Atraktivní projekty, osobní rozvoj a perspektiva

Jsme tu pro Vás a pracuje na tom, abychom Vaše profesní zkušenosti posunuli o krok dál. Hledáme lidi, kteří se nebojí ukázat, co v nich je,mají touhu pracovat v nejmodernějším prostředí a hlavně vymýšlet nová řešení.

PavelRozhodnutí pracovat pro Principal Engineering jsem učinil především z důvodu vysoké odbornosti lidí, kteří ve firmě pracují. S některými se znám již řadu let a to bylo pro mě zárukou odborně kvalitního a férového pracovního kolektivu.  Práce pro Principal mi přináší řadu výzev - jak pracovních, tak osobních (kolegyně).  Pozitivní přístup, odbornost, kreativita a přátelská atmosféra jsou určitě velikým benefitem této firmy, která je zaměřena hlavně na spokojenost a rozvoj lidí, kteří pro ní pracují.

JanGrunaSe společností Principal engineering, s.r.o spolupracuji v oblasti řízení projektů několik let. Velmi si vážím odbornosti kolegů, která byla vždy klíčem k úspěchu mnou realizovaných projektů. S řadou z nich mám osobní zkušenosti i ze svých předchozích působení. Kromě odbornosti si vážím i lidského přístupu jak při pracovních, tak při mimopracovních aktivitách. Stejné vlastnosti a přístup mají i manažeři, kteří chod firmy orchestrují. Kolegové, je radost s Vámi pracovat.

tomas sysalaCíleně řízený rozvoj , expanze do perspektivních oblastí IT, zajímavé výzvy, kreativní práce na projektech, přátelský a spolupracující kolektiv, to jsou hodnoty, které najdete u firmy Principal. Nacházíme zde možnost osobního rozvoje i školení profesních kompetencí. Podporovány jsou i  kompetence ve vytváření nových vývojářských týmů v duchu moderních technologií a metodik.

stefan oravecSe společností Principal engineering spolupracuji již dlouho a velmi mi vyhovuje lidský přístup, s jakým se mnou vždy jednalo vedení firmy. Nejen ve vedení pracují skvělí lidé, od kterých jsem se měl vždy co naučit a kteří mě inspirovali. Principal mi v průběhu naší spolupráce nabídnul celou řadu zajímavých projektů a jakožto Oracle specialista též oceňuji partnerství se společností Oracle, které je na úrovni a funguje tak, jak jsem v předchozí spolupráci nikde nezažil. Pro mě osobně má toto partnerství velký přínos ve smyslu přístupu k řadě školení, technologií a lidí, kteří rozvíjejí můj karierní potenciál.

MichalV Principal engineering jsem pracoval jako .NET vývojář pro klienta na projektu elektronických registrů pro státní správu. Mým úkolem byla implementace požadavků vyplývajících z analýzy včetně vývoje nové funkcionality aplikace. Spolupráce se společností Principal engineering je na velmi vysoké úrovni včetně jejich podpory na startu projektu. Je pak možné se plně soustředit na realizaci zadání od klientů a odvádět tak profesionální práci.

Jaroslav MojžíšS Principal Engineering pracuji na různých projektech od roku 2011 a pokaždé spolupráce fungovala velmi dobře. Oceňuji zejména individuální lidský přístup založený na principech zdravého rozumu a důsledné dodržování dohod ve věcné i finanční rovině.

machackova evaSpolupráce s Principal Engineering si velice vážím.

Oceňuji zejména férovost a vysoké etické standardy při jednání s klienty. Z profesního hlediska je zajímavá tvorba unikátních IT produktů, které jsou 100% českým know-how a na trhu ve své kategorii nemají obdoby. Vyhovuje mi, že zde mohu uplatnit své know-how a podílet se na dodávce služeb, u kterých je hlavní hodnotou smysluplnost a přidaná hodnota pro zákazníka.

Principal Engieering je firma zaměřena na lidi. To dokazuje mj. vytváření pracovních příležitostí v regionech, moznost znalostního, osobnostního a karierního růstu pro junior IT specialisty, včetně absolventů. Velice oceňuji systematické vytváření příjemného prostředí pro zaměstnance: rodinný přístup, zaměření na spokojenost zaměstnanců a jejich rozvoj,  podpora práce na částečný úvazek a práce pro matky s dětmi, flexibilní pracovní doba a homeworking.

LiborS Principal engineering jsem spolupracoval na projektu "Clever Together" pro Škoda Auto a.s. Hlavním cílem projektu bylo vytvoření webového portálu pro styk s veřejností a budování brandu „Simply Clever”. Spolupráce proběhla na profesionální úrovni po všech stránkách. Rozhodně se nebudu v budoucnu bránit jakékoliv další spolupráci.

JaroslavJiž 3. rokem pracuji v Principal engineering jako Business Analytik v České spořitelně na projektech v rámci pobočkových systémů. Mým každodenním úkolem je transformace business zadání do funkčních požadavků srozumitelných vývojářům a realizovatelných v rámci architektury. Vytvářím konzistentní komunikační most mezi businessem a vývojem.  Důvěra, která mi již od počátku byla svěřena, je odrazem výsledků mých kolegů z Principal engineering, se kterými mají Česká spořitelna a ostatní klienti výbornou zkušenost. Díky přátelské atmosféře v Principalu se velmi rád obracím na své kolegy a dělím se s nimi o zkušenosti z jiných projektů.

JiříVíce jak 3 roky pracuji jako MS vývojář na různých projektech pod záštitou společnosti Principal engineering. Mezi poslední projekty patří vývoj zdravotních registrů pro státní správu dle zadání klienta.  S lidmi s Principal engineering velmi rád spolupracuji a to nejen po obchodní stránce, kdy vím na čem jsem, ale i v mimopracovních aktivitách, kdy se setkávám s kolegy a vždy to stojí za to :)

Rastislav“Kvalitná a dlhodoba spolupráca s Principal engineering nas spolocne poháňa vpred deň čo deň. Ich profesionálny a ľudský prístup je pre mňa nadovšetko, a hlavnym dovodom preco s nimi spolupracujem“

JakubPrincipal je pro mě team zdravě nadšených lidí, se kterými se každý den rád vidím a se kterými je radost spolupracovat. Vážím si toho, že tady můžu používat zdravý rozum, ptát se po smyslu věcí a významně přispívat k celkovému výsledku.

JanJako android a java senior jsem uháněn různými headhuntery. Většina z nich hlavně slibuje a kolikrát svými výmysly znemožní získat hledanou pozici. Někdy se ani nedostanu na pohovor, kvůli jejich neschopnosti. U Principal jsem jeden den dostal nabídku, druhý den jsem byl u klienta na pohovoru a třetí den jsem se dozvěděl, že mě chtějí a za ne zrovna malou částku. Během projektu byla komunikace s Principal minimální, za to efektivní s okamžitými reakcemi. Důvěru utvrzovali vždy včasnými platbami.

LadislavSe společností Principal engineering spolupracuji již tři roky. Za tu dobu mě pomohli uplatnit se na několika IT projektech. Při práci na projektech jsme s lidmi z Principalu průběžně v kontaktu a vyměňujeme si informace o dění u daného zákazníka. Se zákazníkem aktivně komunikují, zjišťují možnost mého dalšího uplatnění a v případě, že se na projektu vyskytne nějaký problém, hned ho začnou řešit. Věřím, že i Vy budete mít stejnou zkušenost.