Pomáháme vám růst

ivanaVšichni víme, že na rozšiřování znalostí je potřeba čas. A toho máme po čertech málo!

Ale stále nám zní v hlavě: potřeboval/a bych absolvovat tohle nebo tamto. Ještě jste se nedostali z fáze "měl/a bych se vzdělávat" do fáze "vzdělávám se"?

To je normální. Všichni to tak máme.

S Contractors.cz tolik času nepotřebujete. Děláme kurzy z celé oblasti IT - analýza, testování, databáze, projektové řízení a k tomu vám ukážeme, jak nastartovat vaši živnost. V IT samozřejmě!

  • potřebujete jen 2-4 hodiny po práci - místo celého dne
  • to podstatné vám servírujeme po částech, v tematických okruzích v rámci jednoho měsíce
  • o své "Best practices" se s vámi podělí lektoři, kteří těží z praktických zkušeností
300,- Kč Praha 2 hod

Příprava odhadů pracnosti nemusí být magickou činností a křišťálová koule není jediným nástrojem. Jaké techniky jsou vhodné a co je třeba zajistit? Jak se vyhnout problémům s chybnou interpretací? Poznejte skutečnosti a omezení, které je nutné vzít do úvahy, protože mohou mít zásadní dopady na projekt. 

Číst dál...

1690,- Kč Praha 8 hod

Chceš se naučit psát automatizované testy a nemáš představu, co to skutečně obnáší a jak začít? Ukážeme Ti, jak postupovat a zaměříme se na důležité otázky, na které narazíš při automatizaci systémových a integračních testů.

Číst dál...

920,- Kč Praha 5 hod

Jsi na projektu sotva pár dnů a už máš za úkol připravit kvalitní test analýzu? Nebo se chceš posunout z role testera do role test analytika? Spolehlivě Tě na tuto roli připravíme. Seznámíš se se základní teorií test analýzy a naučíš se základní techniky na reálných příkladech z praxe.

Číst dál...

1490,- Kč Praha 6,5 hod

Jak se nenechat semlít bouřlivým závěrem projektu a jak k tomu využít správně nastavený proces testování? Jak dokázat předávat správné informace o stavu projektu ve správný čas? Jak využít schopnosti a dovednosti jednotlivých členů týmu? Seznámíte se s procesem testování v rámci vývojových či implementačních projektů, a to od jeho nastavení až po vyhodnocení.

Číst dál...

5 490,- Kč Praha 2x6 hod

Základní znalosti o testování ve dvou dnech, které vás připraví na projekt v roli Tester, Test analytik? Není to nemožné! Sjednotíme slovník, uspořádáme aktivity, představíme role a jejich odpovědnosti, ukážeme, jak napsat testovací scénáře. 

Číst dál...

5 200,- Kč Praha 3 hod

Jak vzít data z testů a vytvořit z nich validní informace? Co je zajímavé, co je důležité a co je jen informační šum? V rámci testování je generováno velké množství dat, zvláště když používáme pokročilý software na podporu test managementu. To podstatné ale je, umět informace účelně zpracovat tak,abyste v každém jednom okamžiku dokázali zodpovědět dotaz „Jak je na tom testování?“.

Číst dál...

Získej slevu na školení

Nabízíme kurzy, která reálně vyžijete na IT projektech a přispějeme Vám až 50% z ceny kurzu, pokud jste nebo se stanete naším spolupracovníkem. Podívejte se na nabídku IT projektů.