Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Pojď s námi implementovat Scrum a nastavit procesy agilního vývoje u našich zákazníků. 

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Baví Tě rozkrývat složité systémy? Unavuje Tě stereotypní práce? Děláš rád datové analýzy? Třeba hledáme zrovna Tebe. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP

Pojď zlepšovat online sales do banky, která má ambice stát se digitálním lídrem v České republice. Hledáme specialistu, který bude objevovat nové obchodní příležitosti, řídit prodejní kampaně a vylepšovat související online sales procesy.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Na nově vznikající projekty a produkty v bance hledáme kreativce / nového kolegu s chutí neustále se zlepšovat a vzdělávat v oblasti online marketingu. Kolegu, který vytvoří a poté zastřeší prodejní procesy a kanály end-to-end, připraví online kampaně (např. PPC, remarketing, atd.), a zhodnotí jejich výkonnost s týmem analytiků.

Číst dál...


během léta Praha HPP/IČO 1 rok

Hledáme kreativního copywritera s min. dvou letou zkušeností, který pomůže nově vznikajícímu týmu vytvářet a editovat texty obrazovek webových aplikací a kanálů přímého bankovnictví. 

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Do nově vznikajícího týmu řídícího vývoj mobilních aplikací a responsivních webů, hledáme zkušené specialisty pro kanály přímého bankovnictví. Tým se bude skládat z profesionálů v oblasti vývoje, UX, či grafiků, kteří spolu budou vytvářet nové produkty ve třídě digitálních bankovních aplikací a dalších integrovaných službách. Projekt je zaměřen na celou customer journey , a hledá pro klienty banky komplexní online / lehce použitelné řešení.

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 1 rok

Máte zkušenosti se softwarovým inženýrstvím? Zajímáte se a  sledujete nové technologické směry a trendy? Pojďte se podílet na koordinaci ICT projektů do jedné z největších společností ve střední Evropě.

Číst dál...

Profesionalita, Respekt...

Profesionalita, Respekt, Inteligence, Nadhled, Cílevědomost, Inovace, Perspektiva, Adaptabilita, Logika. To je Principal engineering