Pomáháme vám růst

ivanaVšichni víme, že na rozšiřování znalostí je potřeba čas. A toho máme po čertech málo!

Ale stále nám zní v hlavě: potřeboval/a bych absolvovat tohle nebo tamto. Ještě jste se nedostali z fáze "měl/a bych se vzdělávat" do fáze "vzdělávám se"?

To je normální. Všichni to tak máme.

S Contractors.cz tolik času nepotřebujete. Děláme kurzy z celé oblasti IT - analýza, testování, databáze, projektové řízení a k tomu vám ukážeme, jak nastartovat vaši živnost. V IT samozřejmě!

  • potřebujete jen 2-4 hodiny po práci - místo celého dne
  • to podstatné vám servírujeme po částech, v tematických okruzích v rámci jednoho měsíce
  • o své "Best practices" se s vámi podělí lektoři, kteří těží z praktických zkušeností
920,- Kč Praha 4 hod

Hledáte inspiraci či nové techniky při zpracování požadavků? Přemýšlíte, jak efektivně připravit smysluplné řešení pro zadavatele? Chcete být o dva kroky před konkurencí?

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Profesionální práce s požadavky je klíčovým předpokladem úspěchu každého projektu. Pokud se chceš pustit do analýzy na projektech a nemáš zatím mnoho zkušeností, kurz Ti ukáže, jak si ušetřit zbytečné prošlapávání slepých uliček. Získej základní přehled o formování a řízení požadavků na projektu v celém jeho životním cyklu.

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Uvažuješ o pozici business analytika? Chceš se dozvědět, čemu se věnuje, co je náplní jeho práce a kde jsou největší úskalí business analýzy? Co je nejdůležitější při sběru požadavků u investora? Získej praktický přehled o business analýze a o náplni práce analytika.

Číst dál...

920,- Kč Praha 4 hod

Máš při rozhovorech na téma bankovnictví s lidmi z businessu pocit, že patrně hovoří cizím jazykem? Potřebuješ se zorientovat v principech našeho bankovnictví a v základních bankovních produktech v ČR? Získej ucelený pohled, na jakých principech banka funguje, jaké jsou aktuální trendy a jak banky ovlivňuje svět technologií.

Číst dál...

Získej slevu na školení

Nabízíme kurzy, která reálně vyžijete na IT projektech a přispějeme Vám až 50% z ceny kurzu, pokud jste nebo se stanete naším spolupracovníkem. Podívejte se na nabídku IT projektů.