Našli jste pozici, která Vás oslovuje, ale je již obsazená? Obdobné projekty obsazujeme průběžně. Kontaktujte nás a nalezneme Vám alternativní projekt.


1.9.2016 Praha IČO 3 měsíce

Hledáme Senior test analytika na tříměsíční projekt pro přípravu a tvorbu testovacích scénářů v oblasti leasingové společnosti.

Číst dál...


1.10.2016 Praha IČO 1 rok

Pracujte pro přední společností poskytujících služby na evropské úrovni zaměřující  se  na poskytování ICT technologií. 

Číst dál...


14.9.2016 Praha IČO 1 rok

Pracujte pro lídra na trhu v oblasti technologických inovací. Podílejte se na zajímavých a různorodých IT projektech – na tomto projektu se nudit rozhodně nebudete.

Číst dál...


1.1.2017 Praha HPP/IČO 31.12.2018

Hledáme Projektového manažera pro exekuční fázi projektu Consolidated Risk Regulatory Reporting Platform do bankovního sektoru.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 2 roky

Rozšiřujeme testovací tým v telekomunikačním prostředí o 16 specialistů a šanci máš i ty! Hledáme zkušené testery, kteří by prováděli testy a analyzovali jejich výsledky v dynamickém prostředí zákazníka na Praze 4. 

Číst dál...


1.9.2016 Praha IČO 1 rok

Máš organizační a komunikační schopnosti? Máš schopnost komunikovat s IT i obchodními jednotkami banky? Pozice Defect Analytika čeká na Tebe.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO

Vývoj řešení pro Identity Management

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Pro přípravu uživatelské testovací dokumentace hledáme Testera pro oblast rozvoje produktů pro menší bankovní instituci. 

Číst dál...


15.11.2016 Praha HPP/IČO

Hledáme Integračního Testera pro oblast bankovnictví pro přípravu testovacích dat s nástupem ihned.

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 1 rok a déle

Aktuálně řešíme 2 důležité projekty, které se vyvíjí v Pythonu. Rádi posílíme tým o nadšené vývojáře s přehledem v programovacím jazyce Python. Uplatnění nalezne jak zkušený vývojář, tak juniornější kolega s proaktivním přístupem k práci.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 2 roky

Plánujeme několik zajímavých projektů v oblasti .NET frameworku a vidíme příležitost s nimi oslovit i kandidáty, kteří zatím neprošli žádným velkým projektem a nemají tolik zkušeností, ale nechybí jim nadšení a chuť se učit právě .NET. 

Číst dál...


1.9.2016 Praha HPP/IČO 1 rok

Máte zkušenost s technickou a funkční analýzou systémů a hledáte novou zajímavou výzvu? Máte zkušenosti s implementacemi systémů a s architekturou rozsáhlých systémů? Chcete se účastnit rozsáhlého a dlouhodobého projektu? Máme pozici právě pro vás.

Číst dál...


1.12.2016 Praha HPP/IČO 1 rok

Hledáme zkušeného BI architekta, který metodicky povede projekt výstavby nového DWH a bude BI garantem DWH ve velké telekomunikační společnosti. Bude mít E2E kompetenci nad celou BI oblastí a zastřeší kompetenční team BI analytiků a konzultantů napříč celou firmou.

Číst dál...


1.12.2016 Praha HPP/IČO 1 rok

Chceš být součástí týmu profesionálů? Chceš se podílet na rozvoji interních aplikací? Máš přehled v operačních systémech? Máme pro Tebe tip. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Zajímáte se o finanční trhy? Umíte komunikovat se zadavatelem? Nebojíte se vývojářů? Hledáte práci ve stabilní společnosti a přesto v dynamicky se rozvíjejícím oboru?

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Orientujete se v prostředí finančních institucí? Máte analytické schopnosti, zkušenosti s business analýzou a smysl pro detail? Baví Vás různorodá práce na projektech? Rádi pracujete v týmu a umíte řídit tým lidí? Baví Vás komunikovat jak se zástupci obchodních útvarů, tak s pracovníky informačních technologií? Pak hledáme právě Vás!

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Máte analytické myšlení se schopností? Jste schopni analyzovat fungování business procesů? Na telco projekt aktuálně hledáme schopného Business Analytika.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Staňte se součástí 10 členného týmu, který je zodpovědný za vývoj řady bankovních informačních systémů zajišťující zejména zpracování tuzemského platebního styku.

Číst dál...


Praha IČO 1 rok

Máte analytické myšlení? Jste samostatní a komunikativní? Baví Vás vymýšlet, jak udělat věci efektivní a funkční? Chcete se účastnit zajímavých IT projektů z oblasti vývoje software? Hledáte výzvu kde kromě využití stávajících znalostí získáte další zkušenosti, znalosti a dovednosti z oblasti vývoje software? Chcete se oblasti IT a rozvoji systémů věnovat s dlouhodobou perspektivou?

Číst dál...


1.Q.2017 Praha HPP

Pro našeho nového zákazníka farmaceutickou společnost hledáme člověka, který má bohaté zkušenosti z oblasti MS světa a to nejlépe z pozice architekta. 

Číst dál...