Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Do core testing týmu hledáme specialistu, který pomůže otestovat systémy napříč celou bankou. Budeš mít možnost zažít atmosféru celofiremní agilní transformace. Jdeš do toho?

Číst dál...


Ihned Praha IČO 1 rok

Máš zkušenosti s testováním komerčního software? Automatizace testů je v tvém podaní hračkou? Chceš být hlavním specialistou při návrhu a procesech automatizace?

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 1 rok

Chceš pracovat v neformálním prostředí? Máš rád velké projekty v menší společnosti? Pojď pomoci s projektem ve webového prostředí. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Staňte se středobodem vesmíru. Staňte se tím, za kým se otáčí slunce. Tím, kdo je zodpovědný za kvalitu projektu. Politikem i technikem. Mentorem a specialistou. Super hrdinou, pod kterým žádný projekt neselže.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Už dlouho připravuješ dokumentaci a analýzu pro šéfa a myslíš, že bys to svedl taky a možná lépe. Dej průchod svému potenciálu. Do 7 členného týmu hledáme Test Coordinátora, který bude navrhovovat a rozhodovat o architektuře testovacího prostředí. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok a déle

  • Jsi SŠ/VŠ, máš ambici stát se IT analytikem, nemáš zkušenosti a chceš je získat?
  • Jsi zkušený pracovník z oblasti IT mající stále co dát a hledající klidnější práci takříkajíc na „dožití“?
  • Jsi rodič a děti vyžadují více času, než dovoluje běžná 8 hodinová pracovní doba?

Číst dál...


Praha HPP/IČO

Do vývojářského týmu, který se zaobírá vývojem core banking systému a pobočkových aplikací, hledáme novou spolehlivou posilu, která bude dohlížet na kvalitu našeho kódu.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Jsi schopen analýzovat a zpracovávat požadavky na přípravu testovacího prostředí? Máš chuť pracovat v prostředí velké banky na Praze 4? Máme pro Tebe zajímavý projekt.

Číst dál...


Ihned Praha IČO 6 měsíce a více

Baví tě práce v bance? Mít přehled o všech aktuálních projektech? Mít vliv na kvalitu produktů? V tom případě už dále nehledej. Tady jsi správně.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 2 roky

Rozšiřujeme testovací tým v telekomunikačním prostředí o 16 specialistů a šanci máš i ty! Hledáme zkušené testery, kteří by prováděli testy a analyzovali jejich výsledky v dynamickém prostředí zákazníka na Praze 4. 

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Pro přípravu uživatelské testovací dokumentace hledáme Testera pro oblast rozvoje produktů pro menší bankovní instituci. 

Číst dál...


1.9.2016 Praha IČO 1 rok

Máš organizační a komunikační schopnosti? Máš schopnost komunikovat s IT i obchodními jednotkami banky? Pozice Defect Analytika čeká na Tebe.

Číst dál...


1.9.2016 Praha IČO 3 měsíce

Hledáme Senior test analytika na tříměsíční projekt pro přípravu a tvorbu testovacích scénářů v oblasti leasingové společnosti.

Číst dál...


15.11.2016 Praha HPP/IČO

Hledáme Integračního Testera pro oblast bankovnictví pro přípravu testovacích dat s nástupem ihned.

Číst dál...

Profesionalita, Respekt...

Profesionalita, Respekt, Inteligence, Nadhled, Cílevědomost, Inovace, Perspektiva, Adaptabilita, Logika. To je Principal engineering