Nabízíme svěží IT projekty

Zdeněk2Contractors.cz jsme vytvořili pro pro snadné hledání volných pracovních míst na projektech Principal engineering. Je vstupní branou pro spolupráci se společností Principal engineering. Portál nabízí nové a nejvíce frekventované pozice. Snažíme se o osobní přístup. Je pro nás velmi důležité pochopit Vaše potřeby. Vyberte si z nabízených pozic, nebo nám napište o jaké role máte zájem. V obou případech Vám poskytneme adekvátní zákaznický servis.

Zdeněk Culek, Project Manager pro Contractors.cz


Praha HPP/IČO 1 rok

Orientuješ se ve světe DWH? Máš praktickou zkušenost v návrhu řešení DWH na platformě Microsoft?Nemáš problém s architekturou řešení na základě vyhodnocení požadavků zákazníka? Umíš aplikační design logických a fyzických komponent DWH? Pak neváhej a přidej se k nám!

Číst dál...


Praha IČO 1 rok

Pro našeho obchodního partnera z oblasti financí hledáme nadšeného iOS developera, kterého motivují výzvy a rád dotahuje věci do konce.

Číst dál...


Praha HPP/IČO 1 rok

Orientuješ se ve světe DWH? Máš zkušenost s MS SQL? Jsi týmový hráč? Pak neváhej a přidej se k nám!

Hledáme nadšeného vývojáře, kterého motivují výzvy a rád dotahuje věci do konce.

Číst dál...


Praha HPP/IČO 1 rok

Hledáš projekt mimo korporace, kde najdeš příjemné a stabilní prostředí?  Chceš se stát součástí menšího kompaktního týmu?

Hledáme nadšeného vývojáře, kterého motivují výzvy a rád dotahuje věci až do konce.

Číst dál...


Brno HPP/IČO 1 rok

Jsi týmový hráč? Nebojíš se experimentovat? Jsi proaktivní? Pak neváhej a připoj se k nám!

Pro našeho obchodního partnera hledáme seniorního JAVA vývojáře do Brna na dlouhodobou spolupráci.

Číst dál...


Dohodou Praha HPP/IČO 1 rok

Máš talent pro analýzu a baví Tě řešit dopad legislativních požadavků na IS? V PRINCIPALu se můžete těmto oblastem věnovat naplno. Do našeho interního týmu nyní hledáme kolegu na pozici Procesní analytik.

Číst dál...


Dohodou Zahranici HPP/IČO 1 rok

Je Ti český IT rybník malý a chceš se vydat do světa? Nebo chceš pracovat z tepla domova na zahraničním projektu a občas vyrazit na výlet do Amsterdamu? Jestliže jsi zkušený vývojář v oblasti Siebel, Salesforce nebo MS Dynamics, umíme Ti Tvoje přání splnit.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Pojď s námi implementovat Scrum a nastavit procesy agilního vývoje u našich zákazníků. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO

Chceš vyvíjet na moderních technologiích Microsoft .NET? Máme pro Tebe spoustu cool projektů v komerčním i veřejném sektoru. Pojď růst spolu s PRINCIPALem. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Do core testing týmu hledáme specialistu, který pomůže otestovat systémy napříč celou bankou. Budeš mít možnost zažít atmosféru celofiremní agilní transformace. Jdeš do toho?

Číst dál...


Ihned Praha IČO 1 rok

Máš zkušenosti s testováním komerčního software? Automatizace testů je v tvém podaní hračkou? Chceš být hlavním specialistou při návrhu a procesech automatizace?

Číst dál...


Dohodou Praha IČO 1 rok

Chceš pracovat v neformálním prostředí? Máš rád velké projekty v menší společnosti? Pojď pomoci s projektem ve webového prostředí. 

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Stanete se součástí týmu, který rozvíjí a buduje internetové bankovnictví. Budete hledat a popisovat cesty, jak vyvíjet nové požadavky pomocí moderních techologií (REST, React) do současného frameworku. Budete se podílet na přípravě nového frameworku internetového bankovnictví.

Číst dál...


Ihned Praha HPP/IČO 1 rok

Do týmu integračního vývoje hledáme specialistu, který se bude zabývat analýzou a návrhem on-line služeb a dávkových přenosů.

Číst dál...


Ihned Praha IČO 4 měsíce

Chcete pracovat na klíčových projektech dodávajících strategické změny do produktů a informačních technologii? Máte znalost -NET programování? Hledáme .NET vývojáře pro rozvoj bankovních systémů.

Číst dál...

Profesionalita, Respekt...

Profesionalita, Respekt, Inteligence, Nadhled, Cílevědomost, Inovace, Perspektiva, Adaptabilita, Logika. To je Principal engineering