Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Do core testing týmu hledáme specialistu, který pomůže otestovat systémy napříč celou bankou. Budeš mít možnost zažít atmosféru celofiremní agilní transformace. Jdeš do toho?

Číst dál...


Ihned Praha IČO 1 rok

Máš zkušenosti s testováním komerčního software? Automatizace testů je v tvém podaní hračkou? Chceš být hlavním specialistou při návrhu a procesech automatizace?

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 1 rok

Chceš pracovat v neformálním prostředí? Máš rád velké projekty v menší společnosti? Pojď pomoci s projektem ve webového prostředí. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Staňte se středobodem vesmíru. Staňte se tím, za kým se otáčí slunce. Tím, kdo je zodpovědný za kvalitu projektu. Politikem i technikem. Mentorem a specialistou. Super hrdinou, pod kterým žádný projekt neselže.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Už dlouho připravuješ dokumentaci a analýzu pro šéfa a myslíš, že bys to svedl taky a možná lépe. Dej průchod svému potenciálu. Do 7 členného týmu hledáme Test Coordinátora, který bude navrhovovat a rozhodovat o architektuře testovacího prostředí. 

Číst dál...


Ihned Praha IČO 1,5 rok

Jsi schopen revidovat návrh testů ostatních Test analytiků? Máš praktickou zkušenost s testováním IT systémů? 

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 8 měsíců

Chceš být zodpovědný za řízení testovacího týmu BI a být klíčovou postavou u strategie testování? Umíš zajistit, že zkušební tým je motivován a zaměřen na efektivní a vysoce kvalitní testování? 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok a déle

  • Jsi SŠ/VŠ, máš ambici stát se IT analytikem, nemáš zkušenosti a chceš je získat?
  • Jsi zkušený pracovník z oblasti IT mající stále co dát a hledající klidnější práci takříkajíc na „dožití“?
  • Jsi rodič a děti vyžadují více času, než dovoluje běžná 8 hodinová pracovní doba?

Číst dál...


Praha HPP/IČO

Do vývojářského týmu, který se zaobírá vývojem core banking systému a pobočkových aplikací, hledáme novou spolehlivou posilu, která bude dohlížet na kvalitu našeho kódu.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Jsi schopen analýzovat a zpracovávat požadavky na přípravu testovacího prostředí? Máš chuť pracovat v prostředí velké banky na Praze 4? Máme pro Tebe zajímavý projekt.

Číst dál...


Ihned Praha IČO 6 měsíce a více

Baví tě práce v bance? Mít přehled o všech aktuálních projektech? Mít vliv na kvalitu produktů? V tom případě už dále nehledej. Tady jsi správně.

Číst dál...


Ihned Praha IČO 1 rok a více

Pro naše velkého obchodního partnera v oblasti bankovnictví hledáme kvalitní specialisty v oblasti testování. Zkušené testery, kteří se nebojí komplikovanějších projektů a nemusí je nikdo vodit za ruku.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 2 roky

Rozšiřujeme testovací tým v telekomunikačním prostředí o 16 specialistů a šanci máš i ty! Hledáme zkušené testery, kteří by prováděli testy a analyzovali jejich výsledky v dynamickém prostředí zákazníka na Praze 4. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Do týmu Testingu hledáme novou spolehlivou posilu, která bude hledat menší či větší chyby a dopomáhat tak aplikacím, webům, … k preciznímu chodu. Chyby dělá každý, ale je dobré, že se z nich však dokážeme poučit.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Pro přípravu uživatelské testovací dokumentace hledáme Testera pro oblast rozvoje produktů pro menší bankovní instituci. 

Číst dál...

Profesionalita, Respekt...

Profesionalita, Respekt, Inteligence, Nadhled, Cílevědomost, Inovace, Perspektiva, Adaptabilita, Logika. To je Principal engineering