro zadavatele? Chcete být o dva kroky před konkurencí?

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Profesionální práce s požadavky je klíčovým předpokladem úspěchu každého projektu. Pokud se chceš pustit do analýzy na projektech a nemáš zatím mnoho zkušeností, kurz Ti ukáže, jak si ušetřit zbytečné prošlapávání slepých uliček. Získej základní přehled o formování a řízení požadavků na projektu v celém jeho životním cyklu.

Číst dál...

5 490,- Kč Praha 2x6 hod

Základní znalosti o testování ve dvou dnech, které vás připraví na projekt v roli Tester, Test analytik? Není to nemožné! Sjednotíme slovník, uspořádáme aktivity, představíme role a jejich odpovědnosti, ukážeme, jak napsat testovací scénáře. 

Číst dál...

1690,- Kč Praha 8 hod

Chceš se naučit psát automatizované testy a nemáš představu, co to skutečně obnáší a jak začít? Ukážeme Ti, jak postupovat a zaměříme se na důležité otázky, na které narazíš při automatizaci systémových a integračních testů.

Číst dál...

300,- Kč Praha 2 hod

Příprava odhadů pracnosti nemusí být magickou činností a křišťálová koule není jediným nástrojem. Jaké techniky jsou vhodné a co je třeba zajistit? Jak se vyhnout problémům s chybnou interpretací? Poznejte skutečnosti a omezení, které je nutné vzít do úvahy, protože mohou mít zásadní dopady na projekt. 

Číst dál...

srdickoOd té doby, co rozmanité SW aplikace používá nejširší veřejnost (včetně našich prarodičů a dětí), přestal být vývoj SW výsostnou doménou softwarových inženýrů. Do popředí se dostává design a uživatelský prožitek, proto týmy vyvíjející SW dnes tvoří, kromě SW programátorů, také designeři či psychologové. To vše si žádá dokonalou souhru a efektivní týmovou spolupráci s maximálním fokusem na budoucího uživatele a jeho uživatelský prožitek (UX).

Číst dál...

890,- Kč Praha 2 hod

Je mnoho softwarových nástrojů a technik pro řízení projektů. Jsou pro práci projektového managementu skutečně důležité? Je důležitější nástroj nebo technika, na základě které je nástroj navržen? Jaké nástroje a techniky má opravdu smysl využívat a proč?

Číst dál...

1 900,- Kč Praha 4 hod

80% dění na projektu je založené na komunikaci. Co vše v rámci řízení projektu pokrývá komunikace? Jak ji lze využít pro dosažení úspěchu projektu? Jak řídit různé typy lidí s využítím jejich mentality?

Číst dál...

1900,- Kč Praha 4 hod

Aby byl projekt úspěšný, je nutné dobře porozumět  souvislostem mezi metodikami projektového řízení a reálným životem na projektu.
Jak se aplikují metodiky projektového řízení v praxi? Bez kterých aktivit se skutečně neobejdou jednotlivé fáze? Jaké jsou nejčastější chyby, které se v průběhu řízení projektu dělají?

Právě na praktické hledisko dává veliký důraz dlouholetý úspěšný projektový manažer a člen Společnosti pro projektové řízení, Jan Gruna.

Číst dál...

300,- Kč Praha 3 hod

Ten registr automobilů je pomalý! Zase se mi nepodařilo přihlásit do mého internetového bankovnictví! Ta hra mi těsně před koncem spadla!“ Aby koncoví uživatelé zažívali tyto situace co nejméně, ověřujeme při vývoji softwaru jeho kvalitu. Co to je kvalita softwaru? Jak testování nových aplikací probíhá? Co všechno musí testováním projít? Získejte tyto základní informace a pohodlně vstupte do IT i oboru testování.

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Uvažuješ o pozici business analytika? Chceš se dozvědět, čemu se věnuje, co je náplní jeho práce a kde jsou největší úskalí business analýzy? Co je nejdůležitější při sběru požadavků u investora? Získej praktický přehled o business analýze a o náplni práce analytika.

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Máš při rozhovorech na téma bankovnictví s lidmi z businessu pocit, že patrně hovoří cizím jazykem? Potřebuješ se zorientovat v principech našeho bankovnictví a v základních bankovních produktech v ČR? Získej ucelený pohled, na jakých principech banka funguje, jaké jsou aktuální trendy a jak banky ovlivňuje svět technologií.

Číst dál...