Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Máš talent pro analýzu a baví Tě řešit dopad legislativních požadavků na IS? V PRINCIPALu se můžete těmto oblastem věnovat naplno. Do našeho interního týmu nyní hledáme kolegu na pozici Procesní analytik.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Do týmu integračního vývoje hledáme specialistu, který se bude zabývat analýzou a návrhem on-line služeb a dávkových přenosů.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Pro oblast vývoje internetové a mobilní banky hledáme IT analytika, který bude provádět business, funkční, systémové a test analýzy daného informačního systému. Hledáme někoho kdo bude mít přehled o bankovních produktech a má zhruba 3 roky zkušeností v oblasti analýzy/vývoje softwaru.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 2 roky

Hledámé komunikativní IT nadšence, pro které práce s daty (SQL) a systémy nejsou cizí pojmy. Chcete se podílet na zajišťování funkčnosti, designu a kontrole systémů? Baví vás práce s čísly, dobře se orientujete v souvislostech a máte chuť učit se novým věcem? Dokážete tvořit a baví vás to? Máte radost, když se Vám podaří něco prosadit, uvést v chod?

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 6 měsíců

Do analytického týmu hledáme analytika schopného převzít svěřenou oblast transakčního systému a starat se o jeho další chod a rozvoj.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Zajímáte se o finanční trhy? Umíte komunikovat se zadavatelem? Nebojíte se vývojářů? Hledáte práci ve stabilní společnosti a přesto v dynamicky se rozvíjejícím oboru?

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Pro segement pojišťovnictví hledáme technicky zdatné kandidáty/kandidátky s nadšením pro práci s daty a čísly.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Staňte se součástí 10 členného týmu, který je zodpovědný za vývoj řady bankovních informačních systémů zajišťující zejména zpracování tuzemského platebního styku.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Máte výbornou znalost banky nebo nějaké její části? Máte jasnou představu, jak by měla banka fungovat a umíte ji předat dál? Chcete svoji představu o moderních bankovních službách uvádět v život formou velkých projektů?

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 6 měsíců

Baví vás práce s daty a čísly? Rádi přinášíte nové návrhy a řešení na zlepšení? Pracujete rádi v týmu? Máte povědomí o nástrojích pro práci s daty? Ovládáte SQL? Máme právě pro vás vhodnou pozici. 

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 6 měsíců

Máte dlouhodobé know-how při zajišťování byznys analýzy v oblasti důležitého SW pro korporátní bankovnictví? Máme pozici přímo pro Vás.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 2 roky

Zajímá vás práce na mezinárodním projektu? Máte zkušenosti s prací v Business Intelligence nebo v oblasti analýzy a vývoje dat? Nebojíte se nových výzev? Umíte plynně anglicky nebo dokonce i francouzsky?

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Orientujete se v prostředí finančních institucí? Máte analytické schopnosti, zkušenosti s business analýzou a smysl pro detail? Baví Vás různorodá práce na projektech? Rádi pracujete v týmu a umíte řídit tým lidí? Baví Vás komunikovat jak se zástupci obchodních útvarů, tak s pracovníky informačních technologií? Pak hledáme právě Vás!

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Máte analytické myšlení se schopností? Jste schopni analyzovat fungování business procesů? Na telco projekt aktuálně hledáme schopného Business Analytika.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Do nově vznikajícího týmu řídícího vývoj mobilních aplikací a responsivních webů, hledáme zkušené IT analytiky. Tým se bude skládat z profesionálů v oblasti vývoje, UX, či grafiků, kteří spolu budou vytvářet nové produkty ve třídě digitálních bankovních aplikací a dalších integrovaných službách. Projekt je zaměřen na celou customer journey , a hledá pro klienty banky komplexní online / lehce použitelné řešení.

Číst dál...

Profesionalita, Respekt...

Profesionalita, Respekt, Inteligence, Nadhled, Cílevědomost, Inovace, Perspektiva, Adaptabilita, Logika. To je Principal engineering