najdětě si uplatnění na konkrétním projektu, kde aktuálně hledáme IT odborníky


Ihned Praha HPP/IČO 4 měsíce

Máš zkušenosti s Delphi? Chceš rozšiřovat své zkušenosti v bance, která je "in" a "trendy"? Pojď s námi rozvíjet aplikace pro oblast finančního controllingu.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Chcete dlouhodobou alokaci na zajímavých projektech? Máte rádi neformální prostředí? Pokud máte zkušenosti s IBM Informix pak máme alokaci přímo pro Vás.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Pojďte s námi spolupracovat na návrhu designu nově vznikajících systémů a služeb. Nabízíme příležitost pro MS vývojáře, kteří chtějí uplatnit své zkušenosti na nových bankovních projektech. 

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 1 rok

Máte schopnost analýzy uživatelských požadavků a design řešení? Orientujete se ve světe DWH? Nabízíme vám pozici DWH vývojáře v bankovním prostředí.

Číst dál...


Ihned Praha IČO 1 rok

Hledáme Experta na oblast projektového řízení, který s jistotou zvládá situace vyžadující analytické, interpretační a kreativní myšlení a významnou měrou využívá také hodnotící úsudek.

Číst dál...


IHNED Praha IČO dlouhodobý

Hledáme zkušeného PL/SQL developera se znalostí APEX do bankovního sektoru. Mapujete trh jaké jsou pro Vás aktuálně možnosti? Nechte tuto práci na nás. Máme přehled o aktuálních projektech v oblasti PL/SQL a rádi Vaše zkušenosti a schopnosti využijeme na některý z projektů našich obchodních partnerů. Základáme si na lidském faktoru, který je neméně duležítý i v oblasti IT a proto s Vámi rádi navážeme kontakt v případě dlouhodobých i střednědobých projektů.

Číst dál...


Praha HPP/IČO

Do vývojářského týmu, který se zaobírá vývojem core banking systému a pobočkových aplikací, hledáme novou spolehlivou posilu, která bude dohlížet na kvalitu našeho kódu.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO

Do vývojářského týmu, který se zaobírá vývojem core banking systému a pobočkových aplikací hledáme posilu, která bude přispívat k rozvoji jádra banky.

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 6 měsíců

Chcete pracovat na návrhu a vývoji databázových bankovních systémů? Programujete v PL SQL? Máme pro Vás vhodný projekt.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 6 měsíců

Hledáme zkušeného vývojáře schopného analyzovat a navrhovat implementace business požadavků v DWH. Chcete získat dlouhodobé uplatnění v bankovní sféře a pracovat na smysluplných BI projektech? 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Už dlouho připravuješ dokumentaci a analýzu pro šéfa a myslíš, že bys to svedl taky a možná lépe. Dej průchod svému potenciálu. Do 7 členného týmu hledáme Test Coordinátora, který bude navrhovovat a rozhodovat o architektuře testovacího prostředí. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Staňte se středobodem vesmíru. Staňte se tím, za kým se otáčí slunce. Tím, kdo je zodpovědný za kvalitu projektu. Politikem i technikem. Mentorem a specialistou. Super hrdinou, pod kterým žádný projekt neselže.

Číst dál...


Ihned Praha IČO 6 měsíce a více

Baví tě práce v bance? Mít přehled o všech aktuálních projektech? Mít vliv na kvalitu produktů? V tom případě už dále nehledej. Tady jsi správně.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Jsi schopen analýzovat a zpracovávat požadavky na přípravu testovacího prostředí? Máš chuť pracovat v prostředí velké banky na Praze 4? Máme pro Tebe zajímavý projekt.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Do core testing týmu hledáme specialistu, který pomůže otestovat systémy napříč celou bankou. Budeš mít možnost zažít atmosféru celofiremní agilní transformace. Jdeš do toho?

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO

Chceš vyvíjet na moderních technologiích Microsoft .NET? Máme pro Tebe spoustu cool projektů v komerčním i veřejném sektoru. Pojď růst spolu s PRINCIPALem. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 2 roky

Hledámé komunikativní IT nadšence, pro které práce s daty (SQL) a systémy nejsou cizí pojmy. Chcete se podílet na zajišťování funkčnosti, designu a kontrole systémů? Baví vás práce s čísly, dobře se orientujete v souvislostech a máte chuť učit se novým věcem? Dokážete tvořit a baví vás to? Máte radost, když se Vám podaří něco prosadit, uvést v chod?

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Pro segement pojišťovnictví hledáme technicky zdatné kandidáty/kandidátky s nadšením pro práci s daty a čísly.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Do týmu integračního vývoje hledáme specialistu, který se bude zabývat analýzou a návrhem on-line služeb a dávkových přenosů.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Do nově vznikajícího týmu řídícího vývoj mobilních aplikací a responsivních webů, hledáme zkušené IT analytiky. Tým se bude skládat z profesionálů v oblasti vývoje, UX, či grafiků, kteří spolu budou vytvářet nové produkty ve třídě digitálních bankovních aplikací a dalších integrovaných službách. Projekt je zaměřen na celou customer journey , a hledá pro klienty banky komplexní online / lehce použitelné řešení.

Číst dál...